× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

ZŁOMBOL 2012

Więcej
2011/08/03 06:58 #5294 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Pomyślałem sobie, że jeśli Krym miałby być niektórym jeszcze "za daleko", to innym pomysłem może być Odessa...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/03 09:00 #5296 przez Pogromcy Zielonej Krysi

Pogromcy Zielonej Krysi odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

DOHC napisał: Jak by cały wyjazd był w Polsce, to takich tematów typu "żenada w Loch Ness" było by jakieś 20 po każdym noclegu....! Po pierwszej imprezie kolejne kempingi w kolejce by rezygnowały :-) Disko Disko Partizani!

Ale generalnie to całkiem fajny pomysł....

1-absolutnie prezes się z Tobą nie zgadzam. Kwestii kultury osobistej który każdy z osobna reprezentuje... czy Polska Czy inny kraj, według mnie bez różnicy, wręcz wydaje mi się że obora za granicą może bardziej zaszkodzić niż na własnym ogródku, ponadto w Polsce jest od groma pięknych i ustronnych miejsc prawie przy każdej większej miejscowości. Dobrać taki który mimo całonocnej imprezy nikomu nie zagłuszy spokoju ciszy nocnej, to nie problem. Jestem jak najbardziej za POLSKĄ!!!! i tu pozwolę sobie zacytować, cudze chwalicie swojego nie znacie!!!!

2- podobnie jak przedmówca sądzę że po 5ciu latach, czyli zrobieniu blisko 30.000 kilometrów, przez średnio 60 aut w roku, czyli zakładając średni koszt na ekipę 4500 PLN daje 270.000PLN rocznie co po 5ciu latach daje 1.350.000 PLN!!! tą kwotę można śmiało nazwać wydatkiem na promocję Złombola!!! i co??? i nie wpłynęło na konto fundacji ani pół euro od osoby spotykającej, mijającej złombolowiczów w europie(-tylko moje założenie, nie posiadam wglądu w konto fundacji).

Wyjazd w Polskę mógłby mieć zupełnie inny skutek!!!!!

---ale to oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie

Więcej
2011/08/03 09:38 #5297 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

A ja myślę, że większy sens wyjazdu po Polsce byłby wtedy, gdyby akcja obdarowywania była rozszerzona na całą Polskę, a nie tylko w obrębie Śląska.
Ludzie chętniej daliby pieniądze, gdyby wiedzieli, że mogą pomóc w swoim regionie, a nie gdzieś "na końcu Polski", patrząc na to np. z Pomorza...

Sikor

Więcej
2011/08/03 17:52 #5299 przez NysaGang

NysaGang odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

A wiadomo już, ile kasy udało się zebrać w tym roku?

Więcej
2011/08/03 20:09 #5300 przez Blacharze

Blacharze odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

A mi się wydaje że w Polsce to nie byłoby tego dreszczyku emocji, że coś w każdej chwili może się zepsuć. A tak podróżując po najdalszych zakątkach europy jesteśmy skazani jedynie na siebie i otaczające nas załogi. I tu właśnie wychodzi to jaką wszyscy bez wyjątku jesteśmy zgraną ekipą. Podróż do Maroka byłaby bardzo ciekawa. To byłby już drugi obcy kontynent podbity przez Złombol. Kazachstan to może byłoby trochę za daleko, ale w 2013 marzą mi się Chiny:D:D:D Tylko trzeba byłoby ustalić ciekawszą trasę, bo z tego co się orientuję to wiele załóg nie wystartowała, nie dlatego że Loch Ness było za daleko, tylko dlatego że trasa była po prostu nudna (Autostrada). Chociaż my w Szkocji już od Glasgow autostradami nie podróżowaliśmy;)

Więcej
2011/08/03 20:48 #5301 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Re: Odp: ZŁOMBOL 2012

POGANIACZE BYDŁA napisał: A ja myślę, że większy sens wyjazdu po Polsce byłby wtedy, gdyby akcja obdarowywania była rozszerzona na całą Polskę, a nie tylko w obrębie Śląska.
Ludzie chętniej daliby pieniądze, gdyby wiedzieli, że mogą pomóc w swoim regionie, a nie gdzieś "na końcu Polski", patrząc na to np. z Pomorza...

a mi sie zawsze wydawalo ze Pomorze to koniec Polski :-) cale zycie sie czlowiek uczy :)

Wokół Polski to super idea, a jeszcze tak od "Domu do Domu Dziecka" i wszyskim dzieciakom cos podarowac moze by jakis STAR albo JELCZ sie zalapal na paczki bylo by fajowo, rozwozic podarunki do okola calej Polski :) super jestem za :)

Więcej
2011/08/03 21:06 #5302 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Odp: Re: Odp: ZŁOMBOL 2012

ApolloXIII-czytaj, proszę, ze zrozumieniem... :sick:

Sikor

Więcej
2011/08/03 21:37 #5304 przez KNOTiKANCIARZ

KNOTiKANCIARZ odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Włochy by zdziesiątkowały samochody. Ponieważ nasze auto przejechało bezawaryjnie cały rajd w czym pomogły umiarkowane temperatury i możliwość korzystania z dobrych dróg (autostrady) gdzie silnik pracuje na optymalnych dla niego obrotach około 3 tys. We Włoszech autostrady są dość drogie a jazda lokalnymi drogami jest mozolniejsza niż odpowiednikami np w Niemczech (choć widoki i atmosfera miejscowości lepsza).
Wschodnie kierunki bardzo odpowiednie i sentymentalne.
Zapominacie o bałkanach. Dwa lata temu jechałem piękną trasą Węgry , Chorwacja (Vukowar)potem Bośnie i Hercegowine (Sarajevo , Mostar , Medżugoria ) a potem znów Chorwacja (Dubrownik ) Brak czasu zaprzepaścił pojechanie do pięknej Czarmogóry . Piękne widoki z BiHu i góry , przyjaźni ludzie, wielokultrowość (muzełmańska półnoć i chrześcijańskie południe spotykające się po równo w Mostarze , to mnie urzekło.

Więcej
2011/08/04 07:34 - 2011/08/04 07:35 #5307 przez ChrzanówTeam

ChrzanówTeam odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

witamy , jesteśmy nowym zespołem na złombol.pl,mamy zamiar wystartowac 2012,gdyz w 2011 zabrakło czasu,wiem ze nie mam duzo do powiedzenia ,nasz typ włochy ,gdyz nikt z naszej ekipy nie był +wiecej emicji, polska?ma swoje plusy i minusy ,a zreszta zlombol 2012 nie ważne gdzie i tak jedziemy!!!!!!
Ostatnio zmieniany: 2011/08/04 07:35 przez ChrzanówTeam.

Więcej
2011/08/04 09:19 #5310 przez Likwidatorzy Szkody

Likwidatorzy Szkody odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

KNOTiKANCIARZ napisał: Zapominacie o bałkanach. Dwa lata temu jechałem piękną trasą Węgry , Chorwacja (Vukowar)potem Bośnie i Hercegowine (Sarajevo , Mostar , Medżugoria ) a potem znów Chorwacja (Dubrownik ) Brak czasu zaprzepaścił pojechanie do pięknej Czarmogóry . Piękne widoki z BiHu i góry , przyjaźni ludzie, wielokultrowość (muzełmańska półnoć i chrześcijańskie południe spotykające się po równo w Mostarze , to mnie urzekło.

Oj na to bym się pisał choćby na skuterze osa :)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008