× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

ZŁOMBOL 2012

Więcej
2011/10/24 19:30 #5744 przez Pelopolonez

Pelopolonez odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Hej, moja drużyna też jest świeża i wybiera się na Złobola pierwszy raz :) mamy już Poloneza Caro 1,5 z 93' i nie możemy się doczekać naszej pierwszej wyprawy :) W zasadzie jest nam obojętne gdzie pojedziemy bo liczy się cel i wspólna zabawa. Każdy jakiś pomysł tutaj stara się wrzucić to ja też jeden podrzucę. Fajna była by trasa np. na północno-zachodni kraniec Hiszpanii. Jest tam mnóstwo ciekawych i klimatycznych miejsc w których można by zrobić metę. Jednym z nich jest miasto A Coruna. Można by jechać trasą Katowice - Słowacja - Węgry - Słowenia - Północne Włochy - Południowe wybrzeże Francji - dojechać nad Zatokę Baskijską - i do mety Północnym wybrzeżem Hiszpanii. Trasa liczy jakieś 3000 km. Żeby nie było za "ciężko" bo gór w okolicy dużo, trasa prowadziła by nizinami lub wybrzeżem. Pewnie wielu weteranom wcześniejszych edycji się to nie spodoba bo znowu zmierzalibyśmy w stronę Monako. Choć dla wielu były by to pewnie sentymentalne odwiedziny :) co był nie było, jedziemy!
pozdrawiam serdecznie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/25 12:23 - 2011/10/25 12:25 #5745 przez Wiśniowa Team

Wiśniowa Team odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Wszystko ładnie pięknie ale jak nam litr paliwa stuknie 6zł to na zachodzie z 8zł w przeliczeniu bedzie kosztowac:) Obawiam sie ze duzo ekip zrezygnuje z powodu kosztów jesli trasa bedzie dluga i po krajach gdzie paliwo jest drozsze niz u nas:) teraz w sumie tez tak bylo ale najdrozej placilismy chyba 6.50zl za litr ale za rok przy wzrastajacym trendzie cen paliw to moze odrzucac troche.
Ostatnio zmieniany: 2011/10/25 12:25 przez Wiśniowa Team.

Więcej
2011/10/25 16:12 #5746 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

doliczcie do tego opłaty za autobany u żabojadów, nie wiem jak dalej na zachód bo się nie interesowałem póki co ...

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2011/10/31 17:24 #5754 przez Jeźdźcy Czerwonej Bestii

Jeźdźcy Czerwonej Bestii odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Wyglada na to ze Jezdzcy Czerwonej Bestii zmuszeni beda do zmiany nazwy zespoly wlasnie zostalismy szczesliwymi posiadaczami Skody 105 S rocznik 83 pierwsza trasa z Boleslawca pokonana wiec przygotowania czas zaczac do kolejnej edycji :)
Jka bede mial troche czasu wrzuce fotki :)

Więcej
2011/10/31 20:05 #5755 przez sterteam

sterteam odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Jeśli chodzi o koszty do Hiszpani (Gibraltar) to mogę powiedzieć ,że autostrady ok 1000euro a paliwo ok 1500euro w obie strony tak było w 2009 roku(jechałem Fordem Tansitem)

Więcej
2011/11/01 07:34 #5756 przez NysaGang

NysaGang odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

sterteam napisał: Jeśli chodzi o koszty do Hiszpani (Gibraltar) to mogę powiedzieć ,że autostrady ok 1000euro a paliwo ok 1500euro w obie strony tak było w 2009 roku(jechałem Fordem Tansitem)

No i wszystko jasne...
Wschód zdecydowanie korzystniej wychodzi... :evil:

Więcej
2011/11/01 20:15 #5757 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Do Hiszpanii będzie się nudno jechało tak jak na wyspy. Na wyspach było już ok ale trasa do promu trochę się dłużyła .. (a najbardziej to z promu do domu..)

Dużo lepszy kierunek - Grecja.

Po drodze Czechy, Austria, Słowenia, Chorwacja, Bośnia i Chercegowina, Czarnogóra i Albania. A w Grecji może się na jakiś strajk załapiemy :)

Miejscami docelowymi może być jedno z miast: Ateny, Korynt, Teby, Sparta...

Katowice- Sparta (ilość ekip ograniczona do 300 :)

Więcej
2011/11/02 11:45 #5758 przez chrupek

chrupek odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

ja się piszę na wszystko co będzie na wschód od Monte Carlo!

([email protected]==O) - Skoda 105S

Więcej
2011/11/04 13:58 - 2011/11/04 14:18 #5765 przez angi

angi odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Siedząc nad mapą i planując co bym chciał zobaczyć i aby wilk był syty i owca cała wyszło mi coś takiego:
Katowice > Włochy (np Sycylia) > Chorwacja (Dubrownik)> Albania > Bułgaria (Sofia)> Rumunia (Sybin GÓRY!!!!:D) > Węgry (Debreczyn:)) > Słowacja(Presov)i wio do domu :)Oczywiście jest to gdybanie. Trzeba brać pod uwagę opłaty za drogi, prom, cenę euro itd No i oczywiście głos rozsądku i ostateczną decyzję Organizatorów Złombolu :)

maps.google.pl/maps?saddr=Katowice&daddr...ci=com.panoramio.all
Ostatnio zmieniany: 2011/11/04 14:18 przez angi.

Więcej
2011/11/04 20:32 #5766 przez BOCIAN

BOCIAN odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Wita po dlugiej nieobcnosci.
Pozdrowki z Calabrii
z Rzymu trase zrobilismy autem.;-
Odcinek Sorrento - Salermo nad morzem .... bajka :-)
Waha po 1,65 eura srednio...
Jest fajnie i po tej trasie wrocily sentymenty do .... zlombola :-)
pozdra

"Tu jest ZŁOMBOL, tu się szczy do baku i LPG "bąkiem" napełnia!"

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008