× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

ZŁOMBOL 2012

Więcej
2011/12/13 12:53 #5943 przez czaya

czaya odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

AUTOOC napisał: moze i pomysl nie jest zly - zawsze to jakies wyzwanie, a nie "ciagla pyta po autobanie"

bo chłopaki z LK boją się że im się rozkraczą te dopieszczane i ubajerowane do granic możliwości legendy i wolą jechać złomami :-)

a w ogóle pomysł fajny, złombolowi potrzebna jest konkurencja więc może stworzą początek czegoś ciekawego...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/12/13 15:21 #5944 przez zWarty

zWarty odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Ponawiam moją propozycję trasy: Połączenie jazdy po Polsce i Ukrainie. "wzdłuż" miast-gospodarzy EURO2012- tematycznie do ME, może jakieś większe media podłapałyby takiego njusa

g.co/maps/myf8u

trasę można urozmaicić o Krym lub inne części Ukrainy lub Polski.

Więcej
2011/12/13 15:39 #5945 przez angi

angi odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Do ogłoszenia trasy 2012 zostało 18 dni. Chyba jeszcze wytrzymamy te niecałe 3 tygodnie. :)

Więcej
2011/12/13 17:31 #5946 przez sterteam

sterteam odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

A moja propozycja to POLSKA jak ktoś pomyśli to można naprawdę bardzo fajną trasę ułożyć. A i jest co zwiedzać. A zresztą tak jak już wcześniej ktoś napisał jeszcze tylko kilka dni.
Swięta i Nowy Rok minie i będzie wszystko jasne

A z okazji zbliżających się Świąt i nowego Roku wszystkiego najlepszego dla wszystkich zespołów ZŁOMBOLOWYCH składa STERTEAM.

Więcej
2011/12/13 19:09 - 2011/12/13 19:16 #5947 przez NysaGang

NysaGang odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Troszkę się Jacek pospieszyłeś :), ale w takim razie korzystając z okazji, my również życzymy wszystkim Złombolowiczom Zdrowych, Spokojnych I Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, a także kolejnej szalonej destynacji przyszłorocznej edycji.
(I tu powinien się pojawić :mikołaj: ale niestety jakoś nie daje rady ;))

Żona mnie strofuje, że o dzieciach nic nie wspomniałem, więc i dzieciom życzymy bardzo hojnego Mikołaja Świętego i śniegu wspaniałego śnieżnobiałego świątecznego. :)
Ostatnio zmieniany: 2011/12/13 19:16 przez NysaGang.

Więcej
2011/12/13 19:34 #5948 przez stuk puk jedzie Żuk

stuk puk jedzie Żuk odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Tak już niebawem dowiemy się gdzie w przyszłym roku ruszymy złombolem. Organizatorzy maja pewnie zacny plan....

WESOŁYCH ŚWIĄT

ŻYCZY

STUK PUK JEDZIE ŻUK

Więcej
2011/12/13 20:42 - 2011/12/13 20:48 #5949 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Re: Odp: ZŁOMBOL 2012

sterteam napisał: A moja propozycja to POLSKA jak ktoś pomyśli to można naprawdę bardzo fajną trasę ułożyć. A i jest co zwiedzać. A zresztą tak jak już wcześniej ktoś napisał jeszcze tylko kilka dni.
Swięta i Nowy Rok minie i będzie wszystko jasne

ta propozycja jest na poczatku tematu i bardzo dobra mozna jechac szlakiem Domow Dziecka przez cala Polske, moze by sie jakis Jelcz albo Star znalazl, upominki na pake i usmiech Dzieci na trasie bez cenny ;)

Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2011/12/13 20:48 przez ApolloXIII.

Więcej
2011/12/13 21:30 #5951 przez rudamalpa

rudamalpa odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

zWarty napisał: Ponawiam moją propozycję trasy: Połączenie jazdy po Polsce i Ukrainie. "wzdłuż" miast-gospodarzy EURO2012- tematycznie do ME, może jakieś większe media podłapałyby takiego njusa

g.co/maps/myf8u

trasę można urozmaicić o Krym lub inne części Ukrainy lub Polski.

ja się obawiam, że zaraz po Euro na Ukrainie mogą być bardzo 'europejskie' ceny

Więcej
2011/12/13 22:25 #5953 przez Polski_Junak_team

Polski_Junak_team odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Hmmm Polska była pare razy proponowana i sporo było odpowiedzi, że Złombol to zawsze zagraniczny wyjazd... Większość kibicowała Ukrainie. Przypominam, że nawet jeśli Ukraina zdrożeje pod kontem Euro 2012 to wyłącznie w rejonach rozgrywania meczy, tam nie moze nic zdrożeć - byłem miesiąc temu, bida aż piszczy. Pamiętajmy ile teraz kosztuje euro (prawie 4,6 zl). Nie odbiera to jednak urokowi temu miejscu. I chętnie pojechałbym na Ukrainę. Na Krym jeszcze nie dojechałem a można by pojechać przez Mołdawię :) Jak już jednak słusznie koledzy podkreślili zostało malutko dni do ogłoszenia trasy więc podejrzewam, że już jest dawno ustalona ;)

Organizatorzy... a może tak prezent na gwiazdkę i ogłoszenie wcześniej trasy????

Złombol 2013 - JEDZIEMY AUTOSANEM

www.facebook.com/Autozlombolsan

Więcej
2011/12/14 21:43 #5955 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Pawarti napisał: Hmmm Polska była pare razy proponowana i sporo było odpowiedzi, że Złombol to zawsze zagraniczny wyjazd... Większość kibicowała Ukrainie. Przypominam, że nawet jeśli Ukraina zdrożeje pod kontem Euro 2012 to wyłącznie w rejonach rozgrywania meczy, tam nie moze nic zdrożeć - byłem miesiąc temu, bida aż piszczy. Pamiętajmy ile teraz kosztuje euro (prawie 4,6 zl). Nie odbiera to jednak urokowi temu miejscu. I chętnie pojechałbym na Ukrainę. Na Krym jeszcze nie dojechałem a można by pojechać przez Mołdawię :) Jak już jednak słusznie koledzy podkreślili zostało malutko dni do ogłoszenia trasy więc podejrzewam, że już jest dawno ustalona ;)

Organizatorzy... a może tak prezent na gwiazdkę i ogłoszenie wcześniej trasy????

Ja też jestem za Polską, ale nie za rok!!!
Podajcie trasę już, bo pracodawcy się srają z planowaniem urlopów, a nie wiadomo, na kiedy...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008