× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

ZŁOMBOL 2012

Więcej
2011/12/22 08:16 #6050 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

.. heh ..

.. zakładając, że w grudniu 2012 ma być koniec świata... a Grecja była kolebką zachodniej cywilizacji ... czyli była pierwsza.. to i koniec świata może być u nich pierwszy ...

.. ale myślę że zamieszki i strajki podniosłyby atrakcyjność kierunku :D ..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/01/29 19:23 #6731 przez Michal750

Michal750 odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012 Poland Edition

POGANIACZE BYDŁA napisał: A ja myślę, że większy sens wyjazdu po Polsce byłby wtedy, gdyby akcja obdarowywania była rozszerzona na całą Polskę, a nie tylko w obrębie Śląska.
Ludzie chętniej daliby pieniądze, gdyby wiedzieli, że mogą pomóc w swoim regionie, a nie gdzieś "na końcu Polski", patrząc na to np. z Pomorza...[/quot

Witam Wszystkich
Idea Złombol wpadła mi w rece przypadkiem, ale podoba mi się.
Ale jestem z Mazowsza...
W tym roku do Grecji nie dam rady, za daleko, za drogo itd.
Z forum wątek Krymski wydawał się osiągalny, ale Zapadła decyzja o Grecji. Idea rozszerzenia akcji na Polskę i jednocześnie zawężenia do jej granic, wydaje się znakomiciej dostępna dla mnie i pewnie wielu innych. No cóż zaczekam , będę miał więcej czasu na przygotowanie auta.
A możeby równolegle Złmbol Poland Edition? :woohoo:

Więcej
2012/01/29 21:01 - 2012/01/29 21:02 #6737 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Pomysł rajdu po Polsce też jest OK, jest co zwiedzać w naszym państwie, ale nie wiem jak chcesz logistycznie rozwiązać dwa równoległe rajdy pod tą samą nazwą ? Po za tym to trochę bez sensu pomysł i początek końca imprezy bo wszystko zacznie się rozdrabniać na pełno mniejszych rajdów. Bo ten cel jednemu nie będzie odpowiadał, inny kolejnej osobie itd.

A na wszystkim ucierpią dzieciaki.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Ostatnio zmieniany: 2012/01/29 21:02 przez Załoga Tarpaniątka.

Więcej
2012/01/29 23:15 #6739 przez chrupek

chrupek odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

niekoniecznie ucierpią.. dyskutowaliśmy opcję kółka po Polsce w naszej grupie w Warszawce na jednym ze spotkań. temat jest złożony, ale do przeprowadzenia. tylko, że to musiałaby być zupełnie inna formuła niż "klasyczny" złombol.

tak czy inaczej organizatorzy na razie prawie na pewno taką formę wykluczają, więc dyskusja jest czysto akademicka. ale sam pomysł ciekawy i bezprecedensowy chyba u nas (przynajmniej w powojennej PL).

dla ciekawych polecam temat Hot Rod Power Tour:
blogs.hotrod.com/power-tour-2012-update-18557.html

(O==@==O) - Skoda 105S

Więcej
2012/01/30 05:49 #6740 przez ChrzanówTeam

ChrzanówTeam odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

trochę nie rozumie,grecja to naprawde fajny wybór ,a co niektórym to sie nie dogodzi,ja osobiście wybór polski uważam za mało atrakcyjny ,polske prawie zwiedziłem całą,dosyć zimna i nieprzewidywalna,w tamtym roku namiot rozbiłem nad morzem ,po dwóch dniach musiałem zwijać sie na kwatere ,a dopiero początek sierpnia był,co do rozgłosu to napewno by pomogło,jak dla mnie to jedyny plus rajdu po polsce,a co do osób stękających ze drogo,nikt nie zapewniał ze bedzie tanio ,jadąc na taką wyprawe trzeba liczyć sie z kosztami,a zreszta czy polska jest tania?,czasem sie zastanawiam czemu wybieram polskie morze ,jak za taką cene mam Bułgarię, Turcję.Krym?mega dziko ,mało cempingów,moim zdaniem jak na taką liczbę uczestników były by problemy,ja dziękuje organizatora za wybór takiej trasy,jak dla mnie jest mega ,pozdro

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008