× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

ZŁOMBOL 2012

Więcej
2011/09/06 19:38 #5558 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

sirus team napisał: ...I jeszcze jedno... W tym roku po trasie zauważyłem, że najbardziej imprezowe teamy jechały własnie większymi wozami więc... :-)

To normalne, więcej ludzi, sporo miejsca (można nawet wstawić stolik), da się cokolwiek zrobić. My w Tarpanie może nie imprezowaliśmy jak niektórzy w Żukach, ale i tak było zajefajnie :)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/11 22:12 #5573 przez WandWRallyTurtelTeam

WandWRallyTurtelTeam odpowiedział w temacie: Re: ZŁOMBOL 2012

Ja to przyznam, że nie widze tej waszej Ukrainy - Z Katowic do Doniecka, jest 1600km.. czyli prawie nic. właściwie trudno znaleźć trasę, której nie było...

Więcej
2011/09/12 05:28 - 2011/09/12 05:30 #5574 przez Polski_Junak_team

Polski_Junak_team odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

To może faktycznie Giblartar?

Chociaż widzę, ze mocno Ukraina wygrywa.

Pytanie ile km chcemy zrobić...?

Ps. U mnie pędzidło też zakupione. Skoda 105 lux :D Trochę pracy przed nami ale... warto!

A.

Złombol 2013 - JEDZIEMY AUTOSANEM

www.facebook.com/Autozlombolsan
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2011/09/12 05:30 przez Polski_Junak_team.

Więcej
2011/09/12 17:51 #5578 przez chrupek

chrupek odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

no Pawarti, gratuluję słusznego wyboru. będziesz zadowolony.

([email protected]==O) - Skoda 105S

Więcej
2011/09/13 08:39 #5582 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Odp: Re: ZŁOMBOL 2012

WandWRallyTurtelTeam napisał: Ja to przyznam, że nie widze tej waszej Ukrainy - Z Katowic do Doniecka, jest 1600km.. czyli prawie nic.

tak Ci się wydaje, że to nic... dopiero, co byłem na Ukrainie samochodem i tam żeby pokonać 1600km potrzebujesz około 24h za kółkiem (czas jazdy mierzony gps'em).
Dolicz do tego czas na odpoczynek, spanie, picie, balowanie...
No i jeszcze czas spędzony na granicy, gdzie mnie wyszło 1h tam i >4h w drodze powrotnej

+48 505 230 876
dEfekt Motyla

Więcej
2011/09/13 16:30 #5585 przez sirus team

sirus team odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

Ja tez uważam, że te 1600 km to wcale nie mało. Wracając z tegorocznej edycji złombola odcinek Dunkierka - Wodzisław Śl. około 1500 km jechaliśmy z krótkimi przerwami jakieś 23 godziny. Cała ta trasa praktycznie autostradami. Fiatem 125p. Biorąc pod uwagę jakość dróg na Ukrainie - to naprawdę jest co jechać... Nysą, którą przywracamy do życia pewnie minimum 4 dni spokojnej jazdy

Więcej
2011/09/13 23:25 #5588 przez WandWRallyTurtelTeam

Do Istambułu wjechałem o 8 rano, szybkie kółko i 2 dni później byłem w Wwie.

biorac pod uwagę jakość dróg.. jakoś kurde przez góry w Bułgarii przejechaliśmy, Rumunia też - nie ma co tragizować.

Skoro 1500 km przejechaliście w 24h mniej wiecej, to popatrzcie, że dzieląc odcinki na 500 km dziennie, to wychodzi raptem 3 dni po 8h za kółkiem rajdu, więc jak sami widzicie, wcale nic specjalnego

Zreszta i tak możecie się cieszyć, bo przez pustynię w Maroku z jednym postojem na jedzenie, jechało się w tępie 180(jak dobrze było)/dzień. 100 km to był dystans na 4 godziny..

Naprawdę mam podstawy do tego, żeby uważac, że 1600 km przez Ukrainę, nie będzie jakimś strasznym wyczynem i dystans jest troszeczkę zbyt krótki. Sam z resztą Yourij pisałeś, że tam kempingów nawet nie ma, więc..

Więcej
2011/09/14 14:36 #5591 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Odp: Re: ZŁOMBOL 2012

WandWRallyTurtelTeam napisał: Skoro 1500 km przejechaliście w 24h mniej wiecej, to popatrzcie, że dzieląc odcinki na 500 km dziennie, to wychodzi raptem 3 dni po 8h za kółkiem rajdu, więc jak sami widzicie, wcale nic specjalnego

dobra, ale nie chcesz wiedzieć jak grzałem tam, gdzie się dało ;)
na pewno nie było to tempo złombolowe, po drodze nie było zwiedzania.

WandWRallyTurtelTeam napisał: Naprawdę mam podstawy do tego, żeby uważac, że 1600 km przez Ukrainę, nie będzie jakimś strasznym wyczynem i dystans jest troszeczkę zbyt krótki. Sam z resztą Yourij pisałeś, że tam kempingów nawet nie ma, więc..

jakieś tam znalazłem w drodze powrotnej, mam je spisane na wszelki wypadek

+48 505 230 876
dEfekt Motyla

Więcej
2011/09/14 17:05 #5592 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: ZŁOMBOL 2012

tak krótki odcinek ma też pozytywne aspekty, mozna więcej po drodze pozwiedzać. my w tym roku zwiedzaliśmy dopiero w drodze powrotnej, bez ciśnienia 1,5 tygodnia zwiedzania

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2011/09/14 22:03 #5594 przez WandWRallyTurtelTeam

Nie chcę, żebyście mnie źle zrozumieli - ja na Ukrainę bardzo chętnie pojadę, bo przywioze sobie części do auta :D o ile wczesniej ich nie zdobędę w inny sposób. W sumie ja za bardzo nie ogarniam tego - co roku jedni mówią, ze zwiedzanie itd, a drudzy grzeją na złamanie karku, żeby dojechac dalej i być na mecie przed wszystkimi, albo o 7 zwijali si.ę z kempingu żeby też być przed wszystkimi.. zasadniczo zawsze chyba było tak, że jechac do upadłego a potem zwiedzanie w drodze powrotnej, ale ja tam nie wiem

A ile ich znalazłeś i czy miały chociaż jakiś ludzki standard (no chociaż czysty kibel!)?

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008