× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

ANKIETA

Więcej
2011/08/07 12:10 - 2011/08/07 12:12 #5370 przez The Głupers

The Głupers odpowiedział w temacie: Odp: ANKIETA

Ja bym się określał za Bałkanami. Czarnogóra jest piękna i jest masa ogladania.
Problematyczne będą tylko góry i podjazdy no i zjazdy. Hamulce muszą być wtedy sprawne i to bardzo dobrze(moje w Biedronie w tym roku były... ale ich funkcjonowanie to inna sprawa:P) Układy Chłodzenia na podjazdach też dostaną trochę w dupę. Trzeba będzie wtedy konkretnie przysiąść nad autami a nie tydzień przed wyjazdem zacząć szukać:P albo 12godzin po starcie jechać i kupować:D

Edit:
No i za rok będzie EURO2012 to się wiąże z ogromnym wzrostem cen, ogromem ludzi i nie będzie to już tak atrakcyjne.
Ostatnio zmieniany: 2011/08/07 12:12 przez The Głupers.
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/08/07 14:15 #5373 przez chrupek

chrupek odpowiedział w temacie: Odp: ANKIETA

mi generalnie odpwiadają wszystkie opcje, oprócz Maroka, które chyba nie jest zbyt prawdopodobne. We Włoszech byłem parę razy, ale tam zawsze miło się wraca i zawsze jest coś jeszcze do zobaczenia. Osobiście obstawiam, że wybór padnie właśnie albo na Włochy, albo na Krym (bardziej prawdopodobne).
Wydaje mi się, że Ukraina ma szansę przyciągnąć większe zainteresowanie, ponieważ - nie oszukujmy się - Włochy są drogie. A do tego wszyscy miło wspominają przedzieranie się przez byłe KDLe do Turcji w 2010 (ja też). Autostrada tego nie da, a stwierdzono empirycznie, że do mety leci się możliwie najszybszą (w przypadku Włoch najdroższą) trasą.

Zresztą - gdzie byśmy nie jechali i tak będzie fajnie.
Pomysł objazdu Polski jest świetny, ale nie wejdzie w życie, ponieważ inna organizacja już na to wpadła i realizuje.

([email protected]==O) - Skoda 105S
Więcej
2011/08/07 19:57 #5376 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Odp: ANKIETA

2F4U napisał: Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Jak widzicie opcje odpuszczenie jednego lub dwóch wspólnych noclegów i określenie przykładowo jedynie miasta, w którym się spotykamy....jeżeli oczywiście nie ma innej możliwości?

Przykładowo: Albania, Tirana, brak dużego kempingu, spotkanie na jakimś rynku, placu, knajpie??? Albo brak spotkania przez jedną lub dwie noce i dopiero na mecie Disco Partizani?

W Albanii jest bardzo trudno znaleść kemping dla 2 osób a co dopiero dla 500. Dopiero co tam byłem z miesiąc temu. Fakt, że przepięknie... no i dziko również. Tylko z tymi noclegami to problem.
Drugą rzeczą która to równoważy są ceny. Bardzo niskie ceny, bo pokój w hotelu nad morzem kosztuje około 20 euro (dwie osoby) - sprawdzone.
Są i droższe miejscówki być może, ale za mniej się da.

co do ankiety, to łączna suma jak chcesz to może być i 145% - to ankieta wielokrotnego wyboru. Sam zaznaczyłem dwie opcje, Krym i "inne"

+48 505 230 876
dEfekt Motyla
Więcej
2011/08/08 08:23 #5383 przez Zastav Sie A Postav Sie

Zastav Sie A Postav Sie odpowiedział w temacie: Odp: ANKIETA

Albania jest mała, można ją przeskoczyć:) Ja jestem za Bałkanami, części sobie przynajmniej nakupię:)
Więcej
2011/08/08 14:08 #5386 przez ORP Sadyba

ORP Sadyba odpowiedział w temacie: Re: ANKIETA

Zaraz, zaraz a co z Gibraltarem????
Dlaczego nie ma w ankiecie???
Więcej
2011/08/08 14:26 #5387 przez ORP Sadyba

ORP Sadyba odpowiedział w temacie: Re: ANKIETA

chodzi mi o to, ze przeprawianie sie promem do Maroko tylko po to zeby wracac jest delikatnie mowiac bez sensu. Gibraltar jest warty dojechania tam dla samego siebie. Pal szesc ta Afryke!
Więcej
2011/08/08 17:08 #5391 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Re: Odp: ANKIETA

Zastav Sie A Postav Sie napisał: Albania jest mała, można ją przeskoczyć:) Ja jestem za Bałkanami, części sobie przynajmniej nakupię:)

problem w tym, że Albanii pod żadnym pozorem nie należy przeskakiwać będąc w tamtejszych rejonach... ten kraj jest w mojej prywatnej ścisłej czołówce jeśli chodzi o ranking zajebistości krajów europejskich.
O ile rok temu w czasie powrotu ledwo mnie ujął to w tym roku zrobiłem powtórkę... i nogi się co chwilę uginały pode mną :)
zresztą... taka "pocztówka" na zachętę
i.imgur.com/DSKTJ.jpg

+48 505 230 876
dEfekt Motyla
Więcej
2011/08/08 18:29 #5392 przez The Głupers

The Głupers odpowiedział w temacie: Odp: ANKIETA

Między innymi dlatego fajnie by było tam pojechać:) i rękami i nogami jestem za tamtym kierunkiem:)
Więcej
2011/08/08 18:57 #5393 przez HippieNyss

HippieNyss odpowiedział w temacie: Odp: ANKIETA

Rozmawialiśmy dzisiaj z naszą Nyską... jest za Bałkanami !No cóż, gdzie Ona tam i my ;)

Pozdrawiamy
Więcej
2011/08/09 19:03 #5412 przez admin

admin odpowiedział w temacie: Odp: ANKIETA

Temat się dubluje z tematem Złombol 2012, więc zapraszamy na następujący link aby dyskusja toczyła się w jednym miejscu:
zlombol.pl/index.php?option=com_kunena&f...6&Itemid=124&lang=pl
zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008