× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

Dla tych co polegli w boju, cześć ich pamięci.

Więcej
2011/08/19 20:20 #5495 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Re: Dla tych co polegli w boju, cześć ich pamięci.

nasza skoda, jeszcze na Polskiej ziemi gdzies miedzy Opolem, a Kozlem stacila na mocy max 60km/h silnik sie zaczol grzac i tak na trzech garach dojechalismy do domu (Rybnik) szczescie w nieszczesciu jak tak patrze na foty i mete :( zal smutek i rozpacz ze nie dojechalismy, ale z drugiej strony nie stracilismy samochodu i na 6 edycje bedzie znow jak nowa na Starcie :) wiecej fotek prosze w imieniu wszystkich co nie dojechali :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/08/19 21:28 #5497 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: Dla tych co polegli w boju, cześć ich pamięci.

No mam nadzieję, że za rok będzie mi dane pooglądać dokładnie wasze wozidło ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2011/08/23 22:51 #5508 przez Doctor Team Bartoszyce

Doctor Team Bartoszyce odpowiedział w temacie: Odp: Dla tych co polegli w boju, cześć ich pamięci.

Nasz SZREK dzielnie się spisywał i po dwóch drobnych awariach(zatarte łożysko w kole i ułamany zacisk zapłonu)dowiózł nas nad Loch Ness.Następnego dnia na drodze E82 ok.15 km od Inwerness staranował nas jakiś szkot motocyklem,rozwalił nam szyby drzwi przednie i tylne,słupek,podłogę,schodek,sworzeń przedniego koła i zbiornik.Jego zabrała karetka a nas laweta.Po zapłaceniu 180 funciaków odebraliśmy naszego wiernego rumaka,dzięki żukowi ekipy ze Śremu(wielkie dzięki)który po awarii tylnego mostu posłużył za dawcę części dotarliśmy jakoś do Londynu.Stamtąd już samolotem do domciu.Ale nie zostawiliśmy naszego SZREKA na pastwę angielskichzłomiarzy,,wiózł nas 4000 km. więc 20 sierpnia nasz żuczek wrócił do Bartoszyc z Londynu na lawecie i zostanie naprawiony.Można powiedzieć że poległ i powrócił z zaświatów!!!
Załączniki:

Więcej
2011/08/23 22:55 #5509 przez Doctor Team Bartoszyce

Doctor Team Bartoszyce odpowiedział w temacie: Odp: Dla tych co polegli w boju, cześć ich pamięci.

I jeszcze ŚREM TEAM,ich pojazd w ostatnich chwilach,ku pamięci!!!
Załączniki:

Więcej
2011/08/24 06:30 #5511 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: Dla tych co polegli w boju, cześć ich pamięci.

To się nazywa samozaparcie ! Widzę kochacie ten samochód jak mało kto. Mam nadzieję że w przyszłym roku zobaczymy się znów na trasie :)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2011/08/27 15:16 #5534 przez wlosien

wlosien odpowiedział w temacie: Odp: Dla tych co polegli w boju, cześć ich pamięci.

Jak już gdzieś wspomniałem, mijałem lawetę z Żukiem pędzącą do Bartoszyc wieczorem 9 sierpnia w zachodnich Niemczech. ;]

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008