× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

Materiały filmowe ze startu 2011

Więcej
2011/09/11 12:01 #5565 przez kantYna

kantYna stworzył temat: Materiały filmowe ze startu 2011

Potrzebuje materiały filmowe z tegorocznego startu,zwłaszcza jego końcówki,jak nasza kantyna zamykała stawkę,a Wojcio dobiegał do bramki startowej nawoływany przez tłum:)

kantYna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/11 14:29 #5566 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: Materiały filmowe ze startu 2011

O przepraszam, ostatni to wyjechaliśmy my :P Już nawet telewizji nie było :lol:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2011/09/11 19:27 #5567 przez Zastav Sie A Postav Sie

Zastav Sie A Postav Sie odpowiedział w temacie: Odp: Materiały filmowe ze startu 2011

nagrywane z Zastavy w polowie stawki jakoś. Może się przyda:)

Więcej
2011/09/11 20:23 #5568 przez ApolloXIII

ApolloXIII odpowiedział w temacie: Re: Odp: Materiały filmowe ze startu 2011

Załoga Tarpaniątka napisał: O przepraszam, ostatni to wyjechaliśmy -my :P Już nawet telewizji nie było :lol:

no wlasnie nie widzielismy was na starcie ?

Więcej
2011/09/11 20:41 #5569 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: Materiały filmowe ze startu 2011

Dojechaliśmy na start w momencie jak wszyscy ruszali. Zostaliśmy kleić naklejki startowe, potem wróciliśmy się do mnie do domu bo zapomniałem papierów z LPG ( nie wiedziałem czy nie będą potrzebne na promie) no i ruszyliśmy w sumie z 1,5 godzinnym opóźnieniem, ogólnie wszystko wraz ze zdjęciami i linkami do filmów zamieścimy tylko no niestety nie ma kto tego sklejać w całość obecnie ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008