× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

Sprzedam Złombolowego 125p 1.5!

Więcej
2011/10/05 18:56 #5698 przez Wiśniowa Team

Wiśniowa Team stworzył temat: Sprzedam Złombolowego 125p 1.5!

Witam.
Oferta szczególnie dla Złombolowiczów, którzy maja zamiar wybrać sie na kolejną edycję Zlombola :) Mam do zaoferowania 125p z silnikiem 1.5 polonezowskim rocznik '90. Auto przejechało tegoroczną trasę bez większych usterek. Utopił się nam tylko pływak w gaźniku (na własne życzenie zresztą...) i puścił przewód paliwowy. Oczywiście wszystko to zostało wymienione. To teraz może po kolei:
- przebieg 140 000
- autko posiada instalacje gazowa z legalizacją do lutego. Jeździ elegancko na gazie i na benzynie.
- buda bez rdzy! Progi cale. jedyny mankament to słaba jakość lakieru na dachu, klapie i masce ale jak na złombolowe warunki to chyba nie ma wiekszego znaczenia :P Zreszta lakier jest od nowości oryginalny...
- przed złombolem zrobione: aparat zapłonowy, przewody hamulcowe, klocki hamulcowe, płyn hamulcowy, sworznie wahaczy, rozrząd, wymienione oleje w skrzyni biegów i moście, linka ręcznego, przewody WN, świece, krzyżak na wale i podpora wału, zrobiona zbieżność, wymienione nakrętki przy okazji, gaz wyregulowany i cos tam chyba jeszcze mało istotnego...
- po złombolu ustawiałem na nowo zapłon i luzy zaworowe, wymieniłem przewody paliwowe (gumowe przy pompie - zasilanie i powrót i przy baku), bak był zdejmowany, oczyszczony, sprawdzony pod kątem szczelności i odmalowany, wymieniona guma łącząca bak z wlewem, do tego wszystkie opaski nowe, wymienione sprzęgło kompletne czyli docisk, tarcza, łożysko oporowe i łapa sprzęgła.
- most jest ok, nie cieknie, nie poci się, nie hałasuje
- chłodzenie też ok, nie przegrzewał się na podjazdach ani w pod londyńskich korkach :)
- troche bierze olej ale nic szczególnego, mam komplet uszczelniaczy zaworów ale po zabawie ze sprzęgłem nie mam czasu i checi zeby je wymienic :) kompresja sprawdzona jest ok.
- mam tam jakieś części, część moge dorzucić, część sprzedam żeby mieć jakąś kasę na kolejny Złombol :)

W razie pytań pisać na PW.
Urzędujemy w Katowicach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/25 18:36 #5747 przez Wiśniowa Team

Wiśniowa Team odpowiedział w temacie: Odp: Sprzedam Złombolowego 125p 1.5!

Dorzucam jeszcze link na allegro jakby ktos chcial sobie zobaczyc :)
www.allegro.pl/show_item.php?item=1897108685

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008