× Tu możecie dyskutować na temat tegorocznego wyjazdu, podzielić się doświadczeniami z ostatnich edycji i obgadać wiele innych tematów!

Jak ma się sprawa rozdania prezentów

Więcej
2012/03/12 20:40 #7264 przez co powie ryba

co powie ryba odpowiedział w temacie: Odp: Jak ma się sprawa rozdania prezentów

a ja mam pytanie na jakiej podstawie wybierane są domy dziecka?
bo w tym roku dary dostały między innymi z Czechowic i Żywca, a za bardzo z tych rejonów nie było nawet ekip, za to z Bielska i okolic najbliższych było 6 ekip. Moi darczyńcy wprost pytają co z tego będą miały dzieciaki w Bielsku, wszak teraz Bielsko jak i Żywiec i Czechowice to też Śląskie?

Polub nas
Odwiedź naszą stronę

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/12 21:17 #7265 przez chrupek

chrupek odpowiedział w temacie: Odp: Jak ma się sprawa rozdania prezentów

NysaGang napisał: Dobra, w dupie tam! :P
Jednym taki stan rzeczy pasuje, innym nie i tyle.

Słomiszcze, nie unoś się, bo Ci łodyga strzeli :)
dajmy im jeszcze chwilę i tyle. wiem, że nie tak powinno być, ale świat nie jest idealny..
a skoro juz do tego doszlismy to za bledy na gorze mozemy napić się już pojutrze.

Bocian - Ty autem, czy autobanem?

(O==@==O) - Skoda 105S

Więcej
2012/05/20 09:26 #7715 przez Forever Young

Forever Young odpowiedział w temacie: Odp: Jak ma się sprawa rozdania prezentów

Witam wszystkich Złombolowców

Chcę znów powrócic do tematu rozdania prezentów i naświetlenie tematu ,gdzie, co i za ile poszło''?
Wybieramy się na kolejną wyprawę, gromadzimy kolejne środki na szczytny cel, ale pada pytanie naszych sprawdzonych zeszłorocznych darczyńców i tych dopiero pozyskiwanych -co zrobiliście z kasą zebraną w 2011 roku ? Nikt nie oczekuje księgowego audytu imprezy Złombol 2011,rachunków ,faktur itp,(to nie te klimaty i trochę zaufania trzeba mieć) ale krótki opis tego co za zebrane pieniądze udało się kupić,jakieś fotki obdarowanych dzieci byłyby jak najbardziej na miejscu.
Wiem że organizatorzy to młodzi ludzie,zapaleńcy,nie mający zbytnio czasu(zresztą jak my wszyscy)lecz przy tego typu przedsięwzięciach wszystkim nam będzie łatwiej gdy będziemy traktować się poważnie.
Skoro nadszedł czas na fan shop z bajerami, to powinien znależć się też czas dla ZWYKŁYCH LUDZI ZŁOMBOLA!!!- pracujących na jego popularność

Do zobaczenia na starcie
pozdrawiam Forever Young Dzieci PRL-u

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008