Grzejący się Poldaj

Więcej
2013/07/22 15:44 #13103 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Grzejący się Poldaj

To na podczerwień to możliwe że pirometr, ale nie ważne, jeśli się tym zajmują to raczej pomiaru nie powinni skopać.

Jeśli chodzi o te młodsze poldki typu GSI, to tak mi się przypomniało, że tam chyba były dwa czujniki wkręcone. Jeden był od wskazówki w zegarach a drugi jak się nie mylę był osobnym wkręcanym w obudowę termostatu dla kompa do obliczania dawki paliwa ( miał hermetyczną kostkę wsuwaną).

Jak nie dadzą rady albo nie będą potrafili ustalić co jest nie tak, to poszukaj jakiejś ekipy złombolowej w twojej okolicy z Poldkiem i się ugadaj. Najszybciej jest sprawdzić podmieniając elementy z pewnego samochodu czy też krzyżując sygnały. W dodatku bez kosztów.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/07/26 10:55 #13175 przez Lada Chwila

Lada Chwila odpowiedział w temacie: Grzejący się Poldaj

Czlowiek to jednak glupi jest czasami... i kombinuje za duzo... Wszystko wymienione, po czym okazalo sie, ze wskazowka byla zle wyskalowana, czyli trzeba bylo wepchac palucha i pchnac ja troche w lewo :) (co dziwne, takze na nowym wskazniku). Ale w tej chwili sprawdzone z porzadnym termometrem, chlodnica wlacza sie kiedy powinna i jest pieknie.

Peace!

Więcej
2013/07/26 12:39 #13176 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Grzejący się Poldaj

Może ktoś już wcześniej coś grzebał w zegarach. No kurcze ten pomysł mi do głowy nie przyszedł choć już w dwóch autach w mojej karierze się z tym spotkałem :lol:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008