Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

Więcej
2014/11/05 13:41 #22784 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

Za Tarpana w Liberty w tym roku płaciłem za samo OC jakieś 470zł. Zarejestrowany jako ciężarowy, temu nawet nie ma znaczenia jaka pojemność silnika pod maską :lol:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/11/05 22:39 #22794 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

Grzmiący Rydwan napisał: Wszystko jest ładnie i pięknie z małym ale - mając OC w PZU można mieć ich Assistance z holowaniem bez limitu kilometrów, za ok. 200 zeta rocznie więcej. W przypadku skorzystania z innego OC - taka szansa znika. I tu mnie to trochę martwi, ale coś jeszcze posprawdzam i zdam raport na czym stanęło.

Mając OC w PZU holowanie w ramach assistance masz do 1000 km. Wiem, bo mam na mojego poldka. Jeśli babka powiedziała ci, że bez limitu kilometrów, to rozminęła się z prawdą. Bez limitu jest w Polsce a tu jakbyś nie holował to nie zrobisz więcej jak 700 km (chyba że objazd lawetą dookoła Polski :P ).
Natomiast za granicą to jest bodajże do 1000 km od miejsca zamieszkania lub jeśli zdechł ci dalej do najbliższego warsztatu lub pomoc w złomowaniu i transport osób do kraju. Drobne druczki to szatański wynalazek :whistle:

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2014/11/05 22:43 #22795 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

Na stronie PZU z kalkulatorem jest opcja Assistance Polska + Europa BEZ LIMITU - za dodatkową opłatą. Wiem, bo sprawdzałem. Aczkolwiek nie wiem czy drobnym druczkiem...

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/11/05 23:02 #22796 przez BOREWICZ TEAM

BOREWICZ TEAM odpowiedział w temacie: Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

Grzmiący jak chcesz to przekręć i daj więcej danych o autku moja kumpela się zajmuje ubezpieczeniami w PZU myślę że pomoże i poda tą najniższą cenę.
Co do odległości holowania w tym roku wykupywałem i było 1000 lub 11oo być może mają jakiś nowy produkt dowiem się i napiszę. Mój numer 516173044

Więcej
2014/11/06 08:46 #22797 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

hmm.. holowanie z Gibraltaru do Gdyni ....
niech policzę ...
3489 km i pewnie 2 doby jazdy laweta :woohoo:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2014/11/07 21:41 #22807 przez POMOŻEMY

POMOŻEMY odpowiedział w temacie: Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

Grzmiący Rydwan napisał: Na stronie PZU z kalkulatorem jest opcja Assistance Polska + Europa BEZ LIMITU - za dodatkową opłatą. Wiem, bo sprawdzałem. Aczkolwiek nie wiem czy drobnym druczkiem...

Przed wyjazdem chciałem też wykupić assistance w PZU, tam też mam OC, ale w międzyczasie PZU zmieniło system komputerowy obsługi klienta i nie widziało mnie w nowym systemie jako klienta, dlatego miałem zapłacić 400 zł zamiast niecałe 300. Powiedziałem NIE i pojechałem bez, ale wracając do wątku to holowanie jest bez limitu jeśli chodzi o odległość od miejsca zamieszkania, natomiast tysiąc kilometrów to limit samego holowania lawetą.

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?

Więcej
2015/01/13 23:54 #23837 przez autOszołomy

autOszołomy odpowiedział w temacie: Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

My dziś przywieźliśmy żuka 2.4 andoria 95 rok, i proama na rok 414 :) W katowicach. a za poldka płacimy 500 bez sensu....

4xZłombol 2xPolonez i 2xŻuk

www.facebook.com/autOszolomy/

Więcej
2015/01/14 18:40 #23851 przez Pasibrzuch TEAM

Pasibrzuch TEAM odpowiedział w temacie: Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

Ja swojego żuka mam w PZU za 462 zł, co śmieszniejsze jest podpięty jako podobne auto do poldka właśnie. Nie mam pojęcia jak to zrobił poprzedni właściciel, Polonez ma pojemność mniejszą od 2, więc i OC niższe :D

Im taniej, tym lepiej :D

Więcej
2015/01/15 00:37 #23867 przez 125p-ierników

125p-ierników odpowiedział w temacie: Zwykłe OC dla Żuka - gdzie?

ostatnio chciałem ubezpieczyć mojego Fiata w PZU ze zniżką z Automobilklubu Toruńskiego. Fiata mam z 1990 roku, czyli w tym będzie miał 25 lat. System jednak nie pozwolił ubezpieczyć, bo musi mieć skończone 25, czyli de facto 26 lat.
W mBanku za 125p zarejestrowanego w Toruniu płacę 432 zł przy składce rozłożonej na 12 rat.
Udało mnie się za to ubezpieczyć przyczepkę kempingową, lekką, GK110 zarejestrowaną jako N126 ze zniżką z AT za... uwaga... 13 zł rocznie =D

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008