Polonez Caro 1.6 GLI problem

Więcej
2020/03/24 03:12 #51892 przez Włochaty125p

Włochaty125p odpowiedział w temacie: Polonez Caro 1.6 GLI problem

Witam Cię, ja borykalem się z tym problemem około 1,5 roku silniczek krokowy , serwo itd... do puki nie stało się to co miało się stać ... pracuję w Niemczech i jeżdżę tym klasycznym wozem po tych drogach a także co 2 tygodnie na kilka dni do polski prawie 1000 km w jedną stronę , wyszlo wszystko ,kwestia czasu ! ja nie szczędze swojej maszyny czsami, mikro pęknięcia na kol. ss. Do puki nie pękł z powodu wibracji silnika i obciążenia wtryskiem i filtrem pow. Tylko moja sugestia
Wymieniłem na inny oczywiscie nie obeszło się bez problemu w Niemczech NIE mam jak załatwić Czesci zamiennych oraz podstawy :bakielit -materiał uszczelkowy ze swoimi pomysłami usterka została usunięta na dobre!!!! Pozdrawiam Rodos Pak

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/03/26 20:12 #51900 przez BordowaMaciora

BordowaMaciora odpowiedział w temacie: Polonez Caro 1.6 GLI problem

Dzięki za podpowież przyjrzę się kolektorowi i połączeniu z obudową wtrysku.

Więcej
2020/11/04 07:44 #52137 przez BordowaMaciora

BordowaMaciora odpowiedział w temacie: Polonez Caro 1.6 GLI problem

Witam
No i wracam do tematu jak pisałem wyżej po odpaleniu i i na zimnym i na ciepłym spadają obroty na 400-500 i podbija je na 1100 w momencie spadku zapala się check engine. Dzieje się to tylko w zakresie wolnych obrotów jak się doda gazu np na 1200 to problem znika Zakupiłem międzyczasie interfejs do testowania, niestety sterownik nie zachowuje żadnego błędu.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008