OPONY i felgi dla Złombolowców

Więcej
2015/01/19 01:16 #24013 przez CzęstoSkoda

CzęstoSkoda stworzył temat: OPONY i felgi dla Złombolowców

Na początku chciałem zaznaczyć, że NIE JEST moim celem reklamowanie swojej firmy, ani też czerpanie zysków z poniższej informacji, a jedynie traktowanie poniższej formy handlu hobbystycznie (wyjaśnienie w dalszej części). Jeśli jednak moderator uzna, że jest inaczej, to proszę o skasowanie mojego postu, a sprawę uznam za jednoznacznie zakończoną.

Na forum jestem od niedawna i jak łatwo się domyśleć jestem tu, bo sam mam chęć wystartować w tegorocznym Złombolu.
Po przejrzeniu forum i natknięciu się na wiele postów dot. części do samochodów (w tym także opon) pomyślałem, że zaoferuję swoją pomoc, bo i sam chętnie bym z takiej skorzystał.

Prowadzę serwis opon, jestem dystrybutorem wszystkich marek opon (i felg) dostępnych w naszym kraju, ale także sprowadzam opony z różnych hurtowni z całej Europy. Dystrybuuje m.in. opony do samochodów klasycznych/zabytkowych. Miewam też opony i felgi używane.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany w/w asortymentem do swoich Złombolowych wozów, to ze swojej strony oferuję pomoc - sprzedaż dla Was będzie odbywać się po cenie MOJEGO ZAKUPU + KOSZT DOSTAWY we wskazane miejsce.
Nic więcej - żadnego narzutu, marży, zarobku.
Jeszcze raz podkreślam, że w tym wypadku traktuję to hobbystycznie.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, to proszę o wiadomość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/19 01:29 #24015 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: OPONY i felgi dla Złombolowców

być może nie omieszkam skorzystać

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
Podziękowali: CzęstoSkoda

Więcej
2015/01/19 09:50 #24022 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: OPONY i felgi dla Złombolowców

To ja zapytam o opony które nadadzą się do Żuka, w rozmiarze 15" z profilem 195/80 - sa jakies inne niż Malatesta i w sensownej cenie? Moga być z grupy terenowych AT, lub typowych opon do dostawczaków. Pytanie zasadniczo z ciekawości, bo mam Malatesty i w sumie chwalę sobie, ale chciałem poznać możliwe opcje. DO Żuka idealna opona to jak najwęższa i jak najwyższa - tak aby koło miało 70 cm średnicy, a najlepiej więcej;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/01/19 12:53 - 2015/01/19 12:54 #24041 przez CzęstoSkoda

CzęstoSkoda odpowiedział w temacie: OPONY i felgi dla Złombolowców

Grzmiący Rydwan napisał: To ja zapytam o opony które nadadzą się do Żuka, w rozmiarze 15" z profilem 195/80 - sa jakies inne niż Malatesta i w sensownej cenie? Moga być z grupy terenowych AT, lub typowych opon do dostawczaków. Pytanie zasadniczo z ciekawości, bo mam Malatesty i w sumie chwalę sobie, ale chciałem poznać możliwe opcje. DO Żuka idealna opona to jak najwęższa i jak najwyższa - tak aby koło miało 70 cm średnicy, a najlepiej więcej;-)

Hej,

Najbardziej typowa jest ta 195/80R15 z grupy 4x4 (m.in. LR Freelander) lub dostawczych.
Z tego można trochę powybierać (szosa, AT, MT). Zaczynają się od ok 200 zł.
Z fajniejszych opon to m.in.: Conti4x4Contact (szosa, M+S), Kumho KL78 (AT), Federal Couragia AT itd. - ale to już bliżej 300 zł

Znalazłem też coś takiego:
650R15 (dostawcze) Federal MR295, Goodride ST303 (obie obwodowe paski)
700R15 (dostawcze) Federal MR295, Goodride ST313 (ST313 - delikatna kostka)

Natomiast ta Malesta, to opona bieżnikowana, a od takiej myślę, że każda nowa będzie lepsza, nawet Chińska (choć wcale nie jestem ich zwolennikiem, no ale nie rozmawiamy o oponach do sportowych samochodów:))
Ostatnio zmieniany: 2015/01/19 12:54 przez CzęstoSkoda.

Więcej
2015/01/19 15:54 #24051 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: OPONY i felgi dla Złombolowców

No to Grzmiący żeś poleciał z tymi nalewkami... :blink:

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2015/01/19 15:56 #24053 przez Grzmiący Rydwan

Dzięki za info, wiem że Malatesta to bieżnikowana opona, ale sprawdziła się doskonale w zeszłorocznym Złombolu. Zero przebić, odpadnięć, problemów z wyważeniem.

Ten 650R15 (dostawcze) Federal MR295, Goodride ST303 kapeć wygląda nieźle - jak cenowo stoi?

Więcej
2015/01/19 15:57 #24054 przez Grzmiący Rydwan

POGANIACZE BYDŁA napisał: No to Grzmiący żeś poleciał z tymi nalewkami... :blink:

A co chcesz od tych opon? Przecież wiedziałem że to bieznikowane kapcie - żadna tajemnica. Moim zdaniem bardzo dobre opony, zero uwag negatywnych

Więcej
2015/01/19 16:02 #24055 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: OPONY i felgi dla Złombolowców

Grzmiący Rydwan napisał:

POGANIACZE BYDŁA napisał: No to Grzmiący żeś poleciał z tymi nalewkami... :blink:

A co chcesz od tych opon? Przecież wiedziałem że to bieznikowane kapcie - żadna tajemnica. Moim zdaniem bardzo dobre opony, zero uwag negatywnych

No, może i tak, ale jak je tak chwaliłeś nie dodałeś nigdzie, że to są nalewki...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2015/01/19 16:10 #24056 przez Grzmiący Rydwan

A to przepraszam, dawałem linki do aukcji, tam stało napisane. Tym niemniej - zdanie o nich mam jak najlepsze.

Więcej
2015/01/19 18:07 - 2015/01/19 18:08 #24080 przez CzęstoSkoda

CzęstoSkoda odpowiedział w temacie: OPONY i felgi dla Złombolowców

Grzmiący Rydwan napisał: Dzięki za info, wiem że Malatesta to bieżnikowana opona, ale sprawdziła się doskonale w zeszłorocznym Złombolu. Zero przebić, odpadnięć, problemów z wyważeniem.

Ten 650R15 (dostawcze) Federal MR295, Goodride ST303 kapeć wygląda nieźle - jak cenowo stoi?

Federal - ~305 zł brutto/szt. z wysyłką
Goodride - tu niestety jest problem z 4 szt. w PL i cena robi się kosmiczna

Tu masz linka do tych opon: nowegumy.pl/index.php?akcja=pokaz_szczegolowy&produkt=23246

Cenę wyliczałem przy zamówieniu 4 szt. i w ogóle to tylko 4 są dostępne, więc dostępności i ceny na długo nie mogę zapewnić..
Ostatnio zmieniany: 2015/01/19 18:08 przez CzęstoSkoda.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008