Domobil

Więcej
2016/01/07 13:15 #33406 przez PREVENT

PREVENT odpowiedział w temacie: Domobil

Ja nie planuję takiego rozwiązania, ponieważ jeździmy we dwójkę i spanie mamy w Polonezie, takie samo jakby było w domobilu. Odpada w tym układzie rozkładanie i składanie namiotu, niestety czasem w deszczu. A jak jest ciepła gwieździsta noc, to można otworzyć faltdach, pamiętając o moskitierze :D

Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/01/07 13:53 #33412 przez Gwiezdny Patol

Gwiezdny Patol odpowiedział w temacie: Domobil

PREVENT napisał: Ja nie planuję takiego rozwiązania, ponieważ jeździmy we dwójkę i spanie mamy w Polonezie, takie samo jakby było w domobilu. Odpada w tym układzie rozkładanie i składanie namiotu, niestety czasem w deszczu. A jak jest ciepła gwieździsta noc, to można otworzyć faltdach, pamiętając o moskitierze :D

Jak jezdzicie we dwojke, to macie az tyle bagazy, ze potrzebujecie tej wypuklej klapy? Moze oddajcie ja bardziej potrzebujacym :lol:
My tak mielismy w 2014, dwie osoby spaly w aucie z tylu i trzy w namiocie. O tyle niewygodne to rozwiazanie, ze trzeba za kazdym razem przerzucac wszystkie bagaze na przednie fotele, a my ich mielismy prawie po dach (Polonez Cargo, czyli wysoki) i troche roboty z tym bylo. W Formanie (i w Favoritce pewnie tez) za to wystarczy zdjac zaglowki, wysunac fotele do przodu i rozlozyc na plasko i dwie osoby moga na nich w miare wygodnie spac :)
Jak sie jedzie w 3-4 osoby to taki namiot dachowy to dobra opcja, bo moze cala ekipa spac w aucie i nie trzeba namiotu rozkladac (a nie wszedzie w Europie mozna poza kempingami). Tylko bagaze trzeba gdzies upchnac ;)

Więcej
2016/01/07 14:16 #33414 przez PREVENT

PREVENT odpowiedział w temacie: Domobil

Bagaże w większości są włożone w schowkach pod łóżkiem, na materacu leżą tylko bagaże podręczne i śpiwory. Klapa a'la kombi jest potrzebna właśnie z tego powodu, że śpimy w aucie i mamy w nim więcej przestrzeni. Ze zwykłą klapą by było ciaśniej, zdecydowanie ciaśniej.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008