jaka spawarka do blacharki ?

Więcej
2016/02/09 20:29 - 2016/02/09 20:59 #34996 przez Malwina Mariusz Częstochowa

Malwina Mariusz Częstochowa stworzył temat: jaka spawarka do blacharki ?

Witam mam do wyspawania mojego maluszka i nw jaka spawarke kupic spawalem juz kiedys zwykla ale podobno sie nie nadaje . Chciałbym ja w miare tanio kupić i nauczyc sie spawac gdyz posiadam kilka samochodow i kazdy wymaga spawania a to progow a to podlogi itd wiec nie oplaca mi sie jezdzic do blacharzy tzn oplaca nie oplaca poprostu chce sb radzic sam gdyz lubie dlubac przy starych samochodach czekam na rady pozdrawiam Mariusz
Ostatnio zmieniany: 2016/02/09 20:59 przez Malwina Mariusz Częstochowa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/02/09 21:02 #34998 przez Malwina Mariusz Częstochowa

Malwina Mariusz Częstochowa odpowiedział w temacie: jaka spawarka do blacharki ?

Witam mam do wyspawania mojego maluszka i nw jaka spawarke kupic spawalem juz kiedys zwykla ale podobno sie nie nadaje . Chciałbym ja w miare tanio kupić i nauczyc sie spawac gdyz posiadam kilka samochodow i kazdy wymaga spawania a to progow a to podlogi itd wiec nie oplaca mi sie jezdzic do blacharzy tzn oplaca nie oplaca poprostu chce sb radzic sam gdyz lubie dlubac przy starych samochodach czekam na rady pozdrawiam Mariusz

Więcej
2016/02/09 21:20 #35000 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: jaka spawarka do blacharki ?

Już jesteście moimi ulubieńcami. Dwa nowe tematy o takim samym tytule. Wielki szacun.

Więcej
2016/02/09 21:43 #35002 przez EXPERTauto

EXPERTauto odpowiedział w temacie: jaka spawarka do blacharki ?

Ja spawam Migiem ale są elementy, które na pewno było by lepiej zgrzewać zgrzewarką.

Więcej
2016/02/09 21:52 #35005 przez Malwina Mariusz Częstochowa

Malwina Mariusz Częstochowa odpowiedział w temacie: jaka spawarka do blacharki ?

jak skasowac ten jeden?

Więcej
2016/02/09 21:56 #35007 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: jaka spawarka do blacharki ?

będzie dobrze, MOD sie tym zajmie, pucuj auto i jedź z nami to najlepsze co możesz zrobić ....

w życiu ! :lol:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2016/02/09 22:04 #35010 przez Malwina Mariusz Częstochowa

haha spoko dzieki dopiero rozebrany i przygotowywany do spawania tylko nw czym ... ps stawiam piwko na mecie :D

Więcej
2016/02/09 22:16 #35022 przez Duch tamtych czasów

Duch tamtych czasów odpowiedział w temacie: jaka spawarka do blacharki ?

Może i lepiej ale tego praktycznie nikt nie stosuje. Mogomat radziłbym zakupić np Bester Lincoln Electric. Dobra firma i robione w Polsce a Dokładniej w Bielawie. Do tego butla, drut, maska. Jeśli kupisz nowy to maska jest w komplecie :-P Elektrodówką nie bardzo bo chociażby przegrzewa blachę. Za takiego nowego bestera zapłacisz ok 1400zł.

Więcej
2016/02/09 22:18 #35023 przez Malwina Mariusz Częstochowa

kurde mam gora do wydania kolo 700;/

Więcej
2016/02/09 22:20 #35025 przez Duch tamtych czasów

Duch tamtych czasów odpowiedział w temacie: jaka spawarka do blacharki ?

Napisałem Ci w tym drugim temacie.. Szukaj Bestera na Aledrogo, kupuj i ciesz się ze swoich spawów. I pamiętaj, że duża maszyna Ci nie potrzebna, wystarczy którys z podstawowych modeli.,

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008