Przekładnia kierownicza Żuk - zakup nowej

Więcej
2016/05/06 15:36 #37402 przez Bang Żuk Adventure Team

Bang Żuk Adventure Team stworzył temat: Przekładnia kierownicza Żuk - zakup nowej

Chciałem zregenerować swoją ale jak usłyszałem ceny w Warszawie to stwierdziłem że lepiej będzie wymienić.

Może ktoś z szanownych kolegów orientuje się w jakim sklepie zapomnianym przez świat, posiadającym zapasy starych części dostanę taką przekładnię?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/05/06 16:25 #37403 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Przekładnia kierownicza Żuk - zakup nowej

Kupowałem teoretycznie zregenerowaną na Allegro. Przejechałem na niej dwa Złombole i Afrykę. Nie mam uwag, poza koniecznością wymiany dolnego simmeringu, bo ciekł olej. Ostatnie jakieś 2000 km zrobiliśmy praktycznie bez oleju w niej;-)

Sprawdziłem, ten od któego kupowałem nie ma w tej chwili nic na składzie.

Pamiętaj też że luz przekładni jest regulowany, oraz ważny jest stan drążka z dwoma kardanami - które dostają luz i to często powoduje duży, sumaryczny luz na fajerce. Koszt nowego drążka to ok. 120 zł.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2016/05/06 21:25 - 2016/05/06 21:27 #37410 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Przekładnia kierownicza Żuk - zakup nowej

Bang Żuk Adventure Team napisał: Chciałem zregenerować swoją ale jak usłyszałem ceny w Warszawie to stwierdziłem że lepiej będzie wymienić.

Może ktoś z szanownych kolegów orientuje się w jakim sklepie zapomnianym przez świat, posiadającym zapasy starych części dostanę taką przekładnię?

Tu poszukaj

www.moto-trans.pl/search/zuk-wszystkie-czesci/?category=4

a właściwie to znalazłem koszt 380zł

www.moto-trans.pl/product/przekladnia-ki...oleju-regen/?id=1375
Ostatnio zmieniany: 2016/05/06 21:27 przez OSK OLAF. Powód: dopisek

Więcej
2016/05/06 23:16 #37411 przez Zielony Ogryzek

Zielony Ogryzek odpowiedział w temacie: Przekładnia kierownicza Żuk - zakup nowej

Bang Żuczku, a pytałeś na Al. Krakowskiej w ARTMOCIE? Tam mogą mieć :) Telefon możesz znaleźć na ich www, jutro mają otwarte. Brałem od nich trochę klamotów, dużo mają poloneza, fiata, żuka, daewoo

WGR- Wiejska Grupa Rozpoznawcza!
Największy Sad Europy!

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008