Specjalista od gaźników w Warszawie poszukiwany

Więcej
2016/08/23 13:07 #39359 przez Soviet Princess

Soviet Princess stworzył temat: Specjalista od gaźników w Warszawie poszukiwany

Ewentualnie w okolicy.
Mamy nowy gaźnik. Oczywiście Łada 2106 1300ccm. Łaknie regulacji jak kania dżdżu. Sprawdziłem warsztaty i opinie w necie. Mam trzy typy:

1. p. Bogdan Winiarski tel. 602734893, miejsce nieznane
2. Mechanika Pojazdowa Bogusław Kresa. Naprawa gaźniki, silniki tel. (22) 679-77-78, Ząbki, Rzemieślników 13
3. REGENERACJA, NAPRAWA GAŹNIKÓW WARSZAWA AUTO SERWIS WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE
tel: 22 810 86 77 Kom.502 146 346, Warszawa, Omulewska 13

Czy ktoś z was korzystał z usług w/w warsztatów? Chciałbym załatwić sprawę gaźnika raz a dobrze, bo czasu coraz mniej.

WAZ 2106 - radziecka księżniczka tym razem dojedzie do mety:)
(chyba)
www.fb.me/SPRT2016

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2016/08/23 13:21 #39360 przez SkazaniNaŁadę

SkazaniNaŁadę odpowiedział w temacie: Specjalista od gaźników w Warszawie poszukiwany

Soviet Princess napisał: Ewentualnie w okolicy.
Mamy nowy gaźnik. Oczywiście Łada 2106 1300ccm. Łaknie regulacji jak kania dżdżu. Sprawdziłem warsztaty i opinie w necie. Mam trzy typy:

1. p. Bogdan Winiarski tel. 602734893, miejsce nieznane
2. Mechanika Pojazdowa Bogusław Kresa. Naprawa gaźniki, silniki tel. (22) 679-77-78, Ząbki, Rzemieślników 13
3. REGENERACJA, NAPRAWA GAŹNIKÓW WARSZAWA AUTO SERWIS WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE

Czy ktoś z was korzystał z usług w/w warsztatów? Chciałbym załatwić sprawę gaźnika raz a dobrze, bo czasu coraz mniej.

Cześć,

Ja rozwiązałem sprawę raz na zawsze. Wspawałem sondę lambda (dwu przewodowa). Ustawiłem gaźnik korzystając z multimetra podłączonego do sondy. Teraz wpiąłem w układ czujnik AFR i mam odczyt składu mieszanki na bieżąco. Gaźnik zawsze może się trochę rozregulować w trasie.
Podziękowali: Soviet Princess

Więcej
2016/08/23 13:27 #39361 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Specjalista od gaźników w Warszawie poszukiwany

Soviet Princess napisał: 3. REGENERACJA, NAPRAWA GAŹNIKÓW WARSZAWA AUTO SERWIS WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE

Osobiście polecam!
Pan Bączek zna już parę przypadków naszych Złombolowozów :)
Pozbieraj wszystkie graty jakie masz do gaźnika (stary gaźnik, zestawy naprawcze, drobnice), mogą mu się przydać.

Na Pradze jest jeszcze coś na Szpaczej, ale słyszałem slabie opinie.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka
Podziękowali: Soviet Princess

Więcej
2016/08/24 08:33 #39403 przez Soviet Princess

Soviet Princess odpowiedział w temacie: Specjalista od gaźników w Warszawie poszukiwany

SkazaniNaŁadę napisał: Ja rozwiązałem sprawę raz na zawsze. Wspawałem sondę lambda (dwu przewodowa). Ustawiłem gaźnik korzystając z multimetra podłączonego do sondy. Teraz wpiąłem w układ czujnik AFR i mam odczyt składu mieszanki na bieżąco. Gaźnik zawsze może się trochę rozregulować w trasie.

Fajny pomysł, jednak wydaje się być nieco kosztowny - no i znowu dodatkowe dłubanie. Do startu 30 dni, raczej się nie wyrobię. Ale może na przyszłość:)

Gniotsa Nie Łamiotsa napisał: Pan Bączek zna już parę przypadków naszych Złombolowozów :)
Pozbieraj wszystkie graty jakie masz do gaźnika (stary gaźnik, zestawy naprawcze, drobnice), mogą mu się przydać.

W takim razie Pan Bączek. Wezmę graty.

(chyba)
www.fb.me/SPRT2016

Więcej
2016/08/28 17:09 #39604 przez Aligancki Apasz

Aligancki Apasz odpowiedział w temacie: Specjalista od gaźników w Warszawie poszukiwany

Gniotsa Nie Łamiotsa napisał:

Soviet Princess napisał: 3. REGENERACJA, NAPRAWA GAŹNIKÓW WARSZAWA AUTO SERWIS WARSZAWA PRAGA POŁUDNIE

Osobiście polecam!
Pan Bączek zna już parę przypadków naszych Złombolowozów :)

Na Pradze jest jeszcze coś na Szpaczej, ale słyszałem slabie opinie.

Pan Bączek kiedyś jako jedyny w Warszawie, w rozsądnej cenie ogarnął mi gaźnik w Nissanie 100nx. Również będziemy do niego jechać na regulację!

Więcej
2016/09/09 08:57 #40228 przez Soviet Princess

Soviet Princess odpowiedział w temacie: Specjalista od gaźników w Warszawie poszukiwany

Już po. Fajnie było. Po wczorajszej wizycie mam wyregulowany nowy gaźnik, zregenerowany stary, wyregulowany zapłon itp. Za całe 250 zł.
No i księżniczka pali teraz na rys.

I dwa cytaty z Pana Bączka:
1. "Z wami Złombolowcami to fajnie się pracuje, bo zawsze wiecie co trzeba zrobić i macie komplet części"
2. "Żebyś pan wiedział z jakim złomem tu ludzie przyjeżdżają. A te wasze samochody Złombolowe tylko tak wyglądają, a w środku są lepiej porobione niż 80% klasyków"

(chyba)
www.fb.me/SPRT2016
Podziękowali: kantYna, Gniotsa Nie Łamiotsa

Więcej
2016/09/09 09:04 #40230 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Specjalista od gaźników w Warszawie poszukiwany

Czyli Pan Bączek ciągle w formie, z czego bardzo się cieszę :)

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008