Naklejki Darczyńców

Więcej
2018/01/18 10:53 #46652 przez TROLONEZ

TROLONEZ stworzył temat: Naklejki Darczyńców

Cześć :) Temat może trochę nie do końca pasuje do technikaliów, ale do offtopu nie pasował jeszcze bardziej :)
Naklejki od darczyńców- macie jakieś sposoby żeby zabezpieczyć lakier, by potem klar nie zjechał razem z naklejkami? Ewentualnie jakie naklejki na tak, jakich się wystrzegać? Nałożenie powiedzmy dwóch warstw wosku pomoże?
Nie znalazłem podobnego tematu, jeśli gdzieś się to już przewinęło to mnie naprowadźcie, bo w szukajka nic nie znalazła :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/01/18 15:43 #46658 przez BONDAR Team

BONDAR Team odpowiedział w temacie: Naklejki Darczyńców

Jak wywoskujesz auto to nie przykleisz wcale. Ja przed naklejaniem odtłuszczam benzyna estrakcyjną. Co do obawy że zejdzie lakier, to wszystko zależy jak do roboty przyłożył się lakiernik, który lakierował Twoje auto. Mi z jednej strony lakier zszedł i kolejne naklejki naklejałem na "podkład". Im tańsza folia tym ciężej zrywać. przy zrywaniu, pamiętaj o podgrzaniu naklejek, wtedy lepiej odchodzą.

Więcej
2018/01/18 15:54 #46660 przez TROLONEZ

TROLONEZ odpowiedział w temacie: Naklejki Darczyńców

No to będzie trzeba grzać. Może popróbuje z jakimś twardym woskiem :P A lakier mam jeszcze fabryczny, więc nie chcę go za bardzo uszkodzić bo jak na swoje lata prezentuje się ładnie :) Klar mi nigdzie nie odchodzi, więc może nie będzie tak źle. Dzięki!

Więcej
2018/01/18 22:31 #46665 przez Forever Young

Forever Young odpowiedział w temacie: Naklejki Darczyńców

Nasi darczyńcy jeżdżą cały rok a niektórzy kilka lat ....

Więcej
2018/01/19 12:33 #46671 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Naklejki Darczyńców

jeśli chcesz mieć pewność to zrób magnetyczne naklejki.

allegro.pl/solidny-magnes-na-samochod-60...f6-81dd-5a3f713942be

Więcej
2018/01/20 01:23 - 2018/01/20 01:23 #46686 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Naklejki Darczyńców

Magnesy też niszczą lakier.
Poza tym w drodze na Nordkapp, potrafiły nam odpadać...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Ostatnio zmieniany: 2018/01/20 01:23 przez POGANIACZE BYDŁA.

Więcej
2018/01/22 21:24 #46745 przez Immortale team

Immortale team odpowiedział w temacie: Naklejki Darczyńców

Potwierdzam z magnesami, mieliśmy w zeszłym roku I po ściągnięciu zostały takie mleczne plamy (bordowy polonez+) których nie da się wypolerować, tak jak by pod klarem to się zrobiło I trochę lipa, bo poldek nie nasz :) Może nie na każdym lakierze się tak dzieje?

"jak nie urok, to sraczka" :woohoo:

Więcej
2018/01/22 22:35 #46748 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Naklejki Darczyńców

U mnie też magnesy były.Mam zwykły nie metalik. Na bokach nic się nie zadziało i jest git. Na masce zostały ślady jakby ciut jaśniejsze plamy. Ni cholery nie dają się spolerować. Podobno z czasem ma szansę się wyrównać, ale u mnie póki co widać. Na drzwiach miałem numery startowe też na magnesach i tu fakt - gdzieś we Francji zbierałem je z drogi bo mi jeden odpadł. Kolega taryfiarz ma na to patent i duże naklejki dodatkowo zabezpiecza 4 maleńkimi magnesikami neodymowymi. Nie odpada. Plus magnesówek - uzbroisz i rozbroisz auto na Złombol w 10 minut. Jeśli szkoda lakieru nie najgorsza opcja. Minus - u mnie na powierzchniach poziomych (maska) odbarwiło się pod naklejkami. Moja opcja na najbliższy Złombol - zostaję przy magnesówkach a maskę daję inną i oklejam normalnie. W polonezie nie miałem problemu bo był w tragicznym stanie i lakier był najmniejszym problemem, ale formankę mam pieknie utrzymaną i aż żal.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2018/01/22 22:55 #46751 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Naklejki Darczyńców

U mnie naklejki są na magnesie. Po powrocie ze Złobmolu są zdejmowane, kiedyś jeździłem z mini ma masce ponad dwa miesiące i też pojawiły się plamy. Magnesy też podklejałem taśmą dwustronną - nie polecam. Numery startowe dajemy normalnie.

Więcej
2018/01/23 20:01 #46764 przez TROLONEZ

TROLONEZ odpowiedział w temacie: Naklejki Darczyńców

Czyli magnesy też odpadają. Dobra, nałoży się jakiś twardy wosk i poszukam kogoś kto zrobi mi wlepy z jakiejś dobrej folii. Dzięki!

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008