Żuk - spanie/zabudowa

Więcej
2018/01/30 22:24 #46844 przez SuŻUKi

SuŻUKi odpowiedział w temacie: Żuk - spanie/zabudowa

coś mi się pojawiło w głowie jak by to można rozwiązać inaczej tylko nie wiem jak to opisać :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/01/30 22:32 #46845 przez Złomki

Złomki odpowiedział w temacie: Żuk - spanie/zabudowa

SuŻUKi napisał: coś mi się pojawiło w głowie jak by to można rozwiązać inaczej tylko nie wiem jak to opisać :D

Jak najprościej ;) Najwyżej nie zrozumiem i będę dopytywał dalej ;P

Więcej
2018/01/30 23:10 #46847 przez SuŻUKi

SuŻUKi odpowiedział w temacie: Żuk - spanie/zabudowa

z góry mówie - brak doświadczenia w zabudowach kamperów ;) takie coś przyszło mi do głowy. Trochę odbiegnięcie od tematu jak wykorzystać do spania fotele. Tu fotele by musiały mieć zdolność do złożenia się jak najbardziej na płasko (coś jak ta kanapa tu a.allegroimg.com/s512/03f25a/5f9de4bd41a0a9ef535bd8b5dc0a ). Ważna jest też wysokość foteli, bo z jednej strony im wyżej będą tym więcej miejsca będzie na bagaże pod nimi, ale z drugiej przy snensownie prostym mechanizmie rozkładania łóżka w tym wypadku trzeba będzie dalej odsunąć fotele od tylnej ściany czyli przybliżamy się do grodzi za przednimi fotelami. Jednocześnie będzie trochę miejsca pomiędzy fotelami a złożonym na ścianę łóżkiem. Zależy ile miejsca chcesz na nogi pomiędzy grodzią a fotelami. Trzeba by to też zestawić z wymiarami żuka wewnątrz u ciebie. Czekam na ocenę sensowności tego co nagryzmoliłem ;)
Załączniki:

Więcej
2018/01/31 20:29 #46859 przez OSK OLAF

OSK OLAF odpowiedział w temacie: Żuk - spanie/zabudowa

Więcej
2018/01/31 21:38 #46860 przez Złomki

Złomki odpowiedział w temacie: Żuk - spanie/zabudowa

SuŻUKi napisał: z góry mówie - brak doświadczenia w zabudowach kamperów ;) takie coś przyszło mi do głowy. Trochę odbiegnięcie od tematu jak wykorzystać do spania fotele. Tu fotele by musiały mieć zdolność do złożenia się jak najbardziej na płasko (coś jak ta kanapa tu a.allegroimg.com/s512/03f25a/5f9de4bd41a0a9ef535bd8b5dc0a ). Ważna jest też wysokość foteli, bo z jednej strony im wyżej będą tym więcej miejsca będzie na bagaże pod nimi, ale z drugiej przy snensownie prostym mechanizmie rozkładania łóżka w tym wypadku trzeba będzie dalej odsunąć fotele od tylnej ściany czyli przybliżamy się do grodzi za przednimi fotelami. Jednocześnie będzie trochę miejsca pomiędzy fotelami a złożonym na ścianę łóżkiem. Zależy ile miejsca chcesz na nogi pomiędzy grodzią a fotelami. Trzeba by to też zestawić z wymiarami żuka wewnątrz u ciebie. Czekam na ocenę sensowności tego co nagryzmoliłem ;)

Wygląda to bardzo sensownie! Takiego rozwiązania w ogóle nie brałem pod uwagę, a na pewno warto. Jutro wrzucę foty jak teraz wygląda wnętrze.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008