Fotele do caro plusa

Więcej
2018/05/16 21:36 - 2018/05/16 21:37 #47583 przez 71ferajna

71ferajna stworzył temat: Fotele do caro plusa

Siemanko, mam pytanie czy ktoś zmieniał fotele przednie w caro plusie ? Chodzi o to że moje fotele mnie zniszczą podczas takiej trasy i szukam czegoś wygodniejszego i bez potrzeby spawarki :) Słyszałem, że od laguny pasują. Jakieś propozycje? Z góry dzięki:)
Ostatnio zmieniany: 2018/05/16 21:37 przez 71ferajna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2018/05/17 19:50 #47588 przez Agrest Jedzie z Nami

Agrest Jedzie z Nami odpowiedział w temacie: Fotele do caro plusa

Polecam fotele Inter Groclin Standard. Takie o, jak na zdjęciu. Mega wygodne, pasują do plusa bez problemu. Są jeszcze Grocliny w wersjii bodajże Relax, z pompkami ale one są dość ciężko dostępne w znośnym stanie, a jak już są to za miliony złotych.
Załączniki:

Więcej
2018/05/20 16:45 #47607 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Fotele do caro plusa

Najlepsze będą zwykłe kanapowce ze starych Polonezów. Nie trzymają kompletnie na boki, ale są miękkie i tyłek od nich nie boli ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2018/05/20 17:12 #47608 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Fotele do caro plusa

Potwierdzam kanapowce z wąskiego Caro są na długie trasy najlepsze. Miałem przyjemność prowadzić akwarium z IG na pokładzie i po 200 km powiem bolała mnie pupa...

Więcej
2018/05/21 16:02 #47611 przez TROLONEZ

TROLONEZ odpowiedział w temacie: Fotele do caro plusa

Ja mam IG Relaxy, są chyba bardziej miękkie niż Standarty, na pewno mają wyżej siedzisko. Mega wygodne, dodatkowa bajera z ręczną pompką do regulacji odcinka lędźwiowego :) Problem jest z dostępnością, ale jak nie zależy ci na fabrycznej tapicerce to szukaj z uszkodzoną tkaniną i sobie obszyj albo wrzuć pokrowce. Zwróć tylko uwagę na gąbki, szczególnie po bokach siedziska, lubią się zapaść (u mnie jest zapadnięta bo poprzedni właściciel- starszy pan- zsuwał się z fotela przy wysiadaniu). Szukaj na grupach polonezowych, te na OLXach i innych Allegrach są drogie i niekoniecznie warte swojej ceny.

Więcej
2018/05/23 12:14 #47627 przez PiotrTM

PiotrTM odpowiedział w temacie: Fotele do caro plusa

Były trzy typy IG. Standardy to kubły, niektórym pasują bo twarde i dają dobre trzymanie na boki, innym nie bo twarde i brakuje podbarcia lędźwiowego.
Relaxy są dużo miększe i mają pompkę
Był jeszcze typ Akupresura, wyglądają jak kubły ale są pokryte taką falowaną grubą gąbką i mają pompkę pod lędźwie.

Z łatwych do dostania to chyba tylko kanapowce z wąskiego Caro/akwarium/borewicza. Duże i bardzo miękkie.

Więcej
2018/06/15 17:06 #47750 przez WRAK-RACE Silesia TEAM

WRAK-RACE Silesia TEAM odpowiedział w temacie: Fotele do caro plusa

Jam mój dałem do tapicera -uzupełnił gąbki , wszył materiał na plecy. Co prawda 250 zeta ale mam "nowy fotel"

Więcej
2018/06/25 23:29 - 2018/06/25 23:30 #47809 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: Fotele do caro plusa

Na IG Relax robiłem Złombol 2012 i 2016. Wygodne i te pompki pod lędźwie robią dobrą robotę. IG Standard miałem w 2014 i mój załogant odchorował je kontuzją kręgosłupa. Dla młodzieży kubły będą ok, delikwenci nieco zmęczeni już życiem lepiej niech biorą relaxy. Akupresur na żywo nigdy nie widziałem, więc zapewne są ekstremalnie rzadkie.

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.
Ostatnio zmieniany: 2018/06/25 23:30 przez Chłopcy z PRL.

Więcej
2018/08/07 08:53 #48323 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Fotele do caro plusa

Jeśli chodzi o aku to mogę się wypowiedzieć - no cóż musze powiedzieć, że nie są to najwygodniejsze fotele. Aczkolwiek wygodniejsze od kanapowców. Moim zdaniem generalnie IG są wygodniejsze od kanap i to wszystkie trzy wersje. Z czego najmniej wygodne są Akupresury.
Relaksy i standardy zapewniają podobny komfort siedzenia.

Więcej
2018/08/31 11:47 #48978 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: Fotele do caro plusa

Gdzie znaleźliście sensownego tapicera, który w normalnych pieniądzach robi takie rzeczy ??

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008