Skoda 105/120 - forum wymiany części

Więcej
2012/03/26 11:38 #7407 przez chrupek

chrupek odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

nie potłucz trójkąta przy tym, bo tej szybki już (chyba) nie mam :)

([email protected]==O) - Skoda 105S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/29 10:58 #7435 przez 105sWWA

105sWWA odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

Szyba zamontowana :)

Więcej
2012/03/29 16:31 #7436 przez chrupek

chrupek odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

no to cieszę się, że pasowała! do zobaczenia w 2Kołach na Tunelowej 11 kwietnia.

([email protected]==O) - Skoda 105S

Więcej
2012/05/23 16:48 #7764 przez skoda105

skoda105 odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

Witam. Od niedawna mam skodę 105 z 78 roku. W środku auto jest w stanie bdb natomiast na zewnątrz mam trochę pracy. Potrzebuję tylny chromowany zderzak oraz chciałem się doradzić w kwestii gnijących nadkol. Czy dokupię gdzieś sierpy do tej skodzinki aby je wspawać ??? Mój tel. 725159671

ps. Jeżeli wiecie coś o jakimś zlocie "antyków" to chciałbym się dowiedzieć odnośnie woj. łódzkiego.

Więcej
2012/05/23 21:11 #7765 przez dEfekt Motyla

dEfekt Motyla odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

zderzak prędzej znajdziesz, reperaturki bardzo rzadko się pojawiają, jeśli byś się miał uprzeć, to prędzej u południowych sąsiadów.
ja mam tylko blachy przednie ale i tak nie oddam za żadne skarby :)

pozdrawiam, startujemy tym samym modelem i rocznikiem !

yourij & krusza, nas nic nie rusza!

Więcej
2012/05/24 10:21 #7766 przez Zemsta Krecika

Zemsta Krecika odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

Ewentualnie jak robisz to auto pod złombol a nie na żółte blachy to możesz wykorzystać inne dostępne reperaturki np przednie błotniki z dużego fiata - wycinasz na wymiar i przynajmniej łuk nad kołem Ci ładny wyjdzie. Nie jest to rozwiązanie najwyższych lotów ale jak masz kumatego blacharza i potem ładnie wyprowadzisz szpachlą to nikt nie pozna :P

Więcej
2012/05/29 17:49 #7807 przez Jeźdźcy Czerwonej Bestii

Jeźdźcy Czerwonej Bestii odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

My w nablizszym czasie mamy zamiar wybrac sie do naszych sasiadow po czesci do Skodzianki glownie blacharskie bo gnija niestety

Mam nadzieje ze uda sie cos znalesc maja przy tym pomoc Czescy koledzy wiec mam nadzieje ze cos znajdziemy

moze jakies czesci potrzebujecie to by taniej wyszlo :)

pozdrawiam i jak cos pisac na priv :)

Więcej
2012/05/30 10:49 #7810 przez dEfekt Motyla

dEfekt Motyla odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

szczerze to ja się zabiorę za blacharkę Motylka najwcześniej w przyszłym roku. Bardziej to by mnie interesowała Twoja relacja z tej wyprawy zaopatrzeniowej. Nigdy nie jechałem do pepików w tym celu.

Masz jakiś sklep upatrzony, przez aukro szukałeś części czy jakoś inaczej to załatwiałeś ?

takie kilka pytań na drogę Ci zostawię, gdyby było coś to tylko pytaj, nic póki co nie będę jeszcze kupował.

1. Progi wewnętrzne i zewnętrzne (sedan) - szacunkowy koszt ?
2. Podłoga sedan - do zdobycia ?
3. Nowa tapicerka sufitu 105 - czy to w ogóle jest do zdobycia ?

yourij & krusza, nas nic nie rusza!

Więcej
2012/05/30 13:54 #7811 przez skoda105

skoda105 odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

Co do mojego postu trochę wyżej to dodam, że faktycznie blacharka w tych autach szybko gnije.... A co do mojej skody to dodam, że faktycznie te nadkola trzeba przerobić od innego auta, troche sie poszpachluje i kształt wyjdzie podobny. Co do makamentu dodam jeszcze że u mnie po deszczu jest troche nakapane w środku (problemem są chyba wygniecione uszczelki). Mogę sie pochwalić że autko które posiadam jest od dziadka który wszystkie kwity od niej trzymał, wszystko notował itp. Jest nawet karta gwarancyjna z Polmozbytu :D Niestety z racji finansowych i z tego że jest to 3 auto u Nas na podwórku to w niedalekiej przyszłości będę chyba zmuszony Ją sprzedać..... Może pójdzie w dobre ręce jakiegoś kolekcjonera. Jak coś dzwonić 725159671

Więcej
2012/05/30 14:39 #7812 przez Jeźdźcy Czerwonej Bestii

Jeźdźcy Czerwonej Bestii odpowiedział w temacie: Odp: Skoda 105/120 - forum wymiany części

jak patrzyłem po Czeskich portalach to do skody można praktycznie kupić wszystkie części nowe zamienniki i błotniki i części tapicerki ale to wychodzi dużo drożej.
Mam taki jeden sklep z cześciami tylko nie wiem czy jeszcze istnieje i tam bym chciał się podpytać najlepiej było by kupić jakieś stare autko stojące u kogoś na posesji
do granicy mamy 50 km więc warto spróbować odrazu wyczieczkę się zrobi

pisałem tez emaiala do znajomego kolegi obiecał że się rozejrzy

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008