125p K***A jego mać!

Więcej
2012/09/09 22:38 #9272 przez Bałkańska Robota

Bałkańska Robota stworzył temat: 125p K***A jego mać!

Mam nadzieję, że dzięki tytułowi zajrzy tu więcej osób :D

Mam problem z moim fiaciszem. Silnik strasznie zamula - nie ma mocy, szarpie, leniwie wkręca się na obroty i jest głośny. Ustawiam zapłon - zawija asfalt i jest olimpijsko(przyśpieszenie prawie jak nowa fura - silnik najechane 60 tys od nowosci - elegancko i ciuchutko zawija asfalt). Nie mija jeden dzień i znów ta sama historia. Znów cięzko itd. Co może być przyczyną? Btw czuję się przez to bardzo sfrustrowany.. POMOCY!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/09/10 08:53 #9283 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: 125p K***A jego mać!

Sprawdzałeś elementy aparatu zapłonowego, czy przypadkiem jakaś śruba się nie poluzowała i nie rozjeżdża ci się zapłon ? Albo czy któraś sprężynka z ciężarków się nie blokuje ?

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2012/09/10 11:56 #9290 przez Miętolot

Miętolot odpowiedział w temacie: Re: 125p K***A jego mać!

Mialem tak ostatnio jak luzował mi sie a właściwie całkiem odkręcił przyśpieszacz / opóźniacz zapłonu ;]

dokreciłem wyregulowałem i śmiga

Więcej
2012/09/10 20:37 #9308 przez Bałkańska Robota

Bałkańska Robota odpowiedział w temacie: Odp: Re: 125p K***A jego mać!

aparat jest bardzo dobrze przykrecony.

zauważyłem, że w filtrze paliwa znajdują się śladowe ilości paliwa - mniej niż 1/5 filtra! samochód jeździ a ja nie wiem co to może być. Wcześniej filtr był prawie pełen. Znajomi stwierdzili, że to pompa paliwa daje znać, że się kończy(jedna z membran mogła paść). Co o tym myślicie? Miał ktoś podobnie?

Więcej
2012/09/10 21:34 #9319 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: 125p K***A jego mać!

Może być to, może też zasysać pompa paliwo z powietrzem jeśli gdzieś jest nieszczelność. Daj kawałek przezroczystego wężyka przed pompę i sprawdź czy nie idzie paliwo z bąbelkami powietrza. Jeśli nie to pompa do naprawy.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2012/09/11 00:11 #9328 przez Red WARCZYburg team

Red WARCZYburg team odpowiedział w temacie: Odp: Re: 125p K***A jego mać!

Bałkańska Robota napisał: w filtrze paliwa znajdują się śladowe ilości paliwa

proponuję więc sprawdzić szczelność wężyków, czy nie popękały i czy nie zasysają powietrza.
kilka razy taka historia mi sie zdarzyła i po wymianie wężyków zmiana nie do poznania;)
Hubert

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008