× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Jak idą Wasze przygotowania ...

Więcej
2013/06/13 16:18 - 2013/06/13 16:19 #12539 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Odp: Jak idą Wasze przygotowania ...

RAFAKOTEAM napisał: Tarpaniątko 40 Volksspeców chce jechać więc zrób casting i śmigasz na nordkapp :)

I nie ślimtej ;)

Ł

Nie da rady, w czasie jak Wy będziecie startować, to ja będę na prawdę daleko od Katowic, nie wiem czy nawet będę miał możliwość on-line zobaczyć start w mediach. A przyszły rok też już stoi pod dużym znakiem zapytania. Zobaczymy w ciągu najbliższych 5-6 miesięcy, czy będzie czas cokolwiek zrobić z autem, bo jeśli nie, to za 5-6 miesięcy podejmuję decyzję o odpuszczeniu przyszłego roku też. Nie mam już po prostu kompletnie czasu na zabawę z motoryzacją a płacić komuś za zrobienie auta na Złombol, to nie dla mnie, ja muszę po prostu sam...

Nic, spadam składać Żuka, z obietnic trzeba się wywiązywać ...

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Ostatnio zmieniany: 2013/06/13 16:19 przez Załoga Tarpaniątka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/17 08:46 #12577 przez KurakTeam

KurakTeam odpowiedział w temacie: Odp: Jak idą Wasze przygotowania ...

U nas wygląda to mniej więcej tak: Kurak Skoda Gang
Generalnie w samochodzie została tylko skrzynia ale już pomału składamy wszystko i mam nadzieję, że do końca czerwca uda się postawić Wiśniówke na koła :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008