× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Przygotowania na 2014

Więcej
2013/12/25 14:54 #14611 przez Immortale team

Immortale team odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Ja miałem czas od powrotu z Grecji, ale oczywiście nie zrobiłem nic, za to będę grzebał do nocy przed startem w 2014 :) do tego padła mi po raz trzeci uszczelka pod głowicą, a garaż mam za mały, żeby grzebać, choć w sumie zima dopisuje, trza by się zebrać i coś w końcu zrobić.
Tak przy okazji, macie kogoś kto by mi blacharkę zrobił? Sam nie podołam. Zdrowych i wesołych :)

"jak nie urok, to sraczka" :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/12/25 17:04 #14615 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

a planowałeś głowicę przed założeniem nowej uszczelki ? , bo jeżeli nie to bedziesz wymieniał co parę tyś km

stasiu

Więcej
2013/12/25 18:40 #14623 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

I pytanie czy blok był sprawdzony pod kątem wyciągniętego materiału w okolicy gwintów śrub trzymających głowicę. Do tego pytanie, czy po tylu akcjach wymiany uszczelki, same śruby już nie są przeciągnięte. Warto to sprawdzić ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2013/12/25 19:16 #14627 przez Immortale team

Immortale team odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Głowica planowana i sprawdzana, co do bloku to posiadam za małą wiedzę mechaniczną by go wybadać, ale tym razem będę zrzucał cały silnik to może znajdzie się ktoś kto rzuci fachowym okiem :)

"jak nie urok, to sraczka" :woohoo:

Więcej
2013/12/25 19:22 #14628 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Weź jakiś liniusz i przeciągnij po bloku od góry. Zwróć szczególną uwagę w miejscu gdzie masz gwinty na śruby trzymające głowicę. Mógł się materiał nieco wyciągnąć i mogą być małe górki w tym miejscu. Wtedy blok należałoby splanować też.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2013/12/25 20:46 #14633 przez Magil Team

Magil Team odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Hejka chlopaki z piatybiegpoznan macie moze wolne miejse?? Szukam ekipy co mnie zabierze. Dokladam do remontu i organizuje darczyncow.

Więcej
2013/12/25 20:47 #14634 przez chopy z borewicza

chopy z borewicza odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

a skad jestes ???
bo jak z okolic slaska to służe pomoca w zbadaniu bloku i planowaniem w razie czego

Więcej
2013/12/31 23:47 #14794 przez ArasCompany

ArasCompany odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Pytania Żółtodzioba. :dry:
Jak to jest z autami na "czarnych" blachach. Chodzi mi o pokonywanie granic.
Czy w przypadku totalnego unieruchomienia auta jest szansa na zapakowanie się do innych teamów?
Jak formalnie wygląda złomowanie gdy awaria zmusza zespół do porzucenia auta w obcym kraju?

Więcej
2013/12/31 23:58 #14795 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Jak to jest z autami na "czarnych" blachach. Chodzi mi o pokonywanie granic. Samochód na czarnych blachach w/g mnie jest normalnie ubezpieczony.
Czy w przypadku totalnego unieruchomienia auta jest szansa na zapakowanie się do innych teamów?Nikt Was nie pozostawi z awarią samochodu samemu - to nie bardzo w/g naszych niepisanych zasad.
Jak formalnie wygląda złomowanie gdy awaria zmusza zespół do porzucenia auta w obcym kraju? Nie porzucamy auta w obcym kraju, żeby Wam do głowy nie przyszło zostawić auta gdzieś na drodze, nasze samochody są oklejone - rzucają się w oczy. Co do złomowania legalnego proponuję wykupić assistanse. Przywozisz tylko tablice rejestracyjne do kraju i papier na wyrejsetrowanie.

Więcej
2014/01/01 00:26 - 2014/01/01 00:37 #14796 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Na forum 170 osób, a tu dalej nic...
Już 200...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Ostatnio zmieniany: 2014/01/01 00:37 przez POGANIACZE BYDŁA.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008