× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Przygotowania na 2014

Więcej
2014/09/09 23:39 #21619 przez POMOŻEMY

POMOŻEMY odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Czerwony Team napisał: Czerwony Team wraca do gry. Uszczelka głowicy wymieniona, chłodnica naprawiona. Dziękujemy ekipie "Pomożemy" to ile to zostało do startu????

Nazwa zobowiązuje... ;)

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/09 23:52 #21621 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Zastanawiam się na chwilę obecną, czy ryzykować start i dolewanie 5 litrów płynu co 100km. Wysiadam. 15 godzin w garażu a mam wrażenie jakbym nic nie zrobił :(

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/09/10 06:33 #21625 przez VartburgTeam

VartburgTeam odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Walcz, jeszcze troche godzin jest :) Nam Wartburg przestał wczoraj jechać na gazie, walczymy!!

Więcej
2014/09/10 10:26 #21630 przez iCAROs

iCAROs odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Kto hamuje ten przegrywa! :)

Więcej
2014/09/10 11:32 #21642 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Nasz o mały włos nie spłonął podczas spawania a dziś szukamy ciśnienia w tłokach ...

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2014/09/10 13:42 #21649 przez Partybox

Partybox odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

U nas z kolei, były jaja na 130, myśleliśmy że mamy po zawodach, Żuk po 30km się przegrzewał, woda spod korka się ulatniała, jaja jak berety, i załamka na 130... Mieliśmy plan awaryjny na wakacje nie złombolowy, no ale co, jedziemy! Trochę łaciny, trochę płaczu, i jakieś 10zł (tak, dzie-sięć) za walniętą część, szkoda gadać :)
Przy okazji przyznać się kto nam ostatnią sztukę mocowania drążkó z Żuka w ASKO w Katowicach zajumał? :> no nic, dzisiaj jeszce tylko siedzisko wału, trochę lektryki jutro i papiuerkowej roboty, i mam nadzieję że do zobaczenia na starcie w Katowicach! :)
Załączniki:

Więcej
2014/09/10 21:02 #21671 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Hamulce dalej nie działają, jak należy, opony nie przełożone, zbieżność i światła nie ustawione, a wieczorem pękła rura wydechowa... Nowej już nie ściągnę, starą nie wiem jeszcze, czy jest do czego spawać... :(

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/09/10 23:10 #21692 przez DeLorean

DeLorean odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Zdecydowanie mój ulubiony wątek. Myślałem że tylko ja gubię wolne obroty, coś chrupie jak przyspieszam, za cholerę nie mogę za pierwszym razem zamknąć drzwi kierowcy, czasem się grzeje a potem dobrze a tu dwa dni do startu....
Zdecydowanie w grupie raźniej....

Więcej
2014/09/10 23:35 #21695 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Mówisz masz problem z wolnymi obrotami ? Mojego chyba nie przebijesz, wskazówka zatrzymuje się w zakresie 2500-3000 obr :side: Ale leję na to. Nie ma już czasu na szukanie usterki w elektryce.

Z dzisiejszego dnia:

A później zabrałem się za demolkę w celu znalezienia przyczyny spalania płynu chłodzącego. Do przyczyny doszedłem szybciej niż oczekiwałem (płyn chłodzący na zamkniętych zaworach):

Mały rozpiernicz pod maską :

I po dłuższym poszukiwaniu przyczyny przecieku :

Jak się okazało, jedna ze strategicznych szpilek przy kanale wodnym, wyszła razem z gwintem z głowicy :( Nie ma obecnie jak nawet nagwintować otworu na większy rozmiar bo musiałbym wywalić z komory połowę osprzętu a na to nie ma już czasu. Zrobiłem po partyzancku, zobaczymy czy będzie ciec, jak tak to albo auto wycofuję ze startu, albo dolewam całą drogę chłodziwo. Wóz albo przewóz jak to mawiają.

Po za tym kończę powoli spawać mocowania na nowy zbiornik paliwa. Zostało wkleić przednią szybę, pospawać podłogę, wymienić łożyska w moście, zrobić cokolwiek z wnętrzem bo dalej go nie ma i... mógłbym tak wymieniać dalej. Ale mi się nie chce już ... Najprościej byłby kupić inne auto, ale jeszcze się nie poddaję ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/09/10 23:44 - 2014/09/10 23:45 #21697 przez Partybox

Partybox odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Noooo u nas na wolnych też jaja, silnik dostaje drgań jak to na wolnych w żuku, plumka se fajnie, i w pewnej chwili gaśnie, kontroli z przełącznika gazu gasną i cisza, na szczęście to jedynie gniazdo bezpiecznika jest luźne, jednak dzisiaj na światłach się przeraziłem, dobrze że mały ruch był :P
Ostatnio zmieniany: 2014/09/10 23:45 przez Partybox.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008