× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Przygotowania na 2014

Więcej
2014/01/16 18:57 #15601 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

myslę że ciekawym rozwiazaniem było by np: składka od samochodu po 100 zł (nie majatek do kosztów całej imprezy) i wynająć jakąś pożądną "LORĘ" która by mogła pozbierać po drodze zepsute tfu tfu tfu samochody

stasiu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/16 22:18 #15615 przez autOszołomy

autOszołomy odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Pewnie myślę że jeszcze do tego obwoźny warsztat, jeżdżący magazyn z częściami itd. Przepraszam ale myślę iż to bardzo idiotyczne rozwiązanie bo po wprowadzeniu tego ta impreza już by nie była hardcorowa ale bardzo lajtowa. Bo jechałbyś z myślą a tam jak nie dojadę to mnie zgarną. Stasiu jak pojedziesz na rajd to będziesz widział na czym ta integracja polega gdy holujesz kogoś w środku nocy na kempa itd. Wymieniasz łożyska na PKS Suwałki itp

4xZłombol 2xPolonez i 2xŻuk

www.facebook.com/autOszolomy/

Więcej
2014/01/17 00:24 #15635 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

I to wszystko z ludźmi których najczęściej dopiero co poznałeś :)

Więcej
2014/01/17 00:31 #15636 przez stasiu

no w sumie tak , ale z tego co widziałem na niektórych filmikach to rydwany musiały zostać bo nie dało się ich naprawic :(

stasiu

Więcej
2014/01/17 07:21 #15640 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

...wszystko się da naprawić .. tylko czy ekipie zależy na aucie..

Jeżeli auto zepsuje się w drodze do celu to można np zostawić je na parkingu albo odholować do najbliższego warsztatu..
.. zamawiamy części w Polsce ..wysyłamy :
www.kurierem.pl/paczka-Hiszpania-30.html

Więcej
2014/01/17 17:46 #15666 przez stasiu

ino czy to by nie przewyższyło wartości samochodu ? , czy ekipa ma na tyle urlopu zeby czekać na części składać itp ? to o czym ja pisałem to taki assistance

stasiu

Więcej
2014/01/17 18:18 #15668 przez autOszołomy

autOszołomy odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

1. paczki na prawdę idą szybko
2. Assistance to w tym wypadku brak zabawy
3. PRUDENTER TEAM napisał że jeśli ekipie zależy na aucie. Bo jeśli Ci na na nim nie zależy to pilnik co by numery ramy zlikwidować blachy w torbę i nalepkę z szyby i jazda do Polszy autostopikiem.
4. Stasiu na serio złombol i jego integracja są oparte głównie na tych awariach.
5. Myśmy w środku nocy holowali ludzi poznanych na poboczu.
6. Na spotkaniu Chopy z Borewicza mogą Ci opowiedzieć jaka była akcja co by łożysko znaleźć i wymienić na parkingu w Finlandii. A jak radość po dojeździe do mety.
7. Jakby jechała taka lohra za nami to ja już bym chyba odpuścił bo to o czym piszesz doprowadziło by moim zdaniem do taiego zlotu wycyckanych oldtimerów a nie nadgryzionych zębem czasu demoludów. To jest walka o przetrwanie.....

Złombol – the real gamble!!!!!!

P.S.
Nie ma mechaników, nie ma assistance, nie ma lawety, nie ma psychologa, nie ma części, sprzęt, którym jedziemy, jest stary i zmęczony! Nie zapewniamy wodzireja, niańczenia, rozpatrywania skarg i zażaleń, demokracji, wygodnych noclegów ani dobrej pogody! zlombol.pl/pl/ (linijka 35-37)

4xZłombol 2xPolonez i 2xŻuk

www.facebook.com/autOszolomy/

Więcej
2014/01/17 19:25 #15671 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

stasiu napisał: ino czy to by nie przewyższyło wartości samochodu ?

Weź pod uwagę, że niektórych z bolidem łączy coś więcej niż tylko wpis w dowodzie. I tak jak między ludźmi... to coś nie ma swojej ceny.

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka
Podziękowali: Czerwony Team

Więcej
2014/01/17 19:43 #15673 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Gniotsa Nie Łamiotsa napisał:

Weź pod uwagę, że niektórych z bolidem łączy coś więcej niż tylko wpis w dowodzie. I tak jak między ludźmi... to coś nie ma swojej ceny.

Patrz mnie i mojego Czerwonego, gdyby nie to COŚ pewnie by robił za kurnik w Albanii podczas Złombolu do Grecji, ale nasze zdeterminowanie(właściwie moje bo to mój wóz) spowodowało, że polonez pojedzie na Złombol już trzeci raz. Każdy ma swoje podejście, ja swojego auta nie zostawię za żadne skarby świata., nawet będąc 7000 km od domu i nie mając rzeczy mi potrzebnych do uruchomienia bolidu. Pozdrawiam

Więcej
2014/01/17 19:45 #15674 przez chopy z borewicza

chopy z borewicza odpowiedział w temacie: Przygotowania na 2014

Gniotsa Nie Łamiotsa napisał:

Zgadzam się z tym. Na spotkaniu w niedziele możemy wam coś na ten temat powiedzieć jak w środku Finlandi mieliśmy poważniejszą awarie i nie mieliśmy części a mimo to dojechaliśmy :)
W takiej sytuacji robi się wszystko żeby auto pojechało dalej

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008