× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Wyjazd zimowy Elefantentreffen 2014

Więcej
2014/01/04 13:44 #14991 przez OPTOMETRIA CIBOREK

OPTOMETRIA CIBOREK stworzył temat: Wyjazd zimowy Elefantentreffen 2014

Hej!
Wiem, że nikt do końca normalny tego forum nie czyta :woohoo: więc występuję z odezwą do motocyklistów:
1. Poszukuję kierowcy zmiennika (max 2) na wyjazd na zlot zimowy "Elefantentreffen 2014"
2. Pojazd: m-72 z koszem
3. Zabezpieczenie techniczne: szwagier w VW Sharan z lawetą
4. Koszt wyjazdu ok 400 zł
5. Trasa Warszawa-Solla/Loch w Niemczech 850 km motocyklem, kierowcy zmiana co godzinę, rozłożona na 2 dni. Powrót z motocyklem na lawecie
6. Nocleg na zlocie namiot/samochód
7. Uczestnictwo w najstarszym zlocie zimowym na Świecie - bezcenne
W razie pytań proszę dzwonić: 501121927
Olek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/01/07 19:29 #15091 przez Twardy161

Twardy161 odpowiedział w temacie: Wyjazd zimowy Elefantentreffen 2014

ja się zgłaszam tylko podaj temin to jutro pogadam o możliwości wolnego w pracy- u mnie o to bardzo ciężko ale bym naciskał

Więcej
2014/01/07 19:52 #15093 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Wyjazd zimowy Elefantentreffen 2014

Twardy161 napisał: ja się zgłaszam tylko podaj temin to jutro pogadam o możliwości wolnego w pracy- u mnie o to bardzo ciężko ale bym naciskał

Kolego szuka twardego pewniaka z jajami, a Ty jesteś twardy tylko z nicka, skoro nawet z terminem imprezy sobie nie poradziłeś...
Sugeruję:
-najpierw zapoznaj się z imprezą
-potem ustal termin
-następnie załatw urlop
-ewentualnie wtedy zapytaj Kolegę, czy Cię zabierze...

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/01/09 05:57 #15190 przez Twardy161

czy ty jesteś jego rzecznikiem?Chyba sam za siebie jest w stanie mówić a nawet sądzę że sam lepiej wie kogo dokładnie szuka. Nie wypowiadaj się też na mój temat bo mnie nie znasz. Punkty które wymieniłes mogą być co najwyżej radami bo twoja opinia to tylko opinia a nie niepodważalną prawda i może warto żebyś o tym pamiętał kierując słowa do innych. Podobnie mógłbym się wdać w przepychanki kierując epitety w twoja stronę ale w odróżnieniu od ciebie nie chce psuć klimatu bo nie temu to forum służy. Zwróc też uwagę,że ją jedynie zgłosiłem swoje zainteresowanie a nie pewną kandydaturę i to póki co jako jedyny twardzielu.Właśnie z tego powodu i z pośpiechu pozwoliłem sobie na taki zdawkowy post. Do tego liczyłem,że kolega odpowiadając mi nie wymieni samego terminu tylko dokładne plany terminów wyjazdu i powrotu jego ekipy.

Więcej
2014/01/09 08:01 #15195 przez POGANIACZE BYDŁA

Twardy161 napisał: czy ty jesteś jego rzecznikiem?Chyba sam za siebie jest w stanie mówić a nawet sądzę że sam lepiej wie kogo dokładnie szuka. Nie wypowiadaj się też na mój temat bo mnie nie znasz. Punkty które wymieniłes mogą być co najwyżej radami bo twoja opinia to tylko opinia a nie niepodważalną prawda i może warto żebyś o tym pamiętał kierując słowa do innych. Podobnie mógłbym się wdać w przepychanki kierując epitety w twoja stronę ale w odróżnieniu od ciebie nie chce psuć klimatu bo nie temu to forum służy. Zwróc też uwagę,że ją jedynie zgłosiłem swoje zainteresowanie a nie pewną kandydaturę i to póki co jako jedyny twardzielu.Właśnie z tego powodu i z pośpiechu pozwoliłem sobie na taki zdawkowy post. Do tego liczyłem,że kolega odpowiadając mi nie wymieni samego terminu tylko dokładne plany terminów wyjazdu i powrotu jego ekipy.

Nie jestem Jego rzecznikiem, a Ciebie nie znam.
Ale znam Olka i zwrócił się z propozycją wyjazdu do mnie bezpośrednio, więc wiem o co chodzi.
Uważam, że jeżeli ktoś nie potrafi wyszukać sobie terminu imprezy, to co dopiero mówić o dalszych, prawdziwych, trudach...

Sikor

Więcej
2014/01/09 09:20 #15196 przez Twardy161

Dokonujesz całej serii jakichś niedorzecznych założeń. Od razu wiesz,że nie umiałem wyszukać tego,wiesz na pewno że nie miałem problemów z internetem,że się nie spieszyłem dokąds, że nie zdarzyło się cokolwiek innego co mi nie pozwoliło tego sprawdzić. Pewnie,po co pytać,lepiej uznać własne domysły za fakty. No a jeśli nawet gdybym był na tyle roztrzepany że bym na to nie wpadł albo na tyle mało zdolny że na prawdę bym tego nie mógł znaleźć to już na bank świadczy też o mojej wytrwałości i zdolności prowadzenia motocykla?bo ludzie są albo dobrzy we wszystkim albo we wszystkim beznadziejni?Nawet to że odbyłem złombolą i że do końca się nie poddawałem póki była szansa jechać,też nie ma znaczenia?Wybacz ale ręce mi opadają jak widzę taki teks tym bardziej że nie ma w tym żadnej życzliwości tylko chęć dowalenią i niby co dobrego ma z tego wyniknąć?Może masz zły nastrój a może ciężki charakter ale mam wrażenie jak byś coś do mnie miał.

Więcej
2014/01/09 09:35 #15198 przez Greypol

Greypol odpowiedział w temacie: Wyjazd zimowy Elefantentreffen 2014

Pax Rzymianie :P
Wyluzujcie trochę, po co ta spina :)
Twardy, wpadnij wieczorem o 20.00 do 2Koła na Tunelowej 2 na browarek, bedzie kilka ekip z Warszawy ;)

cwikas
Podziękowali: POGANIACZE BYDŁA

Więcej
2014/01/09 10:12 #15199 przez POGANIACZE BYDŁA

Masz rację Greypol...

Sikor

Więcej
2014/01/09 10:19 #15200 przez Twardy161

dzięki Greypol,właśnie o tym myślę choć o tej godzinie mogę nie dać rady :)

Więcej
2014/01/09 14:12 #15218 przez Caronezzz

Caronezzz odpowiedział w temacie: Wyjazd zimowy Elefantentreffen 2014

Powiem Ci Olek, że pierwszy raz naprawdę żałuję, że nie mam prawka na motocykl :(

Zapraszam na mojego bloga - Blog Caronezzz

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008