× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Gdyby się nudziło...

Więcej
2014/07/14 11:47 #19315 przez HA-NYSKA TEAM

HA-NYSKA TEAM odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

Po pierwsze - nasz wóz bojowy to Nysa 522
Po drugie - na pokładzie sami Ślązacy (Hanysy)
Tak powstała nazwa naszego team-u... HA-NYSKA - przyjęta przez wszystkich załogantów jednogłośnie ;-)

ha-nyska.blog.onet.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/07/14 11:54 #19316 przez GODZILLAteam

GODZILLAteam odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

Nasza nazwa GODZILLAteam wzieła się z tego że...........przegrałem zakład :cheer: Pozdrowienia dla Daniela :)

Więcej
2014/10/01 07:08 #22021 przez DeLorean

DeLorean odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

DeLorean wymyśliliśmy jak w dniu decyzji o pojechaniu w Złombolu 2014 spotkaliśmy w Zalesiu Górnym Deloreana z Powrotu do Przyszłości. Powstał pomysł przerobienia Favoritki na DeLoreana dla ubogich B) w stylu trochę filmowej wersji. Niestety życie pokrzyżowało plany i czasu i kasy ledwo starczyło na jako takie przygotowanie Favoritki do rajdu. Może w przyszłym roku. Nie, drzwi nie będą otwierać się do góry :)

Więcej
2014/10/01 09:10 #22025 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

Pegazy - nazwa nie od instalacji "podtlenku LPG" czy masek pgaz. Geneza jej jest trochę inna. Otóż ja pochodzę z miejscowości, na której mieszkańców od wielu lat mówi się "kawki" (od ptaków), natomiast moja żona, a co za tym idzie moi szwagrowie pochodzą z miejscowości gdzie na mieszkańców od lat mówi się "barany". I tak w czasie rejestracji ból głowy jak się nazwać? Na co mój brat stwierdził, że my to taka mieszanka, kawki z baranami, to jakieś kurna pegazy i tak zostało.

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
Podziękowali: DeLorean

Więcej
2014/10/01 09:41 #22031 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

Montana - to 125p kombi eksportowane niegdyś na Francję.
Różniło się nieco od tych krajowych.
My byliśmy blisko, stąd Ala.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2015/07/18 20:05 #29042 przez Bajkowy Team

Bajkowy Team odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

W 2013 roku startowaliśmy pod nazwą Bajkowy PRL autem jak najbardziej PRL-owskim czyli Polonezem. Jako że jestem w wieku który owe czasy pozwala pamiętać, na naszym aucie pomieszaliśmy polskie bajki (Koziołek matołek, Reksio i inne) z bajkami którymi nas karmiono w czasach mojej wczesnej młodości (300% normy, kobiety na traktory i takie tam). Jak by nie patrzeć to wszystko były bajki.
W tym roku zmieniliśmy nasz bolid na auto naszych połódniwych sąsiadów i PRL przestał pasować. Ale Bajki lubimy nadal. I dajemy się nimi karmić... ;)

Więcej
2015/07/20 08:45 #29080 przez Skodzitsu

Skodzitsu odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

Skodzitsu - nazwa wymyślona kiedyś przez kolegę. Zawsze powtarzał, że bardzo miło wspomina jazdę japończykami, na co wszyscy wpadali w śmiech a ja nie wiedziałem o co chodz. Mówił to z pełną powagą. Bo jego pierwsze auto to był japończyk. Skodzitsu :) ...i wtedy wszscy już ryczeli ze śmiechu. Spodobało mi się - stąd nazwa teamu :)

Więcej
2015/07/20 16:50 #29095 przez Grzechotnik

Grzechotnik odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

Tu coś grzechocze, tam coś grzechocze, normalnie grzechotnik.

Więcej
2015/07/20 17:12 #29098 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

Nasza wzięła się stąd, że nasz pierwotny darczyńca (deweloper) chciał abyśmy jechali pod nazwą jego nowej inwestycji AleksandriaPark .

Niestety w końcu się wycofał, a my jedyne co mogliśmy zrobić to skrócić nazwę do Aleksandria.
Ale w przyszłym roku myślimy nad zmianą nazwy.

Problemem jest facebook, na którym nie możemy zmienić nazwy.

Więcej
2015/07/20 21:23 #29110 przez Biało czerwoni

Biało czerwoni odpowiedział w temacie: Gdyby się nudziło...

Nasza nazwa wzięła sie oczywiście od koloru nadwozia,barw narodowych :cheer:

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008