× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Ogłoszenie parafialne

Więcej
2014/08/01 12:37 #19800 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Ogłoszenie parafialne

Eee, forum ogarniam wieczorami jak siedzę na projekcie a robię sobie przerwę od czytania książki. Jak jestem w PL to zazwyczaj kompa nie odpalam bo szkoda mi czasu na życie wirtualne, no chyba ze kolejne graty do auta trzeba zamówić. Za tydzień będę w domu, to mooooże w końcu uda mi się to padliszcze choć odpalić. Zobaczymy. Boję się tylko co z resztą układu pompującego powietrze bo mam pewne podejrzenia że wypluło flaki po ostatniej trasie :unsure: Ale o tym będzie w odpowiednim dziale.

Póki co czekam na info, czy da się jakoś zagnieżdżać tematy jeden w drugim. Bo mam pewien plan na uporządkowanie pewnych tematów, ale nie da się tego zrobić póki co, bo każdy topic ląduje osobno w technikaliach, a to nie rozwiąże problemu.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/08/14 20:23 #20230 przez Załoga Tarpaniątka

Powstały dwa nowe tematy. Jeden dla osób które chcą się dołączyć do jakiejś ekipy, drugi dla ekip, które szukają załogantów.

Proszę od dziś pisać tylko w tych tematach zgodnie z formatem podanym w pierwszym poście. Proszę również wszystkie osoby, które już tego typu posty/tematy zakładały, aby przeniosły treść do w/w tematów. Stare zostaną w niedzielę wykasowane. Niestety ale zaczyna się tego za dużo pojawiać i za chwilę utoniemy.

Jeśli są jakiekolwiek propozycje odnośnie tego problemu, proszę o pisanie w tym temacie.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/08/14 20:56 #20233 przez stasiu

stasiu odpowiedział w temacie: Ogłoszenie parafialne

szkoda że nie ma osobnego głównego tematu po pewnie zaginie w temacie złombol 2014 , ale pożyjemy zobaczymy

stasiu

Więcej
2014/08/14 21:59 #20238 przez Załoga Tarpaniątka

Jak będzie trzeba to go przeniosę na przyszły rok.

Bardziej mi tu chodzi o zrobienie z tym porządku. Póki co czyszczę techniczne i w tempie w jakim tam wywalam jakieś stare nic nie wnoszące tematy, w takim samym tempie tutaj pojawiają mi się nowe związanych z "lepieniem" teamów. Takim sposobem nigdy do porządku nie dojdziemy.

Więcej
2014/08/15 09:50 - 2014/08/15 09:51 #20243 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Ogłoszenie parafialne

proponował bym te tematy o poszukiwaniu załogi/załoganta przypiąć aby były zawsze na górze, bo za chwile znikną w tłumie
Ostatnio zmieniany: 2014/08/15 09:51 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia.

Więcej
2014/08/15 12:31 #20254 przez Załoga Tarpaniątka

zrobione

Podziękowali: 2F4U

Więcej
2014/08/16 22:30 #20330 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: Ogłoszenie parafialne

Może podkleić na górę (nie trzeba wyróżniać) temat:

zlombol.pl/pl/forum-124/zlombol-2014/132...i-zamienne-spis.html

dla mnie to akurat bardzo ważne a ginie w tym gąszczu, zaledwie kilka załóg się wpisało, zdecydowanie mniej niż rok czy dwa lata temu. Nam to tyłek rok temu uratowało (regulator napięcia), z tego co wiem wiele załóg również korzystało z kontaktów (któryś Fiat 125p szukał łożyska na wałku sprzęgła).

Więcej
2014/08/16 23:06 #20331 przez Załoga Tarpaniątka

Zrobione. Wyróżniają się z automatu z tego co widzę.

Więcej
2014/08/17 00:40 #20334 przez POMOŻEMY

POMOŻEMY odpowiedział w temacie: Ogłoszenie parafialne

LumpeksSquad - Pieszczochy napisał: Nam to tyłek rok temu uratowało (regulator napięcia)

Nie będąc wówczas zarejestrowanym pisałem do Was sms po wpisach na blogu, lecz nie pomogłem bo alternator nie był już oryginał a swap jakiś zachodni...
grunt że się udało :)

Jeśli nam pomożecie, to sądzę, że ten cel uda nam się wspólnie osiągnąć, jak pomożecie?

Więcej
2014/08/17 18:40 #20369 przez Załoga Tarpaniątka

No więc poczyściłem "trochę" forum w kategorii Złombol 2014 i... ręce opadają. Usunąłem około 40! tematów w stylu poszukuję załogi/załoganta :side:

Muszę się zastanowić nad koncepcją zrobienia porządku w technikaliach. Pewien zamysł jest, tylko muszę jeszcze nad tym trochę "podumać" ;)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008