× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Więcej
2014/11/04 13:00 #22759 przez Graba78

Graba78 odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Irlandia fajna propozycja , tylko drogi przejazd . Same promy to drugie tyle co paliwo. Może na Ukrainie się uspokoi i np. Mariupol Morze Azowskie. Jest co zwiedzac po drodze . Lwow,Odessa na powrocie można małym garbem przez Kijow i Czarnobyl.Paliwo tanie (jedynie na łapówki by poszlo ze 100 USD)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/11/04 13:26 - 2014/11/04 13:57 #22760 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: MALTA 2015

A ja, zachęcony przez Semtoxa cenami paliw Na Malcie i brakiem tam gazu, (choć 3 stacje znalazłem) postawię dziś na ten kierunek i mało znany kraj europejski i flagę mają podobną do naszej. I ładnie jest i pod wodą jest co zobaczyć i 2500km

Załącznik nie został znaleziony

i w ogóle...

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ostatnio zmieniany: 2014/11/04 13:57 przez Ala montana. Powód: MALTA 2015

Więcej
2014/11/07 20:03 #22804 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Najbardziej prawdopodobny kierunek i chyba oczekiwany to południowe Włochy. I nie mam nic przeciwko. W tym roku staraliśmy się wyciągać wnioski i pozytywy z naszej porażki (bo cóż innego nam pozostało) i takim mega pozytywem było odkrycie Ligurii. Fantastyczne miejsce. Normalnie to śmignęlibyśmy autostradą obok i tyle. A tak zasmakowaliśmy Italii w naprawdę dobrym wydaniu. Z pewnością tam wrócimy i pojedziemy jeszcze dalej. Poza tym do stycznia niewiele zostało i nie umiem doczekać się ogłoszenia kierunku, reszta to chXj ;-)

Więcej
2014/11/07 20:17 - 2014/11/07 20:54 #22805 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Piękna Liguria

Racja, piękna, tylko że nie jadąc autostradą.

Załącznik nie został znaleziony

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ostatnio zmieniany: 2014/11/07 20:54 przez Ala montana. Powód: .

Więcej
2014/11/07 21:35 #22806 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Multi-Kulti napisał: Najbardziej prawdopodobny kierunek i chyba oczekiwany to południowe Włochy. I nie mam nic przeciwko.

A skąd takie śmiałe i odważne stwierdzenia???
Nie potrzebne sianie plotek.
Poza tym południowe Włochy, to chyba nie jest zimny kierunek?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2014/11/08 08:05 #22808 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Grzmiący słusznie stwierdził, że zimnych kierunków jest mało i są drogie. Nie sieję plotek tylko wyrażam swoją opinię. Nadrzędnym celem są dzieciaki a ciepły i atrakcyjny dla większości kierunek przyciągnie więcej załóg i tym samym zwiększy budżet dzieci. Byłem w Grecji 2 lata temu i w tym roku i na tej podstawie oraz na opiniach innych osób na tym forum sobie dywaguję. Jeśli będzie na Grenlandię albo do Kanady :-) to też pojadę, a co.

Więcej
2014/11/08 09:11 #22809 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Ano na logikę patrząc to jasno widać że zimnego kierunku już NIE MA - w sposób prosty, czyli bezpromowy i bezwizowy. Podobnie zresztą jest z ciepłym kierunkiem - pozostała już tylko Sycylia. Opcją jest też pojechanie do Kapadocji w Turcji. Pozostałe kierunki są zaliczone;-)

Można pokusić się jednak o kilka mutacji - można bowiem zrobić Złombol znowu do Hiszpanii (ale nie za rok), jadąc przez Niemcy i Francję, a nie dołem jak w tym roku - co oszczędzi ok. 300 km z dystansu i wówczas Złombol może na upartego dojechać do Portugalii.

Można też powtórzyć Loch Ness, ale z opcją pojechania kawałeczek jeszcze dalej na północ.

Opcja ostatnia to lekka zmiana zasad - czyli zwiększenie dystansu o ok. 500-800 km. Wówczas na kierunkach ciepłych pojawia się kilkanaście opcji - w tym Gibraltar i prawie Gruzja.

Generalnie z racji rotacji ludu złombolowego można pokusić się o powtarzanie kierunków które już były - chętni pojadą tak czy tak, bo sami wiemy jak wspaniała to wyprawa.

Moje wróżby na przyszły rok:

1. orgowie są zmęczeni, mają dość, mówią - rok przerwy
2. orgowie są zmęczeni, mają dość, znajdują takich co pociagną to dalej i gdzieś jedziemy
3. orgowie są zmęczeni, ale dumni z tegorocznego sukcesu - mówią - pal to diabli z zimnym kierunkiem, najważniejsze są dzieci, na ciepły kierunek jest dużo chętnych - jedziemy na Sycylię;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/11/08 09:21 #22810 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Śledzę tą dyskusję, ba , nawet w niej uczestniczę od lat, jednak przypomina to bardziej totolotek , bo wiadomo jak wygląda Europa a i tak co roku destynacja jest zaskoczeniem, a ktoś trafia a inny jest blisko ...
Taki urok...
Myślę że impreza się rozrosła i będzie więcej załóg niż do Norwegii

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2014/11/08 09:26 #22811 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Jasne że to totolotek i to własnie jest największym urokiem takich spekulacji;)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/11/08 09:34 #22812 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Grzmiący Rydwan napisał: ...
1. orgowie są zmęczeni, mają dość, mówią - rok przerwy
2. orgowie są zmęczeni, mają dość, znajdują takich co pociagną to dalej i gdzieś jedziemy
3. orgowie są zmęczeni, ale dumni z tegorocznego sukcesu - mówią - pal to diabli z zimnym kierunkiem, najważniejsze są dzieci, na ciepły kierunek jest dużo chętnych - jedziemy na Sycylię;-)

3 pkt. jest OK, pozostałe dwa - nie docierają jakoś do mnie.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008