× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Więcej
2015/01/06 23:52 - 2015/01/06 23:54 #23615 przez VB126P

VB126P odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Dzik napisał: Proponuje aby organizatorzy nie podawali teraz kierunku jazdy....niech podadzą go w dniu startu :) Np. na 3,2,1 otwieramy koperty i wiemy gdzie jedziemy jak już stoimy na lini startu w Katowicach.

Wyobraźcie sobie 400 ekip które szykują sie do wyjazdu ale ale do końca nie wiedzą co gdzie, dokąd :)

Jestem za!:)

Niech podadzą tylko kierunek, punkty "kontrolne" i lecimy:) taki rajd na orientacje, bez wcześniejszego śledzenia trasy
Ostatnio zmieniany: 2015/01/06 23:54 przez VB126P.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/07 09:54 #23619 przez artak

artak odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Pegazy, ale to one mają nas z kwiatami powitać? Jak tak, to ja approved :)

członek teamu ŻulPanter
www.zulpanter.blogspot.com

Więcej
2015/01/07 10:26 #23620 przez VB126P

VB126P odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Kwiatami w plynie;)

Więcej
2015/01/07 10:26 #23621 przez ŻuLPanter TEAM

ŻuLPanter TEAM odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Ja tam bym wolał cytrynowką :P

Więcej
2015/01/07 10:47 #23623 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

katoFurIATy napisał: ....ale wymyślacie ludzie :blink:

co robi pies jak nie ma co robić ?

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2015/01/07 11:16 - 2015/01/07 11:17 #23625 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

No wiesz, dla mnie i mojego syna Złombol to wakacyjne spędzanie urlopu, tak więc dla żeńskiej połowy rodziny też muszę wymyśleć możliwość wakacyjnych wojaży. Jako że jestem trochę zazdrosny :) to kobit do Egiptu nie wyprawię a wolę mieć je na oku, to pomyślałem, że znajdę jakąś ofertę wypoczynku w miejscu docelowym i tam im jakiś pobyt zarezerwuję. Niestety, bardzo nad tym ubolewam, ale one nie są kobietami dobrze znoszącymi jazdę samochodem i ostatnia wyprawa z nimi do Chorwacji skutecznie zepsuła całą radość z wypoczynku :evil:

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
Ostatnio zmieniany: 2015/01/07 11:17 przez Pegazy.

Więcej
2015/01/07 11:29 #23626 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

teraz juz rozumiem czemu kantyna targa ze sobą przyczepę kampingową :) na kobity :P

Więcej
2015/01/07 16:33 #23631 przez Los Iwiczna Locos

Los Iwiczna Locos odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Pegazy napisał:

katoFurIATy napisał: Niestety, bardzo nad tym ubolewam, ale one nie są kobietami dobrze znoszącymi jazdę samochodem i ostatnia wyprawa z nimi do Chorwacji skutecznie zepsuła całą radość z wypoczynku :evil:

Moje ze Złombola wróciły samolotem :D

Więcej
2015/01/07 19:06 #23637 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Pegazy napisał:

No wiesz, dla mnie i mojego syna Złombol to wakacyjne spędzanie urlopu, tak więc dla żeńskiej połowy rodziny też muszę wymyśleć możliwość wakacyjnych wojaży. Jako że jestem trochę zazdrosny :) to kobit do Egiptu nie wyprawię a wolę mieć je na oku, to pomyślałem, że znajdę jakąś ofertę wypoczynku w miejscu docelowym i tam im jakiś pobyt zarezerwuję. Niestety, bardzo nad tym ubolewam, ale one nie są kobietami dobrze znoszącymi jazdę samochodem i ostatnia wyprawa z nimi do Chorwacji skutecznie zepsuła całą radość z wypoczynku :evil:

Tak się składa że u mnie jest podobna sytuacja i ten pomysł mi się podoba :cheer: Rodzinka leci samolotem a my twardziele pokonujemy trudy Złombolu :evil: Mój tekst odnosi się do pomysłu aby kierunek był podany w dniu wyjazdu :angry: Jak wtedy zaplanujesz rodzinie wczasy ???

Więcej
2015/01/07 23:20 #23646 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Jak czytam o tych Waszych księżniczkach chuchanych-dmuchanych co to nawet do Chorwacji autem (autostrada non stop)mają problem dojechać bo niewygodnie to Ch... mnie strzela i w d... szczypie. Za moich młodych lat to jechało się pociągiem pod namiot i było zarąbiście. Osobiście w '89 jechaliśmy stopem do Grecji gdzie w Demoludach komuna jeszcze była, wizy, książeczki walutowe etc. W kieszeni miałem 100$ od ojca, które rozpłynęły sie w 4 dni, wizę miałem na 8 a byliśmy tam 2 m-ce. Już na 2 dzień pobytu mieliśmy pracę w Litohoro na farmie, potem na innych, przy plewieniu pól tytoniowych, zbieraniu orzechów laskowych a na końcu sprzedaży już na swoim , napoji na plaży w Paralii. Namiot (4 z tropikiem) ważył tyle , że jak niosłem go na plecaku to głowę miałem tak nisko, że widziałem tylko 1,5 m przed sobą a na ramionach miałem 1 cm ranty jak tory na skoczni narciarskiej. Spaliśmy na dziko nawet przez tydzień w sąsiedztwie prawdziwego taboru cygańskiego z 2 potężnymi, okrągłymi namiotami i mnóstwem wozów. I było pięknie. Nie było wtedy telefonów komórkowych, internetu, nawigacji itp. Ludziska.... opamiętajcie się please. Dzisiaj dla mnie skok do Chorwacji to tak jak dla innych 100 km do sąsiedniego miasta. Wiem, że z babami dogadać się to sztuka bo zawsze mają inne opcje ale trochę inicjatywy, charakteru, męskości wreszcie. Jak chcesz leżeć i pachnieć to nie jedziesz bo to nie te klimaty.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008