× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Więcej
2015/01/07 23:29 - 2015/01/07 23:33 #23647 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Ale rozgraniczmy dwie rzeczy, coś co dla mnie jest przyjemnością i przygodą , wcale nie musi być tym samym dla mojej żony, taką ją wybrałem i taką ją kocham, i nie będę jej zmuszał do kilku czy kilkunastu dni rzygania, bo mam taką zachciankę, że musi mi towarzyszyć. Dzięki temu i ja mogę być szczęśliwy uczestnicząc we wspaniałej imprezie, a i ona nie cierpi. Nie rób z siebie bohatera, bo znakomita większość bohaterów Złombola funkcjonował jeszcze za czasów komuny i podróż pociągiem przez całą noc nad polskie morze to byłą wspaniała wyprawa, albo przedzieranie się przez Polskę autostopem. Zrywanie porzeczek czy ogórów, pracę na żniwach, żeby mieć na imprezy na wakacjach też przeszedłem.
Jeżeli Multi masz taką małżonkę która dzielnie znosi trudy i dzieli Twoją pasję to zazdroszczę, ale z drugiej strony, nie zamieniłbym swoje połowicy, która może nie przepada za podróżami i spaniem pod gołym niebem, ale jest wspaniałą kobietą, która uzupełnia moje życie o te bardziej wznioślejsze chwile. :)

PS: Komuna i stare czasy odeszły, tak więc nie próbujmy już na siłę się uszczęśliwiać kartkami, pustkami w sklepie, tłokiem w komunikacji i benzyną na talony. Wystarczy że pojazdy mamy z tamtej epoki

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)
Ostatnio zmieniany: 2015/01/07 23:33 przez Pegazy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/08 08:28 #23653 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Mnie chodzi głównie o to, że Złombol to jest impreza ze spaniem pod gołym niebem. Nikt nie podważa twojej miłości do żony ani preferencji do wygód. Każdy niech robi to co dla niego jest najlepsze. Jakoś nie widzę siebie jadącego złomkiem z ekipą a za mną np moja rodzina w luksusowym kamperze też na tą samą imprezę. Sorki ale to do mnie nie przemawia. Poza tym my jechaliśmy w 2 pary i nikt nie był spocony , mocno skacowany czy obrzygany. Powiem więcej, jeśli chodzi o jakość podróżowania to widziałem takie egzemplaże Żuków, które mogłyby konkurować z nie jednym samochodem współczesnym jeśli chodzi o komfort. Moja żona też przywykła do łóżka z czystą pościelą o odwykła od spartańskich warunków i niewygód. Po Złombolu do Grecji słysząc nasze relacje z wyprawy była na nie. Do Norwegii nie pojechaliśmy ale już do Hiszpanii po przemyśleniach odważyła się pojechać. Wróciła zadowolona, jak opowiada komuś o tym to z uśmiechem i błyskiem w oku, a teraz jak urlop wypali to znów jedziemy razem. Podsumowując i nie obrażając nikogo , Złombol to fajna impreza dla każdego kto myśli pozytywnie i jest nastawiony w pierwszym rzędzie na dawanie a potem branie a nie odwrotnie. Dlatego wczasy np. all inclusive w Egipcie w lipcu czy sierpniu nie są dla takich jak ja. Nie umiałbym przez tydzień smażyć się na rauszu przy basenie w molochu położonym gdzieś na zadupiu w ciepłym kraju. Dlatego wolę samochodem gdzieś pojechać, gdzie mogę coś zwiedzić, wejść na jakąś górę i być Panem swojego czasu i woli. Jeśli zaś ktoś traktuje Złombol jako zerwanie ze smyczy i dawanie non stop w palnik pamiętając tylko start i metę to pozostawiam to bez komentarza no i nie dziwię się żonom, które nie chcą w tym uczestniczyć. Pozdrawiam

Więcej
2015/01/08 09:30 #23655 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Zgadzam się z kolega , że jedzie za dużo kamperów i alkoholu !!

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2015/01/08 09:38 #23656 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Ja się zasadniczo zgadzam z Multi, ale Pegazy tez mają swoje racje. Multi nieco ciągnie w stronę że jak żona nie chce to pewnie w aucie ruja i poróbstwo, ale nie zawsze tak być musi. Są kobiety które nie chcą jechac na Złombol, za to kochają all inclusive (którego serdecznie nienawidzę). To ze żona Pegaza chce polecieć do celu samolotem i cieszyć się z mężem - uważam za bardzo rozsądny kompromis godny pochwały.

Proponuję też w tym momencie zakończyć dyskusję bo staje się niebezpieczna, dotykając spraw których właściwie nie powinna - czyli czyichś preferencji.

A co do wygodnych aut, tak, wiem - nasz Żuk;-)

Zaś co do takich co tylko start i metę pamiętają - też mi się nie podobali i uważam że są dużym problemem imprezy. Nie ma jednak sposobu na ich usunięcie, można jedynie próbowac utemperować zapędy.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/01/08 10:10 - 2015/01/08 10:11 #23659 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Tak za daleko z tą tolerancją to bym się nie posuwał, bo zaraz odezwą sie Ci co wypożyczyli kampera z wypożyczalni fundując sobie też jakiś tam "all inclusive ", powiedzą nasze pieniądze i nikt nie zabroni...
Jednak to jest grzanie się przy cudzym ognisku , takie doklejanie na siłę do imprezy o zupełnie innym charakterze, podobnie jest z tymi którzy podobno umieja kulturalnie pic i piją przeciaz za swoje - słyszałem i czytałem to setki razy , a mimo to zawsze po Złombolu mam niesmak i wstyd, że musiałem na to patrzeć , chcac być uczestnikiem tej wspaniałej jak by nie było imprezy..

DLACZEGO MAM SIEDZIEĆ CICHO I TO TOLEROWAĆ ??

P.S. nic tu nie mam do wspaniale zrobionych Żuków, i innych aut z dostępnych w regulaminie , wyposażonych ponad standardowo, w silniki, zawiasy, heble, klimy, i voltomierze :whistle:

Podstawą elektryki są dobre styki !
Ostatnio zmieniany: 2015/01/08 10:11 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni.

Więcej
2015/01/08 11:17 #23664 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

No cóż Limbowa ma rację moim skromnym zdaniem. Inna sprawa, że to nie jest tania impreza. Ogólnie my mamy dylemat złombol czy np wyjazd samolotem - koszty mogą wyjść nawet niżej przy drugiej opcji. Tym bardziej, że wyprawa odbiła się niekorzystnie, pomimo komfortowo wyposażonego poldka, na kręgosłupie.

A swoją drogą to irytuje strasznie jak człowiek dojeżdża nad ranem, bo miał awarie, lub pomagał komuś, a tu ktoś postanawia wstać ze słońcem i obudzić cały camping bo przecież złombol to impreza, wiec pokaze jak sie bawić. Tak więc rozumiem, że żona z córką chcą się wyspać :) i nie słuchać rozmów o np mokrych włoszkach na cb :P

Więcej
2015/01/08 11:36 #23665 przez Pegazy

Pegazy odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Jeszcze taki mały offtop, nigdzie nie napisałem że moja żona jest bigotką i lubi czy nie lubi imprez. nie. Pewnie z chęcią by uczestniczyła w wieczornych imprezach na biwakach. Pisze tylko, że moja zona nie toleruje długiej jazdy samochodem - po prostu choruje, albo łopatologicznie - rzyga i i ma zawroty głowy. Zdarza się i nic na to nie poradzimy, a szpikowanie aviomarinem, żeby kilka dni przespać to nie ma sensu.

PS. Jestem za zabawą ale rozsądną, też nie jestem zwolennikiem kamperów na Złombolu,
zgadzam się z Multim: (...) " Dlatego wolę samochodem gdzieś pojechać, gdzie mogę coś zwiedzić, wejść na jakąś górę i być Panem swojego czasu i woli. Jeśli zaś ktoś traktuje Złombol jako zerwanie ze smyczy i dawanie non stop w palnik pamiętając tylko start i metę to pozostawiam to bez komentarza no i nie dziwię się żonom, które nie chcą w tym uczestniczyć." (...)

`14 LLoret + (nr. boczny 399)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny 16)
`16 Palermo + (nr. boczny 5)

Więcej
2015/01/08 14:34 #23666 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - users No. two thousand and fifteen

Za chwilę zarejestruje się użytkownik o numerze 2015.

Załącznik nie został znaleziony

Powinien chyba na 100% pojechać w tym roku.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2015/01/08 16:36 #23668 przez VB126P

VB126P odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Polaczki, gdzie nie pojada i jest wóda to narobia chlewu:) i powiedzcie mi ze tak nie jest;)

4:20 i jest pelen chillout, w zasadzie nigdzie nie gonia tak jak u nas:)

Więcej
2015/01/08 22:03 - 2015/01/08 22:05 #23680 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Limbowa ma rację, Złombol to nie jest wyprawa na imprę. To jest wyprawa dla dzieciaków o czym wielu zapomina. Też lubię się napić i za kołnierz nie wylewam ale na wszystko jest czas i miejsce a pić też trzeba umieć. Jeśli też współdzielimy kamping z turystami spoza Złombolu to trzeba niestety wziąć to pod uwagę. Nie mówię o sytuacjach gdzie jakiś zdezelowany Holender czy inny Niemiec ma problem bo w namiocie obok za dużo mówią albo jest za duży ruch bo się dzieje chociaż w granicach rozsądku. We Włoszech na kampingu jakiś stary głupek miał pretensje, że u nas jest za jasno o 21, gdzie on był 2 tarasy wyżej a my przy aucie obok łazienek. Wrzesień... emeryci z pogniecionym mózgiem się zdarzają. Jednak robienie rabanu od rana do rana to już raczej nie przejdzie. Teraz termin jest w wysoki więc obłożenie będzie maksymalne i nie będziemy sami. Sprawmy aby nasz charity rail postrzegano pozytywnie. Jest tyle fantastycznych osób biorących w tym udział , że nie powinno być z tym problemu.
PS.
Pegaz nie złość się, po prostu chciałbym żeby ta impreza była taka jaką jest, bez rasowania.
Ostatnio zmieniany: 2015/01/08 22:05 przez BarkASY team.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008