× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Więcej
2015/01/12 21:24 #23794 przez Forever Young

Forever Young odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Aleksandria napisał: Chyba organizatorzy postanowili odsiać część załóg :

podwyższenie progu + opóźnianie miejsca wyjazdu myślę skutecznie zniechęci część darczyńców - szczególnie, że budgety są już poplanowane...

Przy czym podwyższenie progu - to można rzecz czyste uwzględnienie inflacji na przestrzeni lat :)

Biorąc pod uwagę że wielu miało już wcześniej problem z zebraniem 1000,oo zł, to myślę że się nie "rozrośniemy " ale raczej będziemy się "skurczać" , może po to aby ....?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/12 21:29 #23795 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Spokojnie, czasu jest masa. Powiem coś niepopularnego, ale pozyskanie darczyńców nie jest kosmicznym problemem, trzeba tylko do tego odpowiednio podejść i to nie w sierpniu tylko zaraz.

A że od dawna było 1000, to 1500 jest aktualizacją;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Podziękowali: Kurs Kolizyjny

Więcej
2015/01/12 22:03 - 2015/01/12 22:05 #23800 przez BOMBOWÓZ

BOMBOWÓZ odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Ja też uważam że kwota 1500zł to nic wielkiego dla chcącego :cheer: więc jak ktoś będzie chciał POMÓC DZIECIOM ,przy okazji się dobrze bawić to da radę bez większego wysiłku B)

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... Naprawdę.... Aż ciężko czasami ich wyprzedzić... :)
Ostatnio zmieniany: 2015/01/12 22:05 przez BOMBOWÓZ.

Więcej
2015/01/12 23:11 #23802 przez Drużyna Tłokowego Pierścienia

Drużyna Tłokowego Pierścienia odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Ja też myślę, że to 500 zł różnicy nie powinno stanowić problemu. Polecam zakręcić się z 1% - akurat na czasie - nam wśród znajomych i ich rodzin udało się lekko zebrać ok. 500 zł. Łącznie z kwotami od Darczyńców wyszło nam sporo ponad 2000 zł, a nie staraliśmy się jakoś bardzo z pozyskiwaniem Darczyńców. Niemal sami się zgłaszali. W tym roku nie wiem czy pojedziemy (na pewno nie w takim gronie jak rok temu) ale pewnie i tak będziemy się starali to 1500 zł zebrać, żeby pojawić się chociaż na starcie :D

Więcej
2015/01/13 00:40 #23804 przez Dziadostwo

Dziadostwo odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Powoli zbliża się połowa miesiąca przydało by się info o celu :P tego czekania już mam dosyć i nie tylko ja :angry:

Warszawa 203 kombi
Wołga Gaz 24-02 kombi

Więcej
2015/01/13 09:07 #23809 przez PowerrrCAT

PowerrrCAT odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

No wlasnie... bo nie wiadomo czy mam szykowac malucha czy Tatre ;-)

Więcej
2015/01/13 09:10 #23810 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Ja miałem spory problem z uzbieraniem 1000 zł, w końcu i tak dopłaciłem z własnej kasy do pełnej puli. Zobaczymy jak pójdzie w tym roku, możliwe że wzrosną moje koszty. Ap ropo kierunku, nie liczcie na ciepły kierunek w połowie sierpnia.

Więcej
2015/01/13 09:44 #23812 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Moim skromnym zdaniem 1500 zł nie powinno być problemem. Przecież to mają być pieniądze od Darczyńców. My w ubiegłym roku zebraliśmy lekko ponad 2k a mogłoby być więcej ale mojego złomka odbierałem w ostatniej chwili a sami wiecie, że lepiej przekonuje się podjeżdżając oklejonym bolidem.

Więcej
2015/01/13 19:16 #23821 przez GRUBANUTA

GRUBANUTA odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Też już wpłaciłem, zalogowałem się, ale:

"6. Po zalogowaniu na stronie znajdziecie punkt "Zgłoszenie załogi", gdzie będziecie mogli sfinalizować Wasze zgłoszenie!"

Albo coś nie tak z moim wzrokiem, albo jeszcze "Zgłoszenie załogiu" nie zostało aktywowane ? :(

Więcej
2015/01/13 19:21 #23822 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Nie jest aktywowane. Spokojnie czekamy i męczymy darczyńców. Ja już dzisiaj jednego pozyskałem;-) Znaczy odświeżyłem zeszłorocznego i uzyskałem deklarację.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008