× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Więcej
2014/10/18 12:24 #22498 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Gdyby to żeczywiście była Turcja i okolice Kapadocji, to spodziewajmy sie kolejnejych rekordów Złombola pod każdym względem :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/10/21 11:05 #22523 przez Chłopcy z PRL

Chłopcy z PRL odpowiedział w temacie: BĘDZIE czy NIE BĘDZIE - oto jest pytanie

Ala montana napisał: 1. Weryfikacja zgłoszonych uczestników - osoba odpowiadająca za załogę Kapitan.

A jak niby chcesz pociągnąć kapitana załogi do odpowiedzialności za dorosłego członka ekipy? Sądownie? Szczególne, że w tym roku była nadpodaż ekip i do samego końca wielu kapitanów szukało załogantów na ostatnią chwilę, bo jak zwykle ktoś w ostatnim momencie rezygnował. Ja za mojego załoganta zawsze mogę ręczyć bo nigdy nie jadę z osobami przypadkowymi i nie jeżdżę w czterech czy sześciu. Ale przy tej liczbie ekip nie ma co się łudzić, że wszyscy będą spokojni, bo Złombol ogólnie jest dla zakręconych. Ja np. kocham wolność i swobodę i taka formuła Złombolu mi odpowiada. Jak zaczniecie zabijać to kolejnymi regulaminami i obostrzeniami zrobi się z tego impreza przypominająca kolejny rajd jakiegoś tam automobilklubu dla starych dziadków albo rodzin z dziećmi. Każda załoga powinna sama pilnować swoich członków, ale jak widać wszędzie są ludzie i ludziska i niestety przy tej liczbie uczestników "trefne" załogi zdarzyć się muszą, choć nie powinny.
A ja niczego już nie typuję. Chciałbym kierunek wrześniowy ale zapewne będzie lipiec/sierpień a może rzeczywiście rok przerwy?

Polonez nie gubi oleju. On znaczy swoje terytorium.

Więcej
2014/10/21 14:48 #22528 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Panowie i Panie, koniec ciągnięcia tematu o incydencie w innych tematach. Zacznę wycinać wypowiedzi jak tak dalej pójdzie. Zaczynacie robić coraz większy bajzel, a ja chwilowo nie mam czasu nawet do końca ogarnąć tego, co zacząłem jeszcze przed tegoroczną edycją.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/10/21 16:24 - 2014/10/22 14:00 #22531 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

sprzedam opla :evil:

Też Cię lubię, jednak proszę, nie rób mi na złość, na prawdę nie czuję wewnętrznej potrzeby wlepiania warnów, blokowania kont itd bo nie o to tu chodzi. Zgłosiłem się na ochotnika aby zrobić tu trochę porządku, głównie w dziale technicznym. Będę to ciągnął dalej, ale póki co muszę się wstrzymać, bo nie mam na tyle czasu. Tak więc proszę, uszanuj to i nie prowokuj następnych do podobnych zachowań, bo nie chcę z nikim toczyć tu wojen i słuchać, że od "władzy" w "d" mi się poprzewracało ;)

+48 505 230 876
dEfekt Motyla
Ostatnio zmieniany: 2014/10/22 14:00 przez Załoga Tarpaniątka.

Więcej
2014/10/22 21:27 #22558 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Kolega zażartował i chyba większość to tak odebrała z uśmiechem ;) (przynajmniej ja), więc nienerwujsja.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2014/10/23 11:33 #22563 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

no dobra już dobra...
koniec off-topów, wracamy do tematu.
następny Złombol będzie do... hmm... fabryki Opla :woohoo:

a tak na serio to Moderator ma rację, przyjmuję z pokorą ten czerwony (jak niegdyś mój tyłek po wywiadówce) font ostrzegawczy i wcale się z tego powodu nie obraziłem czy coś... ale jakoś miałem humor i musiałem z tym Oplem wypalić, to było silniejsze ode mnie.

+48 505 230 876
dEfekt Motyla

Więcej
2014/10/30 20:29 #22687 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

A ciekawe ile bedzie Załóg w 2015 , progresja czy spadek
ilu tegorocznych zapaleńców się wykruszy ?

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2014/10/30 21:21 #22689 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Jesli kierunek zimny i termin wakacyjny - mniej. Jeśli Sycylia we wrześniu - podobnie jak nie wiecej niż w tym roku. Tak mi się wydaje.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/10/30 21:41 #22691 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

Wydaje mi się że nawet zimny kierunek w przyszłym roku powinien pobić przedostatni ciepły tj. Grecję. Takie szansę sprawia Irlandia aczkolwiek ceny promów z UK do Irlandii są niepokojąco wysokie w porównaniu do promów z Francji do UK czy z Talina do Helsinek (podobne odległości i czasy podroży)

Więcej
2014/10/31 03:32 - 2014/10/31 03:33 #22692 przez boys in green team

boys in green team odpowiedział w temacie: Złombol 2015 - będzie? Gdzie ? - typujcie

jak irlandia to nie lepiej bezposredni? i dogadac sie z przewoznikiem zeby zrobil znizke grupowa?
Ostatnio zmieniany: 2014/10/31 03:33 przez boys in green team.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008