× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Połączenie do Anglii

Więcej
2014/10/03 10:40 #22139 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Połączenie do Anglii

Semtox napisał:

POGANIACZE BYDŁA napisał: Liczę na tańsze połączenie, bo poza okresem świątecznym kosztuje to ok. 50-70 E, czyli połowę mniej. Różnica jest spora.

Oj aż sprawdziłem podaną stronę jak i wersje angielską i za 50E w dwie strony od dzisiaj do połowy grudnia nie znalazłem
Wszędzie w okolicach 35-45Euro w jedną stronę najtańszy bilet :P
Więc porównanie 70-90E do 110E to nie jest wcale tak źle patrząc że to święta i oni doskonale wiedzą że będzie wielu takich co chce jechać i te bilety się i tak sprzedadzą

Za 55 Euro znajomi kupili bilety w lipcu, tak więc nie jest to wzięte z sufitu.
Połączenie za te 70-90, które znalazłeś, to pewnie nie w tym okresie, który mnie interesuje?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/10/03 11:58 #22140 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Połączenie do Anglii

Kupuj jak najszybciej bo im bliżej świąt tym będzie gorzej,
no chyba że znasz " pana samochodzika " i on pożyczy Ci swoja fure :lol:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2014/10/03 14:42 - 2014/10/03 14:44 #22142 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Połączenie do Anglii

POGANIACZE BYDŁA napisał:

Semtox napisał: Oj aż sprawdziłem podaną stronę jak i wersje angielską i za 50E w dwie strony od dzisiaj do połowy grudnia nie znalazłem
Wszędzie w okolicach 35-45Euro w jedną stronę najtańszy bilet :P

Za 55 Euro znajomi kupili bilety w lipcu, tak więc nie jest to wzięte z sufitu.
Połączenie za te 70-90, które znalazłeś, to pewnie nie w tym okresie, który mnie interesuje?

Nie tak jak pisałem, te 35-45 w jedną, czyli 70-90 w dwie to ceny od dzisiaj do połowy grudnia, potem jest w górę do wspomnianych przez ciebie około 110 (bilet w obie strony). Choć 2.01.2015 za 110 był też tylko sam powrót w opcji Economy :D

Najtańsze co było w okresie który podałeś (22.12 i 2.01) to chyba 107Euro w dwie strony (52 + 55 Euro) Dunkierka-Dover i Dover-Dunkierka ale wyjazd bodajże 2:00 / 4:00 w nocy w obie strony był
Ostatnio zmieniany: 2014/10/03 14:44 przez Semtox.

Więcej
2014/10/06 10:48 #22189 przez JAMBOX

JAMBOX odpowiedział w temacie: Połączenie do Anglii

JA raz płynąłem w okresie przedświątecznym i ceny to była masakra a prom cały pełniutki, dużo ludzi z małymi dziećmi i bagażami nie leci tylko płynie. Okazji nie trafisz i pamiętaj że mogą być kolejki na terminalu, my do Dover staliśmy w korku ok 10 km więc można się nie załapać na swój a wtedy nie ma zmiłuj. Święta to święta nie poradzisz.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008