× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

Więcej
2014/11/03 22:21 - 2014/11/03 22:27 #22748 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

Dobra, wywołaliście mnie. To jest właśnie ten rekord, o którym wspomniałem na wstępie.
Najgłupszy mandat Złombola?
Za zdjętą koszulkę w Parku Gaudiego.. Koledzy, nie 40, tylko 45 Euro.
Bleki-świetne zdjęcie.
Faktycznie, koszulkę miałem zdjętą. Podszedł do mnie gość, nawijał po hiszpańsku, nic nie można było skumać. Wziąłem go za handlarza, myślałem, że chce mi sprzedać t-shirt. No więc, ja że "noł, noł"... To go wkurzyło. Coś mu tam powiedziałem, w stylu pierdol się, pomyślałem, że on po polsku też nie skuma. Wtedy pokazał mi broń. No to ja w śmiech, że jeszcze broń chce mi sprzedać. Przestałem się śmiać, jak pokazał jakąś odznakę, dopiero w tym momencie się wylegitymował! No i chciał wystawić mandat. Odmówiłem. Zbaraniał, jak powiedziałem, że nie mam paszportu. No to jakiś inny dokument. Cóż, też nie miałem, zostawiłem w samochodzie. Grzesiek z mojej załogi z bolącym kolanem i wielkim poświęceniem pobiegł po dowód do auta po tych licznych schodach i górkach.... A tajniak ściągnął radiowóz z kolegami. Ci gadali po angielsku. Nawet wydawali się być wyrozumiali. Miałem liczne grono obrońców (dzięki!), którzy tłumaczyli, coś w tym stylu, że jestem ograniczony i ułomny (czy jakoś tak ;) ), bo nie znam języków, ale nie chcieli wierzyć. Jak spytali tajniaka, czy faktycznie nie wylegitymował się od razu, to oczywiście zaprzeczył. Pomimo moich adwokatów, uwierzyli jemu.
Na plaży można chodzić nago, a w parku nie można siedzieć bez koszulki. Ot, wszystko.

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO
Ostatnio zmieniany: 2014/11/03 22:27 przez POGANIACZE BYDŁA.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/11/04 22:05 #22775 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

Don`t talk! Pay now! ;)

Więcej
2014/11/04 22:49 #22777 przez BOREWICZ TEAM

BOREWICZ TEAM odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

Od strzała 2220 km Barcelona -Jaworzno 24h dwóch poworzących naszym poldowozem.
Podziękowali: kantYna

Więcej
2014/11/05 20:18 #22790 przez chopy z borewicza

chopy z borewicza odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

1.Holowanie Fiata po Hiszpańskiej autostradzie Borewiczem z predkoscia 90kmh
2.Kolizja Borewicza z Fiatem (wina Fiata)
3.Kompletna regeneracja wału (dwa krzyżaki i podpora)
i pare innych

Więcej
2014/11/05 20:21 #22791 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

Nasz najgłupszy numer to zabraknięcie paliwa 500 metrów od naszej prywatnej mety;-) Zapomnieliśmy zatankować i Żuk zdechł na środku ruchliwego ronda. Na szczęście od razu go zgasiłem, więc się bardzo nie zapowietrzył i po wlaniu 5l z kanistra bez problemu odpalił i dojechał;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2014/11/09 17:20 #22842 przez Roman i Rysiek

Roman i Rysiek odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

Rekord prędkości fiata 125 trasa Katowice-Janki
176 km/h

Więcej
2014/11/10 14:56 #22860 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

tego lepiej nie pisać na otwartym forum tym bardziej pisząc na jakiej konkretnie drodze :whistle:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2014/11/10 15:19 - 2014/11/10 15:20 #22861 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

Załoga Tarpaniątka napisał: tego lepiej nie pisać na otwartym forum tym bardziej pisząc na jakiej konkretnie drodze :whistle:

A jak im udowodnią, jeżeli nie złapali na gorącym uczynku i nie wiadomo w którym konkretnie miejscu "lekko przydusili pedała" .

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ostatnio zmieniany: 2014/11/10 15:20 przez Ala montana. Powód: 176

Więcej
2014/11/10 23:20 #22864 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

pytanie jaki silnik mieli pod maską...
Teren pod jankami nie należy do górzystych więc z górki odpada.
A oficjalnie GSI - najmocniejszy z silników seri 1.5 1.6 szedł 160 wg specyfikacji

Więcej
2014/11/11 12:42 #22868 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: NAJ, NAJ, NAJ, czyli rekordy Złombola...

Nigdy nie patrz na specyfikację producenta. Prędkość maksymalna zawsze jest zaniżona, tak samo jak spalanie i emisja spalin ;) A zdrowe OHV na gaźniku nawet 180 jest w stanie lecieć w budzie Caro.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008