× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Wpisowe

Więcej
2015/01/22 14:28 #24586 przez Apollo 13

Apollo 13 odpowiedział w temacie: Wpisowe

szkoda ,że kwota wzrasta , w tej edycji nie uzbieraliśmy całego tyśka i 5 stówek poszło z własnej kieszeni , w tym roku może być gorzej z darczyńcami bo inaczej się reklamuje auto na europejskiej trasie a inaczej na górskich bezdrożach gdzie mało kto je ogląda , plus to że nie każdy znajdzie "Tych darczyńców " i musi wyłożyć własne 1760 zł , przy małym aucie typu trabant to duży koszt na 2 osoby na żuka 5-6+ to już mniej ale ile żuków tam w tym roku pojedzie ? do złombola nic nie mam bo mega się ubawiliśmy i nazwiedzaliśmy w tym roku , ale w tym państwie ludzie coraz mniej się bogacą a tu koszta rosną... za nic w sumie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/22 14:31 #24587 przez KurakTeam

KurakTeam odpowiedział w temacie: Wpisowe

Regulamin jasno określa ile i na co ma być wpłacone. Nie ma tam ceny ani kosztów Złombola.
1500 zł ma być od Darczyńców, jeżeli nie chce ci się, nie masz czasu lub po prostu nie pozyskasz takiej kwoty to albo nie jedziesz albo wpłacasz z własnej kieszeni i dołączasz do zaszczytnego grona Darczyńców. Jest regulamin i jego należy się trzymać. Równie dobrze można zadać pytanie czemu meta jest tam gdzie jest, a start 15 sierpnia (w święto).

Więcej
2015/01/22 14:33 #24588 przez Apollo 13

Apollo 13 odpowiedział w temacie: Wpisowe

za rok wpisowe 2 tyś - 3 tyś bo darczyńca jak dal tyle to da więcej , i złombol znów zrobi się elitarny na 100 aut zamiast 400 i po kłopocie z kempingami i awanturami.

Więcej
2015/01/22 14:38 #24589 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Wpisowe

Powiem tak - nie mamy wpływu na decyzje orgów. Mamy za to wpływ na pozyskanie darczyńców. Odnoszę wrażenie że wielu idzie do firm sprzedać im reklamę. A powinni pójść i powiedzieć ze wspierają domy dziecka i szukają darczyńców, w zamian oferując reklamę na swoim aucie. Uderzyć w te struny, a nie w biznesową stronę od razu.

Pozyskanie darczyńców nie jest niczym trudnym, ale trzeba ruszyć się zza monitora. Wysyłanie maili nic nie da, szkoda czasu. Trzeba zadzwonić, podjechać, pogadać. Każdy ma w rodzinie, wśród znajomych - ludzi którzy pracują w różnych firmach. Pogadajcie z nimi, może oni pogadają ze swoimi szefami. Tylko trzeba się ruszyć.

W 2014 roku zgłosiło się 401 załóg, ruszyło 342. Nikt nie wie ile wogóle się nie zgłosiło bo im nie odpowiadały warunki czy termin. I jakoś nie pisali na forum że im źle z tego powodu.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/01/22 14:40 #24590 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Wpisowe

W tym roku będzie połowa zaóg niż w zeszłym roku, kierunek mało atrakcyjny i wymagający. Nie wszyscy lubią góry. Myślę że między innymi dlatego kwota została podniesiona.

Więcej
2015/01/22 14:43 - 2015/01/22 14:46 #24591 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: Wpisowe

Grzmiący ... Święte słowa. My pozyskaliśmy ponad 2k w końcówce bo nie miałem fury gotowej. Ani razu nie próbowałem sprzedać reklamy, mówiłem co to za rajd i dla kogo i zawsze słyszałem "jak dla dzieciaków to ok". W tym roku zaczynam wcześniej, żeby poprzednich darczyńców pozyskać a potem ruszam po nowych.
A propos nieatrakcyjności kierunku. Dla tych co nie lubią gór zauważę, że do morza obojętnie z której strony włoskiego buta jest blisko. Ja polecam Laigueglię gdzie zakotwiczyliśmy po awarii.
Ostatnio zmieniany: 2015/01/22 14:46 przez BarkASY team.

Więcej
2015/01/22 14:43 #24592 przez FAVORIT TEAM PILA

FAVORIT TEAM PILA odpowiedział w temacie: Wpisowe

Przynajmniej jestem pierwszy.
Chodzilem od firmy do firmy udalo sie znalesc.I poswiecilem na to mega duzo czasu.
Czesc nie mogla zrozumiec dlaczego maja dac kase na dzieci ze slaska a nie w wielkopolsce. Trzeba bylo tlumaczyc..itd . A szkoda bo znalazlo by sie wiecej firm.

Więcej
2015/01/22 14:43 #24593 przez Moto-BEE

Moto-BEE odpowiedział w temacie: Wpisowe

jak chcecie formalnego wyjaśnienia to można to tłumaczyć inflacją :P
pozatym nikt nie mówił że złombol to tani rajd. To że jedziemy względnie tanimi samochodami, nie oznacza że wszystkie koszty muszą być jak najniższe.

Porównajcie sobie koszty złombola do innych podobnych rajdów jak apod.superlative-adventure.com albo www.budapestbamako.org to nie wygląda to już tak tragicznie..

Więcej
2015/01/22 14:52 #24598 przez Gwiezdny Patol

Gwiezdny Patol odpowiedział w temacie: Wpisowe

Być może też Złombol staje się powoli zbyt duży - w zeszłym roku było ponad 1000 osób w 342 załogach, dla Organizatorów to masa ludzi do ogarnięcia. Gdyby impreza dalej rozrastała się w takim tempie to za parę lat nie byłoby w Europie kempingu który by nas pomieścił. Większa kwota do pozyskania spowoduje pewien odsiew załóg i ograniczy napływ nowych uczestników, a jednocześnie utrzyma zysk dla dzieciaków na stałym poziomie. Złombol to nie jest impreza dla wszystkich, jej głównym celem jest działalność charytatywna, a dobra zabawa to narzędzie mobilizacji ludzi do pomagania - jak komuś się to nie podoba to niech zorganizuje własny rajd.

Więcej
2015/01/22 14:54 #24599 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Wpisowe

Favorit Team - racja, jakby to była ogólnopolska pomoc - byłoby łatwiej. Ale ja na takie pytania dlaczego Śląsk odpowiadałem przewrotnie - bo widać nikomu jeszcze nie chciało się zadbać w ten sposób o dzieci z Mazowsza, ale przecież śląskie gorsze nie są, albo inne. Działa;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)
Podziękowali: RTW

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008