× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Wpisowe

Więcej
2015/01/22 21:24 #24683 przez Bracia B

Bracia B odpowiedział w temacie: CENZURA

co uwazasz to mało wazne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/22 21:26 #24684 przez Kurs Kolizyjny

Kurs Kolizyjny odpowiedział w temacie: CENZURA

Każdy ma prawo do swojego zdania, zamykanie wątków, bo nie wygodne, bo głupie itp. uważam za amatorszczyznę.... podtrzymuje moje zdanie z wątku "Wpisowe"...
Jednocześnie proszę o zakończenie jałowych dyskusji. Jeśli komuś potrzeba wyjaśnień to niech zapyta organizatorów, a nie robi "dym".

Więcej
2015/01/22 21:27 #24685 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: CENZURA

Nikt nie jest zmuszany do uczestnictwa, nikt nie ma obowiązku za wszelką cenę dojechać do celu, nie ma nagród, jedziemy za własne pieniądze. Jeśli ktoś tego nie rozumie niech wyśle sms-a o treści POMAGAM.
Podziękowali: yourij

Więcej
2015/01/22 21:30 #24687 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: CENZURA

To ja tylko drobniutkie wyjaśnienie. Jedynym modem jest Sebek (Załoga Tarpaniątka) i czasem bierze się za sprzątanie jak ma czas. Nie zamyka wątków, a tylko kasuje zbędne rzeczy. Sorry, widać uznał te dywagacje za mało istotne (i patrząc poprzez pryzmat czasu zapewne miał rację). Poprosiłem go aby wstrzymał się z kasowaniem czegokolwiek aby uniknąć oskarżeń o celowe działania. Amen.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
www.lezuk.pl - nasze szaleństwa;-)

Podziękowali: yourij

Więcej
2015/01/22 21:35 - 2015/01/22 21:36 #24688 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: CENZURA

Moim zdaniem kwota została podniesiona z kilku powodów. Głównym to mniejsza ilość załóg (moje subiektywne odczucie).

Śledzę forum od lat. Tak na prawdę "burze" na forum zaczęły się od zeszłego roku.

Jeszcze nie wyjechaliśmy na Złombol 2015 a mam wrażenie, że co poniektórym już się noże w kieszeni otwierają!!

To jest niedorzeczne. Czy my, Polacy nie potrafimy rozmawiać na argumenty, spokojnie? Czy tylko umiemy pluć jadem?

Nie piszę tego mając konkretnie kogoś na myśli, ale patrząc na całokształt niektórych tematów.

Fajnie jest się posprzeczać, nie zgadać się z drugą stroną, ale do jasnej cholery - argumenty.

Zluzujcie majciochy bo do 15.08 niektórzy skończą z zawałem!

Można porozmawiać o wszystkim - na poziomie Panowie, na poziomie...
Ostatnio zmieniany: 2015/01/22 21:36 przez LumpeksSquad - Pieszczochy.

Więcej
2015/01/22 21:38 - 2015/01/22 21:40 #24692 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: CENZURA

Bracia B napisał: co uwazasz to mało wazne

nie bądź śmieszny, ok ?
jeśli uważam, że dramatyzują to jest moje zdanie tak samo ważne jak ich.
Wnoszę do dyskusji swoje, odmienne bo uważam że kwota 1500 wpisowego jest moim zdaniem całkowicie na miejscu i nie myślę, że jest zbyt duża.
Jeśli ktoś na pół roku (ponad) przed terminem lamentuje, że to za dużo to co ja niby mam mu powiedzieć ?
Pogłaskać po głowie czy co ?

Jasne, to jest trudne w Polsce nazbierać kasę od ludzi, bo jej zwykle ludzie nie mają...
ale uważam, że dodatkową trudnością jest nasza, polska nieumiejętność w pozyskiwaniu takich pieniędzy.

PS: aha i moim nic nie znaczącym zdaniem stwierdzam, że organizatorzy nie muszą się nikomu ze swoich decyzji (mogą, ale nie muszą) tłumaczyć.
Demokracja nie polega na tym, że wszyscy razem z organizatorami macie równe prawa. Oni ustalają reguły i pozostaje się z nimi zgadzać lub nie...
Lub pisać na forum (byle w tonie normalnym a nie z biciem piany typu "CENZURA ! JEJKU TO SKANDAL") o swoich wątpliwościach.

+48 505 230 876
dEfekt Motyla
Ostatnio zmieniany: 2015/01/22 21:40 przez yourij.

Więcej
2015/01/22 21:45 #24695 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: CENZURA

Nie mam zamiaru nikogo oceniać ale uważam, że zebranie kasy 1500 zł to nie jest problem. Rozumiem, że u nas na Śląsku łatwiej jest zebrać kasę od Darczyńców ze Śląska na śląskie Domy Dziecka, jednak należy też zrozumieć, że Orgowie są ze Śląska i nie są w stanie organizacyjnie objąć ośrodków z innych części kraju. Poza tym trzymają się początkowego założenia. Inicjatywa powstała ładnych parę lat temu do której dołączali się stopniowo Złombolowicze z całego kraju i nikt nikomu nie każe w tej imprezie uczestniczyć. Popieram Grzmiącego i innych twierdzących, że Orgowie dyktują warunki. Ja się z nimi zgadzam...
Podziękowali: Grzmiący Rydwan

Więcej
2015/01/22 21:49 #24697 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: CENZURA

Multi - ale temat pomagania ślaśkim domom jest zupełnie nieistotny. Mimo ze jestem z Mazowsza to nie mam z tym żadnego problemu i nie oczekuję ze Złombol dorzuci się na inne województwa. Owszem, może i by mógł, ale jasno są opisane warunki i ja je zaakcptowałem. Co najwyżej mogę liczyć na to że forsy będzie jak lodu i na śląsku nie będzie jej na co wydać;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
www.lezuk.pl - nasze szaleństwa;-)

Więcej
2015/01/22 21:50 #24698 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: CENZURA

Zluzujcie majciochy bo do 15.08 niektórzy skończą z zawałem!

Wiem coś o tym +++

Więcej
2015/01/22 21:58 #24700 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: CENZURA

@Multi-Kulti ja nie wiem, czy przypadkiem to nie jest dlatego, że zbiórki dla fundacj Nasz Śląsk mogą się odbywać tylko na terenie województwa śląskiego. Kojarzę, że fundacje miewają takie obostrzenia czasem.

+48 505 230 876
dEfekt Motyla

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008