× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Wpisowe

Więcej
2015/01/22 22:48 #24719 przez BarkASY team

BarkASY team odpowiedział w temacie: CENZURA

Aleksandria please...
Moimi Darczyńcami są: hurtownia budowlana, warsztaty samochodowe, sklep z częściami samochodowymi x 2, fotograf, serwis motocyklowy, handlowiec z Katowic (nawet nie wiem czym handluje), wreszcie zakład usług CNC (cokolwiek tzn), mógłbym pozyskać kilka więcej ale nie miałem już kiedy. Jest styczeń, ruszcze 4 litery jak chcecie jechać i nie wywalać swojej kasy, bo mam wrażenie, że chodzi o to, że trzeba ze swojej kapsy kasę rzucić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/22 22:48 #24720 przez Kurs Kolizyjny

Kurs Kolizyjny odpowiedział w temacie: CENZURA

....tu chciałem coś mądrego i chamskiego napisać.... ale żona mi doradziła -piłeś, nie pisz....

Więcej
2015/01/22 22:50 #24722 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: CENZURA

Ze swojej kasy masz opłacić cały złombol. Jakikolwiek udział darczyńców w finansowaniu cię jest zabroniony więc nie wiem do czego pijesz

Więcej
2015/01/22 22:50 #24723 przez LumpeksSquad - Pieszczochy

LumpeksSquad - Pieszczochy odpowiedział w temacie: CENZURA

Multi-Kulti napisał: Aleksandria please...
Moimi Darczyńcami są: hurtownia budowlana, warsztaty samochodowe, sklep z częściami samochodowymi x 2, fotograf, serwis motocyklowy, handlowiec z Katowic (nawet nie wiem czym handluje), wreszcie zakład usług CNC (cokolwiek tzn), mógłbym pozyskać kilka więcej ale nie miałem już kiedy. Jest styczeń, ruszcze 4 litery jak chcecie jechać i nie wywalać swojej kasy, bo mam wrażenie, że chodzi o to, że trzeba ze swojej kapsy kasę rzucić.

dokładnie! My mamy regenerację rozruszników/alternatorów, ubranka dziecięce, fotografa i hurtownie olejów...

Nikt nie mówi, że trzeba znaleźć jednego czy dwóch darczyńców. Niech będzie to liczba 15 po 100 zł...

Chata Wędrowca napisał: ....tu chciałem coś mądrego i chamskiego napisać.... ale żona mi doradziła -piłeś, nie pisz....

mam dokładnie to samo... ;-)

Więcej
2015/01/22 22:53 #24726 przez Polderari

Czemu się tak emocjonujecie... Ja podałem statystyki. Polacy mają jedno z najsłabszych zaufań do akcji charytatywnych w Europie.

Gratuluje wam darczyńców i mówię to zupełnie szczerze. Dopuszczam do mojego małego umysłu, że może nie najlepiej szukałem itp itd.

Więcej
2015/01/22 22:55 #24728 przez BarkASY team

Do niczego nie piję. po prostu weź się za pozyskanie Darczyńców zamiast jęczeć na forum

Więcej
2015/01/22 22:56 - 2015/01/22 23:39 #24729 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: ...DEMOKRACJA - BRAK !!!

Tu Organizatorzy wypowiedzieli się przed kilkoma dniami
krótko i na temat :
Czego możemy oczekiwać a czego NIE
i po co te nerwy ?
I tak będzie jak zawsze, bajzel na forum jak zimno za oknem, ciszej jak przyjdzie wiosna i będziemy w garażach siedzieć i kosze na śmieci puszkami zapełniać,
a na wyjeździe każdy każdemu i tak pomoże bo jesteśmy Jednym Wielkim Złombolem.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ostatnio zmieniany: 2015/01/22 23:39 przez Ala montana. Powód: Peace

Więcej
2015/01/22 22:58 #24730 przez Polderari

No własnie widzę niektórym nerwy puszczają tak, że chcą bluźnić :P A ja tylko statystyki przytoczyłem hahhaaa...

Jakby co to mogę linki podesłać :P

Więcej
2015/01/22 23:01 - 2015/01/22 23:04 #24732 przez BarkASY team

Mieszkam na wsi, znam z widzenia i mnie z widzenia znają. Wchodzę i mówię o co mi chodzi. Banan obowiązkowy, moja facjata nie wzbudza zaufania a udaje się pozyskać ludzi. Kwestia podania "potrawy". Jak podjechałem złomkiem to pozyskałem praktycznie każdego kogo sobie założyłem. Nie prosiłem o duże kwoty, tak jak w regulaminie od 50 do góry.
Wiesz jeśli chodzi o statystykę to jak idzie chłop z krową to statystycznie mają po 3 nogi...
Ostatnio zmieniany: 2015/01/22 23:04 przez BarkASY team.

Więcej
2015/01/22 23:29 #24737 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Wpisowe

Macie, odblokowałem Wam stary temat, skleiłem nowy z nim i róbcie śmietnik w jednym miejscu.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008