× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Powitalnia

Więcej
2020/01/02 17:19 #51134 przez Skodafurman

Skodafurman odpowiedział w temacie: Powitalnia

Skodafurman wita szanowne grono złombolowców,w końcu chyba nadszedł ten czas żeby ruszyć w drogę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/01/05 13:10 #51196 przez Kwasek

Kwasek odpowiedział w temacie: Powitalnia

Siemanko!
W dniu wczorajszym stałem się szczęśliwym (?) posiadaczem Poloneza Caro 1.9 GLD. Planuję wystartować nim w tegorocznym Złombolu i mam nadzieję, że dowiezie mnie szczęśliwie do mety, a z mety do domu :)
Pozdrowienia dla wszystkich Złombolowiczów ;)

Więcej
2020/01/05 14:11 #51198 przez Mixol638

Mixol638 odpowiedział w temacie: Powitalnia

Powitać

Jestem nowy na forum, ale złombol kręci mnie już 3 lata. Rok temu nie mogłem pojechać bo dla taty nie dali urlopu, więc nie było po co kupować pojazdu.

Chiałbym w tym roku pojechać ale nie mam ekipy. W temacie off top test moje ,,CV'' i zlombol 2020.

W edycji 2021 najpewniej pojadę jawą ts 350, ale teraz nie mam ani auta ani załogi, bo w mojej sytuacji 3cie auto to sa już za duże koszta.

Cześć.

Więcej
2020/01/06 01:47 #51212 przez PawelH

PawelH odpowiedział w temacie: Powitalnia

Cześć,

wraz ze znajomymi postanowiliśmy podjąć wyzwanie, ruszyć w trasę i wspomóc zbiórkę. Będzie nas czwórka lub piątka.
Jedziemy świeżo zakupionym Żukiem- blaszak, Andoria. Wkrótce rozpoczynamy jego przygotowania, a sporo jest w planach, żeby po drodze spotkało nas jak najmniej kłopotów i jak najwięcej przyjemności.
jako wieloletni zawodnik motorsportu pewnie coś tam o jeździe i motoryzacji wiem, ale napewno mam więcej pytań :)

pozdrawiam,

Paweł

Więcej
2020/01/06 11:22 #51215 przez Tarpan 233

Tarpan 233 odpowiedział w temacie: Powitalnia

Witam Wszystkich,

w tym roku rozopczynam swoją przygodę ze Złombolem :)
Na warsztacie Tarpan 233 z 1981 roku z silnikiem S-21

Prace trwają mimo pogody B)

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i do zobaczenia na trasie !!!!

PS. ID załogi to: Tarpan 233

Pozdr.
Marcin.

Więcej
2020/01/07 09:29 #51250 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Powitalnia

Tarpan 233 napisał:
PS. ID załogi to: Tarpan 233

Pozdr.
Marcin.

A skąd masz ID załogi?

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2020/01/07 10:09 #51251 przez WrakGarage

WrakGarage odpowiedział w temacie: Powitalnia

Czesc, mam na imie Jarek i jestem tutaj nowy, niektórzy znają mnie ze startów we Wrak Race, niektórzy z rajdów samochodowych .
Od kilku lat myśle o złombolu ale zawsze było cos, głównie brak czasu, posiadam Audi 90 2,3 quattro, jednak nim nie moge jechać dlatego musze zakupić jakieś auto, pierw myślałem o Lublinie, później o Honkerze ale chyba skończy się na Skodzie Favorit,
trzeba jakąś znaleść i widzimy się na starcie, później oczywiscie jeszcze na mecie :)

Więcej
2020/01/07 20:34 #51257 przez Żukieta Team

Żukieta Team odpowiedział w temacie: Powitalnia

Cześć tu Asia,
witam Wszystkich w imieniu naszej ekipy Żukieta Team.

Od niespełna trzech miesięcy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami złomu z Żuka. W naszym garażu dzieją się czary i powoli kupa złomu zaczyna przypominać samochód. Tak "na szczęście" Żuk został ochrzczony i nadano mu imię Andżela :P

To będzie nasz PIERWSZY :woohoo: :woohoo: :woohoo: Złombol :woohoo: :woohoo: :woohoo: , ale nie pierwszy raz wybieramy się takim starociem na koniec świata.
Ducato rocznik '85 przejechaliśmy 4500 km po bałkanach, a Transitem '90 dotarliśmy na koło podbiegunowe i z powrotem (ponad 6500 km).

Wiadomo, że Żuk to inna bajka, ale liczymy że dotrzemy na metę i wrócimy do domu bawiąc się przy tym świetnie. Odliczamy tygodnie i nie możemy się doczekać.

Do zobaczenia na starcie!

Więcej
2020/01/19 17:15 #51369 przez $iwy

$iwy odpowiedział w temacie: Powitalnia

Witam wszystkich,
Po latach obserwacji Złombola nadszedł czas na udział- samochód już zakupiony- czerwony Forman
Pozdrawiam i widzimy się na trasie :)

Więcej
2020/01/19 23:46 #51373 przez piotrzara

piotrzara odpowiedział w temacie: Powitalnia

Witam wszystkich pierwszy raz auto zakupione polonez truck nazwy jeszcze nie mamy dwóch kumpli dwa odległe miasta chęć pomocy potrzebującym a przy tym trochę dobrej przygody Piotr i Roman pozdrawiamy

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008