× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Więcej
2015/03/16 18:04 #26875 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Pomijając sensowność samego tematu, czemu to jest w technikaliach zamiast w offtopic? Przerzucam do "pogaduchy"

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/03/16 20:07 #26880 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Na przyszłość to jest też temat "coś śmiesznego"

Chciałem pojechać po bandzie i pociągnąć jeszcze kwestie ilości dynksów ale szkoda mi klawiaturę niszczyć na pisanie o tym :lol:

Więcej
2015/03/17 13:27 #26896 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Nie mam obecnie czasu na szukanie po tematach gdzie kiedyś coś było, żeby przenieść idealnie w temat.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2015/03/17 17:17 - 2015/03/17 17:18 #26901 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Nie nie to nie do Ciebie uwaga była Sebek - tutaj też możemy się ponabijać z dziwnych urządzeń :)
To było do tworzących tego typu "śmieszne" tematy

A tymczasem 150 do startu i 85 ekip na liczniku :)
Ostatnio zmieniany: 2015/03/17 17:18 przez Semtox.

Więcej
2015/03/18 22:00 #26947 przez Załoga Tarpaniątka

Niestety u mnie w pracy się dość mocno pokomplikowało i jestem zmuszony mocno okroić zapędy związane ze Złombolem

Mam do wyboru opcje :

- reanimacja starego silnika i wrzucenie go
- odpuszczenie w tym roku i zrobienie napędu na cacy między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem
- kupno innego samochodu

Póki co lecę opcją nr.1 :(

Więcej
2015/03/19 16:32 #26952 przez GRUBANUTA

GRUBANUTA odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Jutro obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szczęścia :)

24hoursofhappy.com/

Więcej
2015/03/25 17:23 - 2015/03/25 17:26 #27088 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

No i pojawiło się info w nowej ulotce na ten rok o wielkiej nieobecnej Złombolu.
Choć Pogromcy Duchów zapisani Warszawianą.
Szkoda tylko, że tych ulotek nie ma jeszcze w sklepiku złomolowym - na pewno przydały by się już dla Darczyńców.

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{
Ostatnio zmieniany: 2015/03/25 17:26 przez Ala montana. Powód: Do organizatorów i sklepu.

Więcej
2015/03/25 22:57 #27103 przez POGANIACZE BYDŁA

POGANIACZE BYDŁA odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Ala montana napisał: No i pojawiło się info w nowej ulotce na ten rok o wielkiej nieobecnej Złombolu.
Szkoda tylko, że tych ulotek nie ma jeszcze w sklepiku złomolowym - na pewno przydały by się już dla Darczyńców.

A gdzie Ty widziałeś nowe ulotki???

Sikor
NIE JESTEM PREZESEM NICZEGO

Więcej
2015/03/25 23:00 #27105 przez Moto-BEE

Moto-BEE odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

POGANIACZE BYDŁA napisał:

Ala montana napisał: No i pojawiło się info w nowej ulotce na ten rok o wielkiej nieobecnej Złombolu.

www.zlombol.pl

Więcej
2015/03/25 23:06 #27106 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

POGANIACZE BYDŁA napisał:

Widać nie wertujesz na codzień tej strony :woohoo:

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008