× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Więcej
2015/03/31 20:25 #27255 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

... albo np. kubański el polacito ; )

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/03/31 21:38 #27260 przez PRUDENTER TEAM

PRUDENTER TEAM odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

.. kubański el polacito .. raczej został importowany z Polski więc pasuje..
.. A austriacki Steyr Puch 126 - nie pasuje ..
..wracając do 131.. tylko 131p

Więcej
2015/04/01 08:39 - 2015/04/01 08:40 #27263 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

w tym roku podobno dopuścili W 124 w wąskiej listwie i Golfa I na małych światłach z tyłu :lol: :lol: :lol:

Podstawą elektryki są dobre styki !
Ostatnio zmieniany: 2015/04/01 08:40 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni.

Więcej
2015/04/01 09:51 #27264 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Ale tylko pod warunkiem gleby o maksymalnym prześwicie 3 cm.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/04/01 13:30 #27267 przez Ala montana

Ala montana odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Czy ktoś wie co to za czerwony komunikat od wczoraj świeci na stronie ?

Załącznik nie został znaleziony

Czyżby coś było robione przez Kunena na serwerach ?

{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{ {{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{

Więcej
2015/04/01 19:52 #27269 przez janas_team

janas_team odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Tak się zastanawiałem co zrobić z moją złombolową skodzianką. Chciałem ją komuś sprzedać na złombol no ale jak słyszałem czy ma rdze i czy tapicerka w dobrym stanie to odpuściłem. Objechałem skodzianką dwa złombole i pewnie ze dwa bym jeszcze objechał ale jak mam oddać ją komuś co chce jechać na rajd wypicowanym autem od dziadka to postanowiłem zakończyć jej żywot w odpowiedni sposób. Zapraszam na wrack reace w Boryszynie lubuskie 1 maja gdzie dokona swojego żywota. Pozdrawiam

Więcej
2015/04/01 20:40 #27272 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

janas_team napisał: Tak się zastanawiałem co zrobić z moją złombolową skodzianką. Chciałem ją komuś sprzedać na złombol no ale jak słyszałem czy ma rdze i czy tapicerka w dobrym stanie to odpuściłem. Objechałem skodzianką dwa złombole i pewnie ze dwa bym jeszcze objechał ale jak mam oddać ją komuś co chce jechać na rajd wypicowanym autem od dziadka to postanowiłem zakończyć jej żywot w odpowiedni sposób. Zapraszam na wrack reace w Boryszynie lubuskie 1 maja gdzie dokona swojego żywota. Pozdrawiam

Daniel jak znajdę jeszcze trzy osoby do auta to przyjedziemy ją godnie pożegnać, w końcu jest/była wierną towarzyszką naszych podróży!

Więcej
2015/04/02 08:41 #27279 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni napisał: w tym roku podobno dopuścili W 124 w wąskiej listwie i Golfa I na małych światłach z tyłu :lol: :lol: :lol:

to był żart na 1 kwietnia, prosze o usuniecie tych postów :kiss:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2015/04/02 20:00 - 2015/04/02 20:00 #27285 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

janas_team napisał: Tak się zastanawiałem co zrobić z moją złombolową skodzianką. Chciałem ją komuś sprzedać na złombol no ale jak słyszałem czy ma rdze i czy tapicerka w dobrym stanie to odpuściłem. Objechałem skodzianką dwa złombole i pewnie ze dwa bym jeszcze objechał ale jak mam oddać ją komuś co chce jechać na rajd wypicowanym autem od dziadka to postanowiłem zakończyć jej żywot w odpowiedni sposób. Zapraszam na wrack reace w Boryszynie lubuskie 1 maja gdzie dokona swojego żywota. Pozdrawiam

Mam nadzieję, że to z okazji 1 kwietnia było, bo w tym roku, kroku Ci nie odstąpię na metr ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."
Ostatnio zmieniany: 2015/04/02 20:00 przez Załoga Tarpaniątka.

Więcej
2015/04/05 17:01 #27325 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

będąc jakiś czas temu w muzeum Tatry rzuciły mi się w oczy znajome reflektory. Pytanie, gdzie jeszcze możemy spotkać te czechosłowackie światła :whistle:

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008