× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Więcej
2015/01/23 22:36 #24872 przez PREVENT

PREVENT odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Ja zawsze jadę z moja małżonką, samego mnie nie puszcza ;) w zeszły roku nie jechaliśmy ze względów właśnie nowonarodzeniowych. W tym roku wracamy na szlak.
Podziękowali: górny Śląsk

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/01/25 02:49 #24994 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

górny Śląsk napisał:

BOREWICZ TEAM napisał: Górny-a jak napiszesz skąd to pewnie ktoś Cię zgarnie po drodze na spotkanie.

....Katowice i okolice....
a są w waszych ekipach jakieś dziewczyny bo mam wrażenie że trafiłam do męskiego świata....

Kobiety na Złombol :cheer:

To nie tylko męski świat. Kobiet jeździ sporo jak ktoś wyżej napisał. Faceci jednak w większości, chyba z wiadomych powodów. Kobiet grzebiących w autach, tym bardziej starych, jest zdecydowanie mniej na świecie niż facetów. Nie mniej jednak chyba nie ma sensu się z tego powodu wycofywać ;)

Ps. zmieniam tytuł tematu i go nie wywalam, bo widzę że rozmowa poszła na nieco inne tory.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2015/01/25 02:50 #24995 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

W tym temacie można się wypowiadać na tematy wszelakie, bez potrzeby zakładania specjalnie osobnego tematu. Zapraszam

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2015/01/25 10:25 - 2015/01/25 10:42 #25006 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Skoro temat się troszkę wyluzował to ja odnośnie kobiet na Zlombolu polecam koleżance (jeśli jeszcze nie widziała) filmik ekipy Łosie w Kosmosie , no i relacje Terenwizji z 2013 i z 2014
Ostatnio zmieniany: 2015/01/25 10:42 przez Semtox.

Więcej
2015/01/25 10:57 #25010 przez Załoga Tarpaniątka

Dwa lata temu jechał też kobiecy team z Katowic. Obleciały kobitki całą trasę jeśli mnie pamięć nie myli. Nawet mój złomek został oklejony ich naklejką na mecie :lol:

Więcej
2015/01/25 12:07 #25016 przez górny Śląsk

górny Śląsk odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Załoga Tarpaniątka napisał: Dwa lata temu jechał też kobiecy team z Katowic. Obleciały kobitki całą trasę jeśli mnie pamięć nie myli. Nawet mój złomek został oklejony ich naklejką na mecie :lol:

Masz może jakieś namiary na tą ekipę dziewczyn z Katowic???

Ogólnie dziękuje wam za pomoc i pocieszające słowa...na pewno spróbuje wystartować w tym roku trasa jest wspaniała no i powoli udziela mi się klimat wyprawy oglądając filmiki i czytając na forum. Dzięki wam bardzo za życzliwość :)
zastanowię się jeszcze chwilkę gdzie szukać czy bardziej dołączyć do zespołu czy zacząć od poszukiwanie całej reszty ekipy...

Więcej
2015/01/25 13:00 - 2015/01/25 13:01 #25024 przez Załoga Tarpaniątka

Szukaj pod nazwą "Red Hot Rally Girls" jak mnie pamięć nie myli. Z tego co pamiętam to chyba na FB mają też konto ( tu akurat nie pomogę go ja osobiście nie posiadam więc linka nie podeślę). Co do Twoich rozterek, zapraszamy na Śląskie spotkanie Złombolowców ( w odpowiednim temacie znajdziesz wszystkie namiary). Możesz pogadać ze starymi wyjadaczami imprezy. Posłuchasz wspomnień, coś się dowiesz. Na pewno będzie to z korzyścią dla Ciebie ;)

Ostatnio zmieniany: 2015/01/25 13:01 przez Załoga Tarpaniątka.

Więcej
2015/01/25 13:14 #25026 przez Moto-BEE

Moto-BEE odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Skoro temat się przerobił to rzucam pytanie bo nie chce na razie napastować orgów a może ktoś już to przerabiał.
Czy jechał ktoś już w złombolu na dwa lub więcej aut jako jeden team? Czy w ogóle tak można?
Wiadomo, że w razie czego (opłaty + darczyńcy)x2, ale chodzi mi o kwestie zgłoszenia, naklejek startowych itd..

Więcej
2015/01/25 13:29 - 2015/01/25 13:32 #25029 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Moto-BEE skoro opłaty x2 to czemu nie dwa zgłoszenia i teamy? to że jedziecie zawsze razem tj. jeden za drugim czy drugi przed pierwszym, to już wasza sprawa :)

Jak robiłem statystyki było kilka teamów które miały nazwy w stylu
[nazwa_teamu]1 i [nazwa_teamu]2
i sądząc po lokalizacji to była właśnie tak sytuacja jak piszesz

PS. no i jak będziecie jako jedna załoga na liście startowej to zaburzy statystykę!
Ostatnio zmieniany: 2015/01/25 13:32 przez Semtox.
Podziękowali: Moto-BEE

Więcej
2015/01/25 13:36 #25030 przez Załoga Tarpaniątka

Też się już nad tym zastanawiałem, ale chyba lepiej zrobić tak jak pisze Semtox. Najmniej później problemów z rozliczeniem wpłat, numeracją naklejek itd.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008