× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Więcej
2015/02/13 00:11 #26053 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

pozdrawiamy :kiss:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/02/13 00:14 #26054 przez NO NAME TEAM

NO NAME TEAM odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

ano pozdrawiamy :kiss:

`14 LLoret + (nr. boczny 189)
`15 Passo del Stelvio + (nr. boczny24 )
`16 Palermo + (nr. boczny 16)

Więcej
2015/02/13 00:15 #26055 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

NO NAME TEAM napisał: ano pozdrawiamy :kiss:

będzie pan zadowolony ... :lol:

Więcej
2015/02/13 18:03 #26075 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Sądziłem że dzisiaj będzie już z 50 ekip a tu cisza licznik zamarł...

Z ciekawostek to widzę że ekipa Poturbowani reaktywacja która startuje Velorexem też już się zarejestrowała!

Trzymajmy kciuki aby im się tym razem udało dojechać!

Więcej
2015/02/13 18:37 #26077 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Nie żebym krakał, ale skoro zjarali sprzęgło w Monaco to cienko ich w Alpach widze...

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
www.lezuk.pl - nasze szaleństwa;-)

Więcej
2015/02/13 21:57 #26094 przez KatoFuriaty

KatoFuriaty odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Tym razem na pewno będą mieli minimum jedno w rezerwie i dwa na zapas.

Więcej
2015/02/14 15:15 #26098 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Semtox napisał: No ja się też doczekać nie mogę rozpoczęcia rejestracji na ten rok, chciałem na koniec stycznia statystyki zrobić ale co mam napisać:

Zostało mniej niż 190 dni a zarejestrowało się już aż 0 załóg...

Ciekawostki:
- Organizatorzy jeszcze się nie zarejestrowali, zostają w domu?

Sebek - czy masz taką władzę aby zmienić opis działu forum "Złombol 2015" bo te kropki tak smutno tam wyglądają

Nie mam takich praw, aby ingerować w nazwy działów czy je nawet zakładać, a szkoda bo dość mocno blokuje mi to możliwość robienia porządku. Zmieniać nazwy tematów da się ale to strasznie upierdliwe, bo najpierw muszę założyć nowy temat o docelowej nazwie, potem przenieść wszystkie posty do niego, stary temat usunąć i w nowym "nadpisać" tytuł każdego postu. Strasznie upierdliwe.

Inna sprawa że obecnie nie mam za bardzo czasu siedzieć na forum. Wróciłem do PL, zabrałem się za przygotowywanie auta ( które utknęło) no i się dość mocno rozchorowałem. Życie.

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2015/02/14 18:16 #26108 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Chciałbym wystosować krótkie oświadczenie. Otóż dzisiaj oficjalnie została nadana nazwa naszej drużynie. W drodze demokratycznego głosowania wygrała Babcia wŁadzia. Nazwa ta wprost odnosi się do pojazdu, którym dysponujemy. Wcześniej znany (lub nieznany) na forum byłem jako STRIEMITIELNYJ. Dziękuję za uwagę :P

Więcej
2015/02/14 18:36 #26109 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

Witamy Babcię, brzmi nieźle, ciekawe jak jedzie ... :lol:

Więcej
2015/02/14 18:47 #26110 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Załoga Tarpaniątka napisał:

Semtox napisał: No ja się też doczekać nie mogę rozpoczęcia rejestracji na ten rok, chciałem na koniec stycznia statystyki zrobić ale co mam napisać:

Zostało mniej niż 190 dni a zarejestrowało się już aż 0 załóg...

Ciekawostki:
- Organizatorzy jeszcze się nie zarejestrowali, zostają w domu?

Sebek - czy masz taką władzę aby zmienić opis działu forum "Złombol 2015" bo te kropki tak smutno tam wyglądają

Nie mam takich praw, aby ingerować w nazwy działów czy je nawet zakładać, a szkoda bo dość mocno blokuje mi to możliwość robienia porządku. Zmieniać nazwy tematów da się ale to strasznie upierdliwe, bo najpierw muszę założyć nowy temat o docelowej nazwie, potem przenieść wszystkie posty do niego, stary temat usunąć i w nowym "nadpisać" tytuł każdego postu. Strasznie upierdliwe.

Inna sprawa że obecnie nie mam za bardzo czasu siedzieć na forum. Wróciłem do PL, zabrałem się za przygotowywanie auta ( które utknęło) no i się dość mocno rozchorowałem. Życie.

Tak właśnie podejrzewałem i rozumiem te małe upierdliwości
Sprawa już nieaktualna bo zostało to już przez kogoś z orgów poprawione ale dzięki za pamięć no i kuruj się!!!

PS. mogłeś napisać że zmieniłeś i zgarnąć całą sławę :lol: :blink:

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008