× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Więcej
2015/02/15 09:30 #26126 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Semtox, sława mi nie potrzebna. Większość ludzi zna mnie z powodu tego trupa którym jeżdżę po Złombolach. Chyba wystarczy ;)

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/02/15 09:37 #26128 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

oj tam , zaraz ...
to polski SUV jest przecież :cheer:

Podstawą elektryki są dobre styki !

Więcej
2015/02/15 09:41 #26129 przez Załoga Tarpaniątka

Załoga Tarpaniątka odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

ja ci dam SUV !

To

Bojowy
Wóz
Polskiego
Rolnika !! :lol:

"Nie bój się, że twoje życie się skończy - bój się, że nigdy się nie zacznie..."

Więcej
2015/02/15 09:45 - 2015/02/15 09:46 #26130 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

pamiętam jak wtedy dośc późno przyjechałes na ten " słynny "kamping nad Loch Ness, wszyscy mówili, że SUV przyjechał :whistle:

Ostatnio zmieniany: 2015/02/15 09:46 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni.

Więcej
2015/02/15 11:32 #26134 przez Załoga Tarpaniątka

Wtedy już niższy był, rok później jeszcze bardziej obniżyłem. Kiedyś stał 20cm wyżej po modach zawieszenia. Musiałem potem obcinać mocowanie na ramie i robić customowe, bo do garażu nawet mając 300kg na pace nie byłem w stanie wjechać. Za wysoki był ;)

Więcej
2015/02/15 11:38 - 2015/02/15 11:40 #26136 przez Czerwony Team

Czerwony Team odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

Załoga Tarpaniątka napisał: Semtox, sława mi nie potrzebna. Większość ludzi zna mnie z powodu tego trupa którym jeżdżę po Złombolach. Chyba wystarczy ;)

Znaczy się ten jeżdżący kiosk RUCHu z przegrzanym silnikiem? :evil: :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniany: 2015/02/15 11:40 przez Czerwony Team.

Więcej
2015/02/15 11:46 #26137 przez Załoga Tarpaniątka

cichaj... on się nie przegrzał, on się ugotował i to kilka razy tamtego wyjazdu :evil:

Więcej
2015/02/15 11:55 #26138 przez LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni

on tylko tak okazuje swoją miłość do właściciela .... :ohmy:

Więcej
2015/02/15 12:05 #26140 przez Załoga Tarpaniątka

Wiesz, pierwszy raz w życiu miałem okazję jechać pod górę tym autem bez redukcji biegu. Jak zapiąłem 5 na płaskim, tak do ugotowania pod szczytem nie redukowałem. To uznaję za zdrowy silnik. Ale spoko, na ten rok się przygotuję, zdublowane obwody odpowiedzialne za chłodzenie silnika będą + podgląd na niezależnym termometrze. Póki co zamówiłem już trochę gratów do tego potrzebnych. Już się nawet zabezpieczam na wypadek uciekającego płynu. Zbiorniczek z sondami zatopionymi już idzie łącznie ze wtyczką. Obwód elektroniczny sprawdzający poziom płynu chłodzącego już mam od jakiegoś czasu. Nie było kiedy założyć, ale i tak cała elektryka z Tarpana idzie do wywalenia, bo się nie przyda przy osprzęcie który planuję zakładać.

Więcej
2015/02/15 14:25 #26145 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: Pogaduchy - czyli o wszystkim i o niczym

LIMBOWA najlepsza ulica w Gdyni napisał: Witamy Babcię, brzmi nieźle, ciekawe jak jedzie ... :lol:

Babuszka dobrze ciągnie :evil: . zadziwiająco żwawa, o nieprzeciętnej wręcz prędkości maksymalnej. Ale jak wiemy zwycięzcy są na mecie i top speed niewiele daje. ale wrażenia niezapomniane :D

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008