× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol'15 - Statystyki

Więcej
2015/03/01 18:27 #26484 przez Semtox

Semtox stworzył temat: Złombol'15 - Statystyki

Tadam! O to powraca znany i mam nadzieję że lubiany temat - Statystyki wydanie 2015!!!

Dla mniej zorientowanych dwa słowa o co chodzi, jako że te oficjalne statystyki pojawiają się dopiero po powrocie z własnej nieprzymuszonej woli pozwalam sobie zebrać trochę informacji z zakładki "Załogi" i cyklicznie prezentuje je na Forum

Nie przedłużając, O to i są z okazji 20 dni od rozpoczęcia rejestracji Załóg (a może dla tego że muszę jakoś zabijać czas do startu jeszcze 167 dni!) zestawienie w 6 kategoriach i ciekawostki :)

Statystyki na 01.03.2015 - 53 zarejestrowanych ekip
Tak jak poprzednio 5 zestawień
- Pojazdy Szczegółowo
- Pojazdy Ogólnie
- Ilość Złomboli na koncie
- Uczestnicy w latach
- Powroty po Przerwie

Oraz Ilość Teamów w poszczególnych Województwach

Ciekawostki:
- Idziemy jak dziki osioł! 2,65 ekipy na dzień! ale to efekt opóźnionego rozpoczęcia rejestracji i pewnie będzie tu już tylko opadać. No chyba że się utrzyma to dobijemy do 500 ekip na starcie :)
- Są już 53 ekipy w tym 18 zupełnie nowych! które witam z radością
- Z 53 ekip aż 19 ekip to uczestnicy którzy rok temu jechali po raz pierwszy!
- Jak na razie nowe ekipy to 34% wszystkich zarejestrowanych patrząc na poprzednie lata to ten wskaźnik jeszcze wzrośnie
- Nie ma jeszcze Organizatorów na liście startowej (???) :)
- Ze starych wyjadaczy to tylko dla 1 ekipy będzie to szósty wyjazd, dla 2 piąty
- W kategorii "powrót po przerwie" - jedna ekipa z 2013 roku
- Tu będzie podziękowanie: Wszyscy wpisali czym jadą! Dziękuje że pomagacie tym statystyką być dokładniejszym
- Jak zwykle bój o prym w kategorii pojazdów toczy Żuk z Polonezem i wynik ten sam
- Mocne jak w ubiegłym roku (promowane ostatnio na forum) Skody
- Dwie ekipy wpisały że jadą dwoma pojazdami? (dlatego jest specjalna kategoria do której je przypisałem) o ile Jawa 350 + Velorex jakoś do mnie trafia o tyle: Żuk, Łada?
- Było o Velorexie no to dodam że wygląda na to że będą dwa - mają dwa razy większe szanse dojechać :)
- Czego jeszcze nie ma a było (nie licząc niezdecydowanych)? Polonezów Kombi są za to już 3 Cargo (rok temu były 4)
- Z pojazdów które były w zeszłym roku więcej niż 1szt a nie ma ich jeszcze to: Trabant, Tarpan i Yugo Koral
- A bym zapomniał! częstsi bywalcy forum wiedzą że zapowiadane było to już jakiś czas temu - tak jest Warszawa na liście startowej!
- Jak na razie tylko 1 Barkas, 1 Maluch i 1 Nysa (no i Warszawa też tylko jedna)
- Najwięcej ekip jest z... woj. Mazowieckiego (13), Śląskiego (12) i Dolnośląskiego (10)
- Na razie Złombol nie ma zasięgu Ogólnopolskiego brakuje nam ekip z woj. Lubelskiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego i Warmińsko-mazurskiego
- Nie mamy jeszcze żadnych ekip z zagranicy
- Kolejne podziękowania: Wszyscy podali dane pozwalające przypisać ich załogi do jakiegoś Województwa!
- 2 ekipy podały dwa województwa i zostały wpisane do obu podanych

A to się rozpisałem...
Niecierpliwych uspokajam powracam za miesiąc!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/03/01 18:50 #26485 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Wiedzialem;-)

Co do Żuków - faktem jest że to najpopularniejszy pojazd, jeśli nie wrzucimy do jednego wora wszystkich Polonezów.

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel
www.lezuk.pl - nasze szaleństwa;-)

Więcej
2015/03/01 19:01 - 2015/03/01 19:08 #26486 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

O czym wiedziałeś? że będzie - no już tyle razy "straszyłem" :)

Żuki jest mi ciężko rozdzielać w "pojazdach szczegółowo" bo większość pisze tylko "Żuk" a jak są jakieś oznaczenia to ciężko mi jest je jakoś dopasować do siebie :) Ale może trochę poczytam i zacznę rozróżniać A07, A06, A15, A16, A87, A151, A156, A161, Andorie 4C90 i inne smutki
Ostatnio zmieniany: 2015/03/01 19:08 przez Semtox.

Więcej
2015/03/01 19:31 #26487 przez Grzmiący Rydwan

Wiedziałem że Żuk będzie prowadził na liście;-)

Nie masz szans na zrozumienie o co chodzi w modelach;-) Większość maszyn na Złombolu to A07 i jego pochodne. Poznajemy po prawie pełnym oszkleniu, nie ma tylko ostatniej szyby. Z tym że są jeszcze Żuki furgony, które mogą (ale nie muszą) mieć oszklenie jak A07, mimo że nimi nie są, bo mają mniej miejsc i wysoką gródź.

Żuk A15 i A151 to strażaki których jest sporo na każdym Złombolu.

Żuk A18 to mikrobus - czyli pełne oszklenie. A16B to dubelkabina.

Andoria to silnik diesla montowany od 1991 roku jako opcja.

W skrócie mówiąc - na Złombolu mamy zatem A07, A15, A151, A16B i A18. To z grubsza;-)

Podziękowali: Semtox

Więcej
2015/03/01 19:38 #26488 przez KALYCKITEAM

KALYCKITEAM odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Żuki może popularne, ale Nyskom się dalej kłaniają

Więcej
2015/03/01 20:43 #26489 przez Grzmiący Rydwan

Nyski fajne są. Jeździłem wieki temu i chciałem rok temu kupić, ale podaż sensownych jest nikła. Albo trup, albo cena kosmiczna. Dlatego Żuk i dzisiaj go nie zamienię na Nysę;-)

Więcej
2015/03/01 20:53 #26491 przez SREBRNA STRZAŁA

SREBRNA STRZAŁA odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

co do ekip z Lubelskiego to na razie my jesteśmy

Więcej
2015/03/01 21:01 #26492 przez Moto-BEE

Moto-BEE odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Semtox dobra robota, a jeśli będzie Ci się chciało to rozdziel też Skody 1xx bo dotychczas były wrzucane do jednego wora.
Skoro Polonezy są dzielone to my też chcemy :evil:
Podziękowali: yourij

Więcej
2015/03/01 21:12 #26493 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Zażalenie : województwo Łódzkie zostało pominięte :P

Więcej
2015/03/01 23:39 - 2015/03/01 23:44 #26495 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Idąc po kolei:
Grzmiący - ale zdajesz sobie sprawę że po podzieleniu Żuków w "pojazdach szczegółowo" tylko na trzy tj.: Żuki (nie opisane), Żuki A07 i Żuki Pożarnicze, mogą one stracić pierwsze miejsce? na rzecz Polonezów :D :D :D a tego wolelibyśmy uniknąć :)

SREBRNA STRZAŁA - Najmocniej przepraszam Was i dwie inne ekipy z Lubelskiego za mój karygodny błąd który już został poprawiony

Moto-Bee: No patrząc na zeszłoroczną listę mogę się przychylić nawet Orgowie w oficjalnych statach z któreś edycji tak zrobili aczkolwiek co z takim czymś?
Skoda Favorit 135L
Skoda Forman 135L

Aleksandria - nie kumam jest przecież 1 ekipa? i była przed poprawkami też więc o co chodzi? przypomnę że to jest na podstawie tego co w zakładce "Załogi"

PS. Zastrzegam sobie jak zwykle prawo do zrobienia jak chce ale dyskutować możemy
Ostatnio zmieniany: 2015/03/01 23:44 przez Semtox.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008