× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Złombol'15 - Statystyki

Więcej
2015/03/02 17:44 #26527 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

No proszę - jeden wątek, a tyle radości i nabijania liczników;-)

Czy nie powinniśmy rozważyć podziału ze względu na rozmiar kół? Nasz Żuk ma na ten przykład bezdętkowe 15", ale seryjnie szły 16" i to z dętkami, więc czujemy się trochę poszkodowani w jednym worku z pozostałymi;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/03/02 17:57 - 2015/03/02 17:59 #26528 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Grzmiący Rydwan napisał: Czy nie powinniśmy rozważyć podziału ze względu na rozmiar kół?

Grzmiący... dobrze wiesz, że tu chodzi o rozróżnienie typu Fiat 125p i Fiat 126p.
Niby to samo, bo to Fiat i to Fiat a dwa różne modele.

Albo Lada 2103 i Lada Niva...

To nie moja wina, że skoda od pewnego momentu zaczęła cyferkami walić w nazwach.

Co innego rozróżnianie Żuka, który jest jednym i tym samym modelem tylko w różnych wersjach (np. plandeka albo cały zabudowany) a co innego w przypadku cyferkowych modeli skody.
Dobra... Semtox osiwieje, jak to przeczyta :blink:

Ala montana napisał: A czy przypadkiem załoga Fiqu Miqu Sqad nie jadą jeszcze taką ? : skoda octavia super

A nawet nie wiedziałem, że jakakolwiek Octavia jedzie. Nie wklepywałem jej na listę, bo (tak samo jak Felicia z lat '60) dzięki nazwie i unikalności byłaby ujęta z automatu osobno.
Po prostu wiem, że dla laika przez skodowe nazewnictwo... Skoda to Skoda, kto by to odróżniał? :P

+48 505 230 876
dEfekt Motyla
Ostatnio zmieniany: 2015/03/02 17:59 przez yourij.
Podziękowali: Semtox

Więcej
2015/03/02 18:25 - 2015/03/02 18:34 #26529 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

U ale zabawa mnie ominęła - może dlatego że w pracy mimo że przed kompem to grzecznie pracuje :P

Powiem wam tak mogę wam podzielić na 400 kategorii ale po co? nic z tego nie wyniknie druga sprawa dajcie mi dane to wam je zaczaruje :P

maupole - powiem tak Caro i Caro Plusy jeszcze by szło bo ludzie podają ale że coś jest Przejściówka czy Akwarium? to chyba jedna ekipa rok temu miała podane i nawet rozważałem przy pierwszym zeszłorocznym zestawieniu czy nie zrobić kategorii, ale dla jednego auta - odpuściłem, a zdjęć czy fb przeglądać nie będę :) Czasem jest rok to mogę stwierdzić czy Borewicz czy nie bo też chyba jedna ekipa podała

yourij - Ja czytam i myślę - jak zrobię to się okaże - niebawem. Skoda to 4 marka ubiegłorocznej edycji tak, Skód wrzuconych do jednego wora było 13 oddzielenie z tego Coupe i Sedanów lub wyjęcie 1xx to jakiś tam pomysł jak przybędzie ekip to się pomyśli na razie jest jedna Skoda 120L :)

Choć sądziłem że bardziej dyskutowane będą wartości a nie etykietki :)

Edit: Grzmiący - mogę utworzyć dla Ciebie i kilku ekip z odpicowanych Żuków kategorie "Żuk na wypasie" warunkiem wstępu będzie udowodnienie zainwestowania minimum 10 tys pln :D :D :D

PS. A wystarczy wykopać jakiś nietypowy pojazd np Warszawę, Yugo lub SHL i ma się własną kategorie :)
Ostatnio zmieniany: 2015/03/02 18:34 przez Semtox.

Więcej
2015/03/02 19:00 #26530 przez Grzmiący Rydwan

Grzmiący Rydwan odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Semtox - niski próg ustawiłeś;-)

yourij - toż to żarty przecież. Podziel te Skody jak chcesz;-)

Grzmiący Rydwan, dowódca - Diesel

husariarally.eu/ - rajd do Gruzji - jeśli komuś mało wrażeń;-)

Więcej
2015/03/02 19:25 #26531 przez Gniotsa Nie Łamiotsa

Gniotsa Nie Łamiotsa odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Semtox napisał: - Z pojazdów które były w zeszłym roku więcej niż 1szt a nie ma ich jeszcze to: Trabant, Tarpan i Yugo Koral

Na tej liście brakuje Tavrii :)
W ubiegłym roku były i dojechały 2 za co kierownikom tych wyrobów samochodopodobnych należy się zasłużony szacun! ;-) :D

Puk, puk...
Kto tam?
Panewka i uszczelka

Więcej
2015/03/02 19:34 #26532 przez Polderari

Polderari odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

To zmieniam powód zażalenia : nie ma kategorii Caro Plus Kombi :P

Więcej
2015/03/02 20:02 #26534 przez yourij

yourij odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Grzmiący Rydwan napisał: Semtox - niski próg ustawiłeś;-)

yourij - toż to żarty przecież. Podziel te Skody jak chcesz;-)

a kto mówi, że ja na poważnie :silly:

+48 505 230 876
dEfekt Motyla

Więcej
2015/03/02 20:14 - 2015/03/02 20:21 #26535 przez Semtox

Semtox odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Aleksandria napisał: To zmieniam powód zażalenia : nie ma kategorii Caro Plus Kombi :P

Bo nie ma jeszcze żadnego Poloneza Kombi a tym bardziej Caro Kombi na liście startowej? o czym jest w ciekawostkach :)

Aaaa chyba że też byś chciał specjalną kategorie jak Grzmiący?
Polonezy z klimą? była jedna ekipa rok temu co tak opisała swojego Poloneza :D :D :D więc nie był byś jedyny przykro mi :(
Hmm był by tam nawet tłok bo sam wiem o kilku takich Złombolowozach :lol:
Ostatnio zmieniany: 2015/03/02 20:21 przez Semtox.

Więcej
2015/03/02 20:28 #26537 przez Moto-BEE

Moto-BEE odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Fiqu Miqu Sqad ma chyba tylko w avatarze octavie a podaną w zgłoszeniu Skode Forman.
Zresztą na ich fanpejdżu też jest forman www.facebook.com/fiqumiqu2015?fref=ts

Więcej
2015/03/02 21:11 #26538 przez Forever Young

Forever Young odpowiedział w temacie: Złombol'15 - Statystyki

Zapomnieliście jeszcze o Skodzie z silnikiem np.Ursusa , napęd roweru , roweru wodnego itd, byłem na Złombolu : PF 125p ,Żukiem ,teraz Skodą Favorit ..... czy to jest coś gorszego , gorzej niż Ci co mają Silnik z BMW , Rower , Reno , czy tym podobnym . Czy nie najważniejszy jest uśmiech DZIECIAKÓW, i Nasza przyjemność "film " w głowie Który pozostanie na ZAWSZE |||

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008