× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

Czy ktoś wybiera się w tym roku Ładą?

Więcej
2015/07/22 14:22 - 2015/07/22 14:25 #29215 przez Вазelina

Вазelina stworzył temat: Czy ktoś wybiera się w tym roku Ładą?

Po pierwsze - witam wszystkich!
Po drugie jako zupełny "świeżak" mam pytanie:
Jakie części obowiązkowo zabrać do 2107 1300? Macie już jakieś doświadczenia z poprzednich wyjazdów? Jakie usterki zdarzały się najczęściej?
Ostatnio zmieniany: 2015/07/22 14:25 przez Вазelina.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/07/22 14:53 #29216 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: Czy ktoś wybiera się w tym roku Ładą?

Łada się nie psuje. Potwierdzone info :lol: jeśli chcesz znać ilość zzerknij w temat ze statystykami wszystko widać jak na dłoni. Tak na szybko to ja zabiorę alternator zregenerowany, łożyska do przodu, do tylu z pierścieniami, regulatory napięcia, trochę części do aparatu zaplonowego, albo cały, przekaźnika jakiegoś, paski klinowe. Ogólnie nic innego niż do polonezow czy dużych fiatów. Poczytaj popatrz. Są tu mądrzy ludzie a temat co zabrać był już też poruszany, może nie bezpośrednio do Łady bo jedzie nas stosunkowo mało. Zależy jeszcze oczywiście co wymieniłeś przed wyjazdem. Mi radzono oglądnąć wspomniane łożyska, tak zrobiłem i profilaktycznie wymieniam. Pompa wody nowa chłodnica nowa przewody chłodnicze nowe, aparat zapłonowy nowy, pompa hamulcowa nowa, przewody wszyyyyystkie nowe, hamulce przód po regeneracji zacisków, pompa sprzęgła nowa, wysprzeglik nowy, sprzęgło będzie nowe, krzyzaki na wale nowe podpora wału nowa, gumowe części przewodu paliwowego nowe, tulejki zawieszenia wszystkie nowe, sworznie nowe, sprężyny nowe. Ja to wymieniłem wiec trochę mniej rzeczy mam nadzieje zabrać i ufać, że to co wymienione już się nie zepsuje. Uszczelkę pod glowicą proponuje wziąć żeby po Włoszech czy gdziekolwiek nie latac i szukać w razie draki. Tyle chyba z mojej strony, na pewno wypowiedzą się tu mądrzejsi ode mnie jeszcze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008