× Tu możecie pogadać o innych tematach, umówić się na spotkania, wspólne wyjazdy, noclegi przed startem, szukać osób do uzupełnienia Waszej ekipy, sprzedawać auta, kupować teile,.....

auto dla zgranej brygady. ogłoszenie właśnie tu

Więcej
2015/11/06 09:19 #31471 przez brak_teamu

brak_teamu stworzył temat: auto dla zgranej brygady. ogłoszenie właśnie tu

Cześć wszystkim,
zanim wytłumaczę dlaczego "zaśmiecam" wszystkim złombolowcom ich naprawdę świetne forum, podaję linka do strony, gdzie można oglądnąć żuka.

www.gumtree.pl/a-samochody-dostawcze/gni...52821230910660764709

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę czytać dalej, jeśli nie, to nic :)

Otóż chętnie oddam w dobre ręce (a dokładniej sprzedam) żuka jak w ogłoszeniu. Nie jest piękny, ani bezawaryjny, lecz mógłby posłużyć kilku osobom wybierającym się na np. złombola2016, a lubiących siedzieć blisko siebie.

Wcześniejsze moje doświadczenia sprzedaży są dla mnie nie do zaakceptowania, heh. Tzn kilku było chętnych, ale chcieli auto wziąć za kilkaset złotych a do tego na części. Oczywiście nie powinno mnie obchodzić co kto z czym zrobi, jednak żal mi trochę tego, bądź co bądź, sprawnego żuka.
Chłopaki z polskiedostawczaki.pl skierowali mnie to Was zapaleńców, a może ktoś się skusi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2015/11/06 09:30 #31472 przez Czarny Jastrząb

Czarny Jastrząb odpowiedział w temacie: auto dla zgranej brygady. ogłoszenie właśnie tu

czarnyjastrzab.blogspot.com/

Zostań przyjacielem Żuka :)
facebook.com/Zuk.Czarny.Jastrzab

Więcej
2015/11/07 20:33 #31488 przez Babcia wŁadzia

Babcia wŁadzia odpowiedział w temacie: auto dla zgranej brygady. ogłoszenie właśnie tu

brak_teamu napisał: Cześć wszystkim,
zanim wytłumaczę dlaczego "zaśmiecam" wszystkim złombolowcom ich naprawdę świetne forum, podaję linka do strony, gdzie można oglądnąć żuka.

cytując klasyka: "nie wytrzymam, jak ci odwinę, jak łupnę bekhendem"

zlombol akcja 001
zlombol akcja 002
zlombol akcja 003
zlombol akcja 004
zlombol akcja 005
zlombol akcja 006
zlombol akcja 007
zlombol akcja 008